Hardware Chat arhiv - {rešeni problemi}

Ko je bolji?

  • ATI

    Votes: 67 45,9%
  • Nvidia

    Votes: 79 54,1%

  • Total voters
    146
Učlanjen(a)
22.04.2013
Poruka
728
Care probaj vratit komp u vreme par nedelja kada je radio pa javi dali radi kako treba
i ako si dobro ocistio treba da radi
[video=youtube_share;6DWIoWS-NMg]http://youtu.be/6DWIoWS-NMg[/video]
 
Učlanjen(a)
22.04.2013
Poruka
728
Care probaj ovako
odes na divace manager
desni klik na to sto ima zuti trokut i kliik na update driver
zatim na browse my computer for drive soft
zatim let me pick from a list ...
select the divace drive you want

I ne podrzava win 7 skin ovde sta ti treba i instalisi u win xp modu
Download driver PlayTV USB 415 Analog Video / Known devices: 11815610
Prolink Microsystems Corporation-TV Tuner card,TV Box, PCI express, Media Center, MCE, ExpressCard ,USB TV, TV card, Vista, PowerCinema, PlayTV, PixelView, PROLINK, DVB-T, ATSC, TV, DVR, PVR, Capture, MiniPCI, MiniCard, PCTV, Linux TV, NXP, Philips,
 
Član
Učlanjen(a)
16.04.2010
Poruka
71
Rešio sam problem. Brinula me je sistemska temperatura pa sam ga odneo na servis. Pasta na procesoru se skroz osušila i crko je senzor za sistemsku temperaturu. Sve su sredili za samo 500 din. Hvala i vama na savetima
 
Član
Učlanjen(a)
20.06.2010
Poruka
5
Hvala na pokusaju da mi se pomogne.Nije do drajvera nego do neispravnosti TV karte.Pokusao sam je isprobati i na Win XP, ali ni tamo nisam uspio uspostaviti komunikaciju sa racunarom.Isto kao i kod sedmice.Prihvati drajver, ali jedina razlika je sto nije vise trokut nego krug sa usklicnikom ispred imena TV karte u Device Manageru.Tad sam se sjetio da sam imao nesto slicno sa externim diskom.Kad god bi ga ukljucio trazio je neko Hi speed USB.Kompjuter ga vidi ali ga ne spaja.Na kraju otvorim kuciste i nadjem prekinuti spoj zice USB-elektronika.Zaletujem i disk proradio.I ovdje imam, najvjerovatnije, isti slucaj.Sigurno je neki prekid prema USB-u.Sad bih trebao rastaviti kuciste, malo veci problem jer je zaljepljeno, i ispitati kontakte.Jos jednom hvala na savjetima.
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.389
Da li je u pitanju SATA ili IDE interface?
Drugo, proveri da li ga u BIOS-u ima, koja je maticna ploca u pitanju?
Mozes probati i da resetujes BIOS vadjenjem baterije sa ploce na 2 minuta, zatim pristupi BIOS-u i postavi regularna podesavanja u BOOT i postavi vreme
 
Član
Učlanjen(a)
08.02.2013
Poruka
30
Ne znam za bios i to,ali ako imaš instaliran virtualni disk izbriši ga skroz,meni je zbog toga štekao.Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.368
Zasto na Win.8-ci ne moze da se promeni pozadin na desktopu

sve je radilo kako treba i odjednom nisam mogao da promeniim sliku na desktopu na Win.8-ici.moze li mineko pomoci?
 
Natrag
Top