Hardware Chat arhiv - {rešeni problemi}

Ko je bolji?

  • ATI

    Votes: 67 45,9%
  • Nvidia

    Votes: 79 54,1%

  • Total voters
    146
Član
Učlanjen(a)
16.07.2009
Poruka
7
AMD's Socket 754 platform. Znači, trebam da promenim samo ploču i to je to. Sve ostale komponente su O.K. Proverio sam ih na poslu, ali nisam mogao ništa da uradim da bih uvalio moju matičnu ploču u službeni komp pa da izgleda da je službeni crkao, a ne moj.
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
AMD's Socket 754 platform. Znači, trebam da promenim samo ploču i to je to. Sve ostale komponente su O.K. Proverio sam ih na poslu, ali nisam mogao ništa da uradim da bih uvalio moju matičnu ploču u službeni komp pa da izgleda da je službeni crkao, a ne moj.

Iznosenje ovakvih informacija i trazenje saveta i pomoci za realizaciju istih dovodi u pitanje tvoj kredibilitet na ovom forumu.....kao i onih koji bi ti izasli u susret svojim savetima....itd......zato.....

Okani se ćorava posla..... dok je vreme......
 
Član
Učlanjen(a)
06.01.2010
Poruka
333
Kao sto je blade rekao moras serovati stampac,s tim da oba racunara moraku pripadati istoj mrezi (tipa home ili kako god nazoves mrezu) zatim moras na drugom racunaru uneti tacan naziv racunara(laser jet, ink jet ili koji vec imas) tek onda mozes koristiti stampac,ali moraju biti upaljena oba racunara
 
Član
Učlanjen(a)
11.12.2009
Poruka
110
Postoje dva slučaja:

1) Računar je mrežni i ima svoju IP adresu. (Najčešće se podešava prilikom povezivanja na jedan od računara u mreži USB ili paralelnim kablom)

2) Računar nije mrežni i povezan je na jedan računar u mreži koji ima svoju IP ardesu.

Pošto ti svi ostali računari u mreži prepoznaju štampač, verovatno je sve u redu sa njegovim podešavanjem. Problem može biti samo u računaru koji ga ne "pronalazi" na mreži.

Slučaj 1) - Prikom startovanja "Add printer wizard-a", moraš selektovati opciju "Local printer..." i dalje pratiti uputstva.

Slučaj 2) - Selektuješ "A network printer..." i dalje slediš uputstva.

U najgorem slučaju, nekako ti je oštećen spooling podsistem windowsa. Pogledaj na donjem linku kako to da rešiš.

Kod:
http://support.microsoft.com/kb/324757
 
Član
Učlanjen(a)
03.02.2010
Poruka
4
nVidia

Jos od GeForce 2 koristim nVidiu,trenutno imam 8800GTX.Mada moram reci da sam imao prilike da ubodem u maticnu Sapphire 4890,i mogu reci da sam bio impresioniran.Jedino mi se nije svidelo temperature GPU-a,sve ostalo je OK.Na kraju ipak dajem naklonost zelenima.smile3
 
Član
Učlanjen(a)
11.09.2009
Poruka
9
Problem sa HDD-om

Imam 2 HDD-a, na jednom mi je windows a drugi mi sluzi kao particija, i imam problem da se na ovom drugom cuje kao neko "skljocanje" kao da se HDD resetuje u pola rada, i zna mi zaledit citav racunar onda. Pa znal neko mozda u cemu bi bio problem, dal je HDD pri kraju il je ensto drugo???

Hvala.
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
Professional ili Home

dakle, pitanje je da li vam se vise svidja microsoft winows xp professional edition ili microsoft winows xp home edition i sta mislite koji je bolji?
 
Član
Učlanjen(a)
07.12.2009
Poruka
1.053
Iz mog iskustva professional je stabilniji mada u principu nema velike razlike. Pro ima neke servise (mrezni) koji su ti manje,vise nepotrebni za kucnu upotrebu.
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Ako je " gornji "....a onaj ispod njega sistemski....a...jedan do drugog.....mozda se ovaj gornji pregreva.....jer nema dovoljan zazor za cirkulaciju vazduha.....

Da li tako stoje.....
 
Natrag
Top