Hardware Chat arhiv - {rešeni problemi}

Ko je bolji?

  • ATI

    Votes: 67 45,9%
  • Nvidia

    Votes: 79 54,1%

  • Total voters
    146
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
buraz,pazi jednu stvar, procesor prima i izvrsava instrukcije procitane iz odgovarajuce memorije, bukvalno prevedeno on ti je mozak racunara. GHz ti je giga herc. herc je jedinica za frekvenciju npr. da odredjeni dogadjaj ima frekvenciju od 10 herca, on se ponavlja po 10 puta u sekundi. lijepo ti je djole rekao, moras znati koji procesor imas i maticnu. ako hoces da mijenjas procesor onda moras potraziti na netu koje ona procesore podrzava, ako ne moze onaj koji ti hoces onda moras da mijenjas oboje. ti si rekao da hoces dogradis, a posto imas malo iskustva sa kompom onda mi nije bilo bas najbolje jasno da li hoces da klokujes procesor tj, da mu povecas brzinu ili hoces da kupis neki drugi? savjet ti je da ga ne klokujes, a to da ti treba drugi ne znam zato sto nam nisi naveo iz kog razloga ti treba, jel samo za igrice ili je nesto drugo? napisi sve o procesoru, rekao ti je djole gdje mozes da vidis... :)
 
Član
Učlanjen(a)
19.01.2010
Poruka
859
amd athlon tm 64 procesor 3200+. 2.01 ghz 4.00 ram koliko bi kostala da se dogradi 3 rama
 
Učlanjen(a)
20.06.2009
Poruka
676
ja mislim da nema potrebe da nadogradjujes, jer neces naci u prodaji odg procesor, morao bi menjati i plocu i procesor...
ako bas hoces da menjas, spremi 200e, kupi za te pare maticnu i procesor...maticnu neku od oko 70-80e, i ovaj procesor CPU SAM3 AMD X4 Phenom II 955, 3.20GHz/8MB 64Bit BOX Black Edition
to ti je sve oko 200e...
 
Učlanjen(a)
20.06.2009
Poruka
676
pa rekao sam ti...za tvoju plocu nemas da kupis nov procesor, vec polovan...moj ti je savet da kupis novu maticnu plocu i procesor, sto bi te izaslo negde od 100e(to ti je najeftinije)
do 200e, sto ti ja preporucujem...
 
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
32
Sajt

da li zna neko neki sajt za proveru igrice da li hoce da radi na odredjenoj masini
Kod:
 
Član
Učlanjen(a)
17.05.2009
Poruka
11
Kod:
http://cyri.systemrequirementslab.com/CYRI/intro.aspx
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
19.04.2010
Poruka
2
zvucnici i mikrofon

zvucnici i mikrofon mi se prikljucuju na isti ulaz tako da kad mi samo jedno radi id ta 2...kako da namestim da mi neki drugi ulaz bude za mikrofon ili zvucnike
 
Natrag
Top