Hardware Chat arhiv - {rešeni problemi}

Ko je bolji?

  • ATI

    Votes: 67 45,9%
  • Nvidia

    Votes: 79 54,1%

  • Total voters
    146
Član
Učlanjen(a)
06.01.2010
Poruka
333
U koliko se odlucis za 3 u 1 nemoj kupovati HP Vec Canon ali moja preporuka je Kao sto je savetovao nikouro kupi zasebne uredjaje ,jer sam ja tu gresku napravio naknadno tj imao sam zasebne uredjaje ali mi "crk'o" stampac i onda sam kupio 3/1 pa sada imam dva skenera i pola stampaca (STAMPA STA HOCE I KADA HOCE)
 

Sky

Član
Učlanjen(a)
05.10.2009
Poruka
1.647
Hajde da vas vidim kakve imate štampače?

Dodato posle 2 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Ja imam Lexmark Z600

z600.jpg
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
17.04.2009
Poruka
4.299
"Samsung" razvio "fleš" memoriju od 20 nanometara

"Samsung" razvio "fleš" memoriju od 20 nanometara

Južnokorejski "Samsung", najveći proizvođač memorijskih čipova na svetu, razvio je "fleš" čipove u konfiguraciji logičkih NI kola proizvedene tehnološkim postupkom od 20 nanometara (nm).

56310_samsung-logo_kf.jpg



"Samsung" je objavio da SD kartice sa "fleš" čipovima napravljenim postupkom od 20 nm čak 30 odsto brže upisuju podatke od onih napravljeih prethodnom tehnologijom od 30 nm.

"Samsungov" novi 34-gigabitni (četiri gigabajta) MLC (Multi-Level Cell) NI "fleš" memorijski čip namenjen je izradi memorijskih kartica za uređaje kao što su "pametni" telefoni.

Južnokorejska kompanija već isporučuje klijentima uzorke SD kartica sa čipovima od 20 nm i očekuje da će proširiti njihovu proizvodnju kasnije ove godine.

Nove "Samsungove" memorijske kartice izrađene s ovim čipovima imaće kapacitete od četiri do 64 gigabajta.


Izvor: Vesti online
 
Član
Učlanjen(a)
19.01.2010
Poruka
859
Sta prvo dograditi

u ovoj temi cete da postavljate svoje konfiguracije i ostali ce da daju savete sta prvo da se ugradi ja cu prvi

amd athlon tm 64 processor 3200+
2.01GHz ,4 gb of ram ,graficka asus gt 9500

sta prvo da dogradim
 
Član
Učlanjen(a)
17.11.2009
Poruka
164
ako voliš da igraš igrice grafu.a što se tiče tog procesora ja mislim da je on još uvjek ok,mada se ne razumijem.Kakva je to grafička?Koliko ima radne memorije?
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.389
u ovoj temi cete da postavljate svoje konfiguracije i ostali ce da daju savete sta prvo da se ugradi ja cu prvi

amd athlon tm 64 processor 3200+
2.01GHz ,4 gb of ram ,graficka asus gt 9500

sta prvo da dogradim


Ne treba da dogradjujes nista brate, a kao osnovno da bi o tome pricali moras prikazati model maticne ploce, jer je ona osnova za sve, jer ako je dobra i kvalitetna onda se isplati ulagati u nju, a za te pare sto si uzeo asus gt 9500, bolje da si uzeo ati-radeon HD4xxx serije jer su mnogo bolje, a cena ista(ili manja cak).
Kao drugo procesor ti je usko grlo, dzabe si natrpao toliki RAM(ne znam ko te je u to ubedio), taj proca je star 5+ godina.
Prvo koja je ploca?
 
Član
Učlanjen(a)
22.04.2010
Poruka
51
Pentium(R) Dual-core
CPU E5300 @ 2,60GHz 64 Bits,
2,00GB of RAM
NVIDIA GeForce 9500GT 1GB

sta treba dograditi? Pozz
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.389
Pentium(R) Dual-core
CPU E5300 @ 2,60GHz 64 Bits,
2,00GB of RAM
NVIDIA GeForce 9500GT 1GB

sta treba dograditi? Pozz

Maticna ploca, to se prvo pise, ona je prioritetna za sve nadogradnje, RAM-a imas dovoljno, Graficku si imao bolju za te pare(ali dobra je, mozes sve igrati, procesor klokuj do 3Ghz, ako znas).
Na kom taktu radi memorija(obavezno pisi)?
Koja je ploca, ostalo cemo lako?
 
Član
Učlanjen(a)
19.01.2010
Poruka
859
Ne treba da dogradjujes nista brate, a kao osnovno da bi o tome pricali moras prikazati model maticne ploce, jer je ona osnova za sve, jer ako je dobra i kvalitetna onda se isplati ulagati u nju, a za te pare sto si uzeo asus gt 9500, bolje da si uzeo ati-radeon HD4xxx serije jer su mnogo bolje, a cena ista(ili manja cak).
Kao drugo procesor ti je usko grlo, dzabe si natrpao toliki RAM(ne znam ko te je u to ubedio), taj proca je star 5+ godina.
Prvo koja je ploca?


Asus M2N32 WS Pro mi je maticna ploca a sta mislite da dogradim na 3GHz
 
Natrag
Top