Hardware Chat arhiv - {rešeni problemi}

Ko je bolji?

  • ATI

    Votes: 67 45,9%
  • Nvidia

    Votes: 79 54,1%

  • Total voters
    146
Član
Učlanjen(a)
05.02.2010
Poruka
198
Probaj ovim programom...
Kod:
[url=http://www.almico.com/sfdownload.php]Download SpeedFan - Access temperature sensor in your computer[/url]
 
Član
Učlanjen(a)
05.02.2010
Poruka
198
Nema za grafu? :???:Mora da sam pobrkao loncice davno sam imao nvidiu,probaj onda Rivatuner,znam da sam jedan od ova dva ja davno koristio za moju 6600...
 
Član
Učlanjen(a)
06.08.2010
Poruka
23
Za igranje igrica ( i to onih pravih ) treba ti azdaja od kompjutera . To znaci da trebas da kupis vrhunske komponente . Maticnu plocu AM3 , procesor intel najnoviji , ram memoriju sto vise to bolje (4 x 4 gb ), napajanje bar jedno 1200 w do 1500 w , onda jedan par SSD hard diskova za operativni sistem koji ces da stavis u raid polje 0 , najmanje par grafickih kartica najnovije generacije , i jedan dobar kuler koji ce da ti hladi procesor , jedan monitor bar od 24 inca ili ako mozes 27 inci. I na kraju ti treba neko ko zna sve to da overklokira na najvece moguce performanse ( da se poveca radni takt procesora , ram memorije i graficke kartice ) . Instalirati Windows 7 Ultimate ali 64 bitni . Puno pozdrava u ovome poduhvatu .
 
Član
Učlanjen(a)
11.11.2009
Poruka
506
srleflojd mislim da si malo pretjerao sa tom konfiguracijom.To nemaju ni Bill Gates-ova djeca :-D
 
Član
Učlanjen(a)
06.08.2010
Poruka
23
Ima ljudi koji imaju ovakav comp , samo mi zivimo u zemlji Srbiji ( ja volim da je zovem dembelija ) gde je prosecna plata 200 evra to jest cena jednog dobrog procesora . Pogledaj na Youtube video klipove gde ljudi sami sastavljaju compove i prave kucista rucno i gde su spojeje 4 graficke kartice , i imaju vodeno hladjenje (( i jos kazu da nisu zadovoljni jer im kao nesto igrica trokira ? ! )) . Pozdrav od Srleta flojda .
 
Član
Učlanjen(a)
06.08.2010
Poruka
23
Kupi pastu ( ona nije skupa ja sam platio oko 150 dinara ) i obavezno ispoliraj hladnjak a procesor samo dobro ocisti . Otprilike 2 - 3 milimetra od ivice procera ostavi prazno jer kada stavis hladnjak onda ce se pasta razliti do ivice procesora . Ovo ne treba cesto raditi , samo hladnjak sa usisivacom dobro izduvati ( sto cesce to bolje , ja to radim 2 - 3 puta godisnje ) . Pozdrav od Srleta flojda .
 
Član
Učlanjen(a)
13.06.2010
Poruka
108
Hard disk mi neprekidno radi!!!

Kupio sam juce sledecu konfiguraciju:
AMD Athlon II X2 250 3Ghz
4GB ram
MB Biostar N68S3+
HDD 500 Gb seagate

I nakon instalacije WinXP SP3 primetio sam da HDD neprekidno radi odnosno da lampica od HDD stalno treperi. Pomislio sam da je u pitanju virus(vec) i reinstalirao sam windows i instalirao samo drivere od ploce i grafike i iskljucio indexing. Medjutim, HDD i dalje neprestano radi. Pogledao sam u task manageru i proces Isass.exe non-stop nesto pise po HDD-u.Da napomenem da sam instalaciju ovog XP-a koristio i na starom racunaru i radio je besprekorno. Sta mi predlazete da uradim?
Hvala unapred!
 
Natrag
Top