Hardware Chat arhiv - {rešeni problemi}

Ko je bolji?

  • ATI

    Votes: 67 45,9%
  • Nvidia

    Votes: 79 54,1%

  • Total voters
    146
Član
Učlanjen(a)
20.10.2009
Poruka
123
Athlon x4 740 (4x3,2 GHz!)
Nvidia GTX 650 Ti
4 Gb RAM
500 GB hard
Asrock matična
 
Član
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
1.407
Zmaju prvo proveri dali je konekcija ok zatim ocisti dvd sa alkoholom reader
Neznam koji OS imas ali vecinom radi otidi na divace manager zatim disk drives desni klik i unistall i restartujes komp i ponovo instal
Ako to ne radi javi ima i drugo resenje

Daj gukni drugu opciju; treba meni. Jesi li možda na godišnjem, ili...
 
Učlanjen(a)
22.04.2013
Poruka
728
Zmaju koji windows imas i dali ti ne cita dvd i cd ili samo cd moguce da je problem IDE master i slave problem zna se desit da na win xp radi ok a na win 7 ne cita cd

 
Član
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
1.407
Zmaju, ne čita ni CD ni DVD. Predloži neko rješenje bez šervisa...

Win 7 ultimate
 
Član
Učlanjen(a)
20.06.2010
Poruka
5
ilijaaa2013, nisam uspio sa ovim tvojim upustvom.Da ne podrzava sedmicu, ne bi bilo drajvera za Win 7.Znaci da bi trebala da radi i na navedenom operativnom sistemu.Kad sam ga instalirao, kartica je sa njenim nazivom prijavljena medju sound,video and game controllers ali sa zutim trokutom i usklicnikom u njegovoj sredini.Samo je problem sa COM portom.Ne moze da uspostavi komunikaciju.Cesto sam uspio instalirati starije hardvere za koje nisu postojali drajveri za win 7, a TV kartu PlayTV USB 415 nikako ne uspjevam.Vjerujem da postoji neki nacin koji jos ne mogu da dokucim.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.073
Proveri napajanje, takodje imao sam slican problem na starom kompu. probaj neki linux live cd i vidi da li radi sa njim. Pa onda polako proveravaj hardware.
 
Član
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
1.407
Nije odjednom. Imao sam problema s učitavanjem. Neke CD-e i DVD-e nije htio nikako da pročita (prazne i pune), a sad neće nikako.
Počne čitati i nikako da završi očitavanje...??
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
a na drugom kompu radi sasvim normalno? u tom slucaju imas problema sa operativnim sistemom
 
Natrag
Top