Hardware Chat arhiv - {rešeni problemi}

Ko je bolji?

  • ATI

    Votes: 67 45,9%
  • Nvidia

    Votes: 79 54,1%

  • Total voters
    146
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
kako mozes znati da proces stalno pise majke ti? procesi nemaju veze sa hdd-om vec sa procesorom, hdd i treba da stalno radi, da ne radi ne bi ti ni komp radio, a sto se tice crvene diode mislim da je vezana za procesor al to nisam siguran, moram provjeriti na netu, a u medjuvremenu ce jos neko odgovoriti
 
Član
Učlanjen(a)
13.06.2010
Poruka
108
kako mozes znati da proces stalno pise majke ti? procesi nemaju veze sa hdd-om vec sa procesorom, hdd i treba da stalno radi, da ne radi ne bi ti ni komp radio, a sto se tice crvene diode mislim da je vezana za procesor al to nisam siguran, moram provjeriti na netu, a u medjuvremenu ce jos neko odgovoriti
Pa otvoris task manager, udjes u processes, zatim u view, pa u select columns i stikliras I/O Read Bytes i I/O Write Bytes i gledaj kako procesi pisu :) A sto se tice crvene diode, ona nema ama bas nikakve veze sa procesorom, vec sa hardom, veruj mi :)
No vratimo se mi na moj problem!
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2010
Poruka
7
Pomoc oko Napajanja

Imam jedno pitanje , hteo bih da uzmem graficku karticu GeForce 8800GTX a imam napajanje
LC 6650GP3 pa me zanima dali mogu sa ovim mojim napajanjem da teram tu graficku ? Unapred Hvala :)
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
proces ne moze pisati po hard disku, moze ga izvrsavati procesor, eventualno ram memorija ako je izvrsni program :D al aj ok. sto se tice hdd-a, ako bas sumnjas na njega onda pozajmi neciji pa vidi kako ce se ponasati ;)
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
ako je to ovo napajanje

imgres
imgres
imgres
LC6650GP3_72_web_01.jpg


onda moze ;)
 
Član
Učlanjen(a)
11.11.2009
Poruka
506
destructor HDD mora stalno raditi kao što ti je rekao n3m3sis,jedino kad je komp u stand by opciji i naravno turn off onda HDD ne radi.

Pa onda je logično ako HDD radi stalno da će crvena dioda stalno treperiti :)

Kad je na HDD zapis ona treperi jače a kad se ništa ne dešava ona ponekad zatreperi.
 
Član
Učlanjen(a)
11.11.2009
Poruka
506
Ma znam srleflojd da ljudi imaju takve konfiguracije, nemam ja ništa protiv toga ali naš standard općenito na balkanu nije zadovoljavajući za život a kamo li za takve konfiguracije pa tako da sam i naveo onu šaljivu za Bill Gatesa.

Ipak neka slavenkop sastavi nešto kulturnije :)

Pozdrav i za tebe
 
Član
Učlanjen(a)
05.02.2010
Poruka
198
Taj isass proces je povezan sa bezbednosnim delom sistema i lako se ponekad zarazi virusom pa je moguce da se to i tebi desilo skeniraj antivirusom sve i skini Spiboot search & destroy program (besplatan je) i skeniraj i njime,po mogucstvu antivirusom skeniraj iz safe moda...
 
Natrag
Top