Hardware Chat arhiv - {rešeni problemi}

Ko je bolji?

  • ATI

    Votes: 67 45,9%
  • Nvidia

    Votes: 79 54,1%

  • Total voters
    146
Član
Učlanjen(a)
05.12.2009
Poruka
150
Ja bi da prednji prikljucak povezem na maticnu,da mi budu slobodni i prednji i zadnji prikljucci.



pozz
 
Član
Učlanjen(a)
05.12.2009
Poruka
150
I jos nesto,da li mogu da ukljucim dva mikrofona u isto vreme,da pozadi ukljucim mikrofon sa slusalicama,a napred samo mikrofon?



pozdrav!
 
Član
Učlanjen(a)
28.12.2009
Poruka
30
Da li si svestan sta si rekao :) Po tvom AMD Phenom II X4 965 Black Edition 3.40GHz 8MB je 4x 3,4 GHz jednako 13,6 GHz wacko2
:haha::haha::haha::haha:....Ma nije čovek kriv,naučiće, samo mu treba lepo objasniti
Ja koristim već tri godine AMD Athlon 3000+ a pošto uskoro treba da kupim novi komp bez razmišljanja ću se opredeliti ponovo za AMD forever
 
Član
Učlanjen(a)
19.04.2009
Poruka
513
To je vec komplikovanija elektronika jer bi morao da vrsis izmene na muzickoj kartici.
Najbolje je da odneses u neki servis da ti oni to odrade.
 
Član
Učlanjen(a)
05.12.2009
Poruka
150
Puno hvala na pomoci,odnecu ga u servis,pa nek se oni zajebavaju sa njim.



Pozdrav!!!!
 
Član
Učlanjen(a)
13.05.2009
Poruka
123
Nvidia je malo zabrljala s' tim njenim odlaganjima. Naime je trebala pustiti u prodaju fermi čip, koji je najnaprednija tehnologija i najbolje rešenje. To je Ati iskoristio izbacivši 5*** seriju koja ima odlične performanse(pogotovo sa catalyst 9.2 driverima koji daju 8% više efikasnosti) i mnogo realniju cenu. Prep par dana je objavljeno da su počeli raditi i oni na fermi-ju, kako bi ih ubacili u 59xx seriju, koja bi trebala biti odgovor na GTX360, GTX380 i GTX395. Sve u svemu, Nvidia-u će dotući to njeno odlaganje, tako da, ako želi ponovo da zauzme tron, moraće da spusti cene grafičkih i to duplo! Ati je sada najbolji izbor. 4770 i 5750 su odlična kupovina, a 5850 trenutno najisplativije rešenje.
 
Član
Učlanjen(a)
02.09.2009
Poruka
10
Jel mislis bas da sklopis, ili da samo odredis komponente? Jer, lako je sklopiti, treba naci koja graficka moze na koju maticnu, koji procersor, HDD dal je sata ili ... Najbolje ti je da pogledas neke gotove konfiguracije, pa ga ti onda sa tvojim rukama sklapaj, samo kupis odgovarajuce komponente. Mada sad imas sklopljenih kompova po metroima bas jeftino... od 14.000 pa nadalje.
 
Natrag
Top