Hardware Chat arhiv - {rešeni problemi}

Ko je bolji?

  • ATI

    Votes: 67 45,9%
  • Nvidia

    Votes: 79 54,1%

  • Total voters
    146
Član
Učlanjen(a)
02.09.2009
Poruka
10
Kolko para, tolko i muzike... tj. kolko platis tolko ces i dobiti. Ne treba bas kupovati od 20-30.000, al od 15-20.000 su sasvim OK. Ja sam moj PHILIPS 20" platio oko 17.000 i super mi je. Mada evo, posle 2 god, vidim mrtve pixele.. ne primeti se ovako.. al kad se malo zagleda, vidi se.
 
Član
Učlanjen(a)
28.09.2009
Poruka
856
kako sastaviti racunar iz delova

Ideja i nije tako losa, pod uslovom da se zna spariti hardver, ajd nakon nove godine, da ne kazem do godine, da odradim taj tutorijal, posto radim kao diler za prodaju racunara i dosta sam ih sklopio do sada...
Pretpostavimo da se zna upariti: prvo i osnovno, Procesor i Ploca, ostalo nakon toga i nije tako tesko fizicki odradit, mislim ubacit ostale komponente u kuciste, je optika, hard, memorija, grafika imaju tacno svoje predvidjeno mesto na ploci i u kucistu-da je tesko napravit gresku, sem ako to radite nakon neke proslave...
Obecavam izmedju Nove i bozica odradjujem Tutorijal.
 
Član
Učlanjen(a)
30.06.2009
Poruka
21
Za 2000 din?

Pozzdrav svima.Trazio sam neko mesto da mi neko da neki savet pa odlucio
da svratim ovde.
Ovo je konfiguracija mog kompa
OS Windows XP 2002 sp3
RAM 512 mb
CPU brzina 1.60 ghz
CPU AMD Unknown Proccesor(SEMPRON) pentium 4
Video kartica RADEON 9550 AGP

Pa zelim cisto da znam da li ima ovde nesto da se unapredi do 2000 din?
 
Član
Učlanjen(a)
19.06.2009
Poruka
405
možeš unapredit ram ali moja preporuka ti je da skupiš još novaca i kupis novi komp tj samo kantu
 
Član
Učlanjen(a)
06.11.2009
Poruka
14
Da ne bude da Vas odvraćam od tog posla ali kupujem komponente u veleprodaji i imam rabat i NE MOGU da budem konkurentan sa tim cenama. Uvek moju mušteriju to isto izadje nešto skuplje, a gde sam ja i moj rad??
Ali ovo ima i svoju prednost: tačno znaš uslove garancije za svaku komponentu ali ima i manu, kada se nešto pokvari nosiš samo TU komponentu a ne ceo računar (ne možeš reći evo vam vaša kanta ne radi popravite mi je)

Pamet u glavu i razmislite dobro ovo je samo jedno od gledišta.
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
Bolje idi u neki bolji servis kucaj u googlu beosoft i tu ces naci dobar servis.yes3
 
Natrag
Top