Hardware Chat arhiv - {rešeni problemi}

Ko je bolji?

  • ATI

    Votes: 67 45,9%
  • Nvidia

    Votes: 79 54,1%

  • Total voters
    146
Učlanjen(a)
03.12.2010
Poruka
54
leleeeee..zveckaju ključevi.. bežim ja odavle :) . E pa sa srećom junače u pokušaju da napraviš samolepljive i jeftine kolor sličke za igrice .
U najgorem slučaju , uvek možeš da kupiš original, jeftinije je :)
 
Član
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
315
gle ja napravio neke tutoriale,u obliku videa i textualno,to su video visoke rezolucije i bilo bi lepo kad narazem te moje tutoriale da uradim cd kao kao da je pravi,a to nije falsifikacija jer ja nisam igrice rezao i pravio da su originalne nego svoje video klipove koje sam sam napravio,a to da stavlja sliku na cd jer to moze bilo koji stampach
 
Član
Učlanjen(a)
23.09.2009
Poruka
17
E ta je meni zagorcala zivot juce kad sam instalirala drajvere, sve ih je pokupio interni atheros koji je isti kao i kod ove. Jedva smo nasli o cemu se radi
 
Član
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
48
Web Camera Logitech E3500

Problem gore navedena kamera, problem sledeci - instalirao kameru tj driver koji je potreban i kamera radi dobro sve dok ne ugasim ili restartujem racunar, nakon ponovog podizanja windowsa kamere nema tj. win je nevidi, fizicki kada usb kamere iskljucim i ukljucim sve ponovo radi. upitanju je windows 7 na XP-u nisam imao ovih problema. Jos da dodam da sam skidao i novi driver za tu kameru i za win7. Ako neko ima neku ideju dobro bi doslo. Hvala unapred.
 
Član
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
1.407
Pogledaj njezina podešavanja; opcije, mogućnosti... tu ti je 100% rješenje problema ako je sve ostalo u redu.
 
Učlanjen(a)
20.10.2009
Poruka
62
Pomoć!!!!!!!!!!!!!!!!

Ekipa pomagajte.Nekaj sam sprčkal i ne mogu podignuti winamp preko windowsa.Kad probam traži me da instaliram PLSinWindowsMesia(točno tak piše!!).Našao sam to na netu,instalirao ali ne štima.Imam xp professional pa molim za pomoć:di da to skinem a da paše????Tkssorry
 
Natrag
Top