Hardware Chat arhiv - {rešeni problemi}

Ko je bolji?

  • ATI

    Votes: 67 45,9%
  • Nvidia

    Votes: 79 54,1%

  • Total voters
    146
Član
Učlanjen(a)
19.01.2010
Poruka
859
GHz

ja imam 2 GHz ali hocu da imam 3 dali neko zna koliko kosta da se dogradi u 3 GHz i dali neko zna za sta sliuzi GHz
 
Učlanjen(a)
20.06.2009
Poruka
676
vidim po ovome da nemas mnogo iskustva...
Ghz, to ti je broj operacija u jedinici vremena, to jest broj operacija koje procesor moze da obradi u sekundi...
da bi mogao da dogradis na 3ghz, moras da znas koji ti je tacno procesor, i da li postoji na trzistu procesor koji odgovara tvojoj maticnoj ploci...ako ne onda moras zameniti i plocu i uzeti nov procesor...
neznam koje su ti ostale komponente, ali mislim da ti je 2ghz sasvim dovoljno, ali valjalo bi kada bi naveo koje ostale komponente imas...
 
Član
Učlanjen(a)
19.01.2010
Poruka
859
ram 4gb , graficka asus gt 9500 . a otprilike kolika je cijena 3 GHz i dali on sluzi za brzinu racunara
 
Učlanjen(a)
20.06.2009
Poruka
676
jel ti intel ili amd?
sluzi za brzinu racunara...
a jel ti osecas da ti je komp spor?
jel ti pokrece sve igre?
 
Član
Učlanjen(a)
19.01.2010
Poruka
859
kako da vidim jeli mi intel ili idm a neznam mozda je malo spor ali sve igrice otvara
 
Učlanjen(a)
20.06.2009
Poruka
676
desni klik na my compiuter, pa propertis...ma dok ti sve igre budu radile, znaj da je sve ok, samo cepaj i uzivaj...e tak kad nebude mogao da pokrene neku igru, onda tada razmisljaj o novome procesoru...a sta ja da ti kazem koji imam kom star 6 godina...samo 1,1ghz)))
uzivaj))
 
Natrag
Top