Hardware Chat arhiv - {rešeni problemi}

Ko je bolji?

  • ATI

    Votes: 67 45,9%
  • Nvidia

    Votes: 79 54,1%

  • Total voters
    146
Učlanjen(a)
20.06.2009
Poruka
676
jes jbg, malo smo spamovali :D, a i u pravu si, moja greska u vezi njegovog kompa, ne moze dobiti vise od 100e :D. taj komp sada sto si naveo izracunao sam tako da se kod nas dobije negdje do 280e :D

jesmo malo spamovali, ali oprostice namsmile3




ipak moj ti je savet nova graficka...ili jos bolje ti je...prodaj oba kompa, dodaj jos 100e i kupi strasnu masinu...
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
20.06.2009
Poruka
676
joj za 120e, uzmi radeon asus 5750 1gb ddr5...
tu uzmi...to ti je moja preporuka...
ako na neki nacin mozes doci do tih 100e, bolje ti je sacekaj par meseci...pa kupi strasnu masinu)))
a ako bas oces nvidiu onda ova VGA GeForce GTS 250 EVGA 1GB/DDR3,/DVI/VGA/HDMI/256bit
 
Član
Učlanjen(a)
30.11.2009
Poruka
194
Ja mislim da je najbolje za te pare negde dobro da se napijes.......onako muski sa nekim drustvom,taman bi to para bilo dosta......posto ne znas sta da kupis,i raspisali ste se za tih 100e kao da covek kupuje avion......
Ipak najbolja varijanta je da to potrosis u kafani....
 
Član
Učlanjen(a)
27.02.2010
Poruka
1
Overclock AMD Athlon X2 Dual-Core 4000+

Kako da overclock-ujem ovaj procesor AMD Athlon X2 Dual-Core 4000+???
I da li postoji neki program sa kojim se to radi ili se to radi u BIOS-u???
 
Član
Učlanjen(a)
17.05.2009
Poruka
11
Ja mislim da je najbolje za te pare negde dobro da se napijes.......onako muski sa nekim drustvom,taman bi to para bilo dosta......posto ne znas sta da kupis,i raspisali ste se za tih 100e kao da covek kupuje avion......
Ipak najbolja varijanta je da to potrosis u kafani....

Neka hvala imam 16 godina i ne idem u kafane niti pijem...a u ostalom ako ne znas kako da pomognes onda cuti,nemoj da se proseravas tu sa kafanama,ti ako si alkoholicar ja nisam....
 
Učlanjen(a)
20.06.2009
Poruka
676
znaci, ako oces bas samo grafiku, onda neku od te dve, moj savet ti ja asusova, ali neces pogresiti ni sa nvidiom...
e sad, ako postoji bilo kakva mogucnost, da skupis plus jos 100e, onda bolje sacekaj, a cene ce pasti, i uzmi neku jaku masinu...
 
Član
Učlanjen(a)
30.11.2009
Poruka
194
Neka hvala imam 16 godina i ne idem u kafane niti pijem...a u ostalom ako ne znas kako da pomognes onda cuti,nemoj da se proseravas tu sa kafanama,ti ako si alkoholicar ja nisam....

Sinko obrati paznju na recnik,.....koristis mnogo teske reci za svoje godine..............za razliku od tvojih 16 ja imam 30......Ovde se niko ne vredja..........mislim da to nije svrha ovog foruma.U mom postu ja tebe nisam vredjao ,vec to sto sam napisao imalo je saljivu stranu....ali i onu drugu,a to je dugacka rasprava oko kupovine necega ..........Ako ti nisi siguran sta treba da kupis ,niko ti nece pomoci.....
I naravno spusti loptu,i opusteno bez vredjana.....OK
 
Član
Učlanjen(a)
17.05.2009
Poruka
11
Sinko obrati paznju na recnik,.....koristis mnogo teske reci za svoje godine..............za razliku od tvojih 16 ja imam 30......Ovde se niko ne vredja..........mislim da to nije svrha ovog foruma.U mom postu ja tebe nisam vredjao ,vec to sto sam napisao imalo je saljivu stranu....ali i onu drugu,a to je dugacka rasprava oko kupovine necega ..........Ako ti nisi siguran sta treba da kupis ,niko ti nece pomoci.....
I naravno spusti loptu,i opusteno bez vredjana.....OK
ok,izvinjavam se za teske reci,nece se ponoviti :)....
 
Natrag
Top