Hardware Chat arhiv - {rešeni problemi}

Ko je bolji?

  • ATI

    Votes: 67 45,9%
  • Nvidia

    Votes: 79 54,1%

  • Total voters
    146
Član
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
315
Kako da ofarbam cd,dvd,tj da stavim sliku preko njega

pozzz,treba neko da mi kaze kako se zove uredjaj koji moze naprimer narezem Gta na CD i da ofarba taj cd da na njemu bude GTA slika,da li to ima neki poseban uredjaj ili ubacim cd u stampac!!! ako je tako koji onda stampachi to mogu i koliko bi to kostalo,hvala unapred,izvinite ako sam se malo smesno izrazavao
 
Član
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
3.291
Jen moze jedna preporuka,treba da promenim graficku jer mi treba hdmi prikljucak da bih povezao tv sa kompjuterom?Ne igram igrice,skidam filmove,muziku,malo svrljam po internetu-znaci nista posebno,jos kad ne bi bila skupa super.Ako imate neki predlog postavite.Pozzsmile3
 
Član
Učlanjen(a)
05.02.2010
Poruka
198
Imas stampace koji podrzavaju stampanje na diskove ali i diskovi moraju biti posebni tj printable,a sto se tice cene proguglaj malo nase sajtove pa vidi sta ti najvise odgovara...
 
Član
Učlanjen(a)
06.01.2010
Poruka
333
Printable cd ima papirnu povrsinu i ide u stampac inkjet, a imas i light scribe diskove koji su dosta skuplji ,ali zato ti treba rezac sa lightscribe opcijom
 
Član
Učlanjen(a)
06.01.2010
Poruka
333
Sta mislis da za ove poznate marke ne rade kinezi?
Ja imam Transcend i prezadovoljan sam ma ko ga pravio
 
Učlanjen(a)
03.12.2010
Poruka
54
Neko se izgleda sprema za terensku prodaju diskova :D , ne valja ti ta rabota Robo , osim ako si brz k'o Gonzales . Bila sam danas u Palati pravde, na oglasnoj tabli 3 presude za prodaju diskova sa sve popisnim listama filmova koji su se našli u prodaji. Dvojica su dobila 9 meseci tvorza i 3 godine uslovno a ovaj treći 6 meseci i 2 godine uslovno , pa ti vidi jel se isplati ..
 
Učlanjen(a)
10.10.2010
Poruka
21
Problemi sa usb flash-om

Imam usb flash Transcend JF of 4gb!!!!!
u poslednje vreme mnogo sporo mi prebacuje podatke!!!
primera radi film od 700 mb prebacuje za 15 minuta dok je to ranije radio za maximalno vreme od 5 minuta. tako radi i na drufim kompovima
nemam pojima o cemu se radi!!!! ako neko zna neka pise!!! POzz
 
Član
Učlanjen(a)
05.02.2010
Poruka
198
Ma bre pravosudna banda,ovi za prodau diskova dobili ovolike kazne a lik u NS pijan ko sundjer vozio 200 ubio dvoje ljudi i dobio 2 godine sramota!
P.S Sory za offtopic
 
Član
Učlanjen(a)
08.11.2009
Poruka
16
Koristim HP Deskjet 5150 odkad se pojavio bez i jednog problema. Sada u Windows 7 (64-bit) dosta sporije štampa jer nema drajvera za njega.
 
Natrag
Top