Hardware Chat arhiv - {rešeni problemi}

Ko je bolji?

  • ATI

    Votes: 67 45,9%
  • Nvidia

    Votes: 79 54,1%

  • Total voters
    146
Učlanjen(a)
22.04.2013
Poruka
728
To ti adapter ako imas server pa trebas produziti koneksiju recimo sa jednim misom i kibordom da povezes vise kompijutera ili dva monitora na jedan komp neznam na koji nacin da objasnim zamrseno je
Ja sam imo neki a ne ovakav
KVM ti je skracenica keyboard, video, mouse
tvoj sto ti kazes LAN ulaz se konektuje za server i preko servera na drugoj strani imas kontrolu a ova dva ubodes u komp i sa kompa preko servera imas kontrolu ima vise nacina da ga iskoristis sam mislim tebi to nece biti potrebno zato sto nemas server vecinom ih koriste ljudi koji salju video preko servera
Prodaj to
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
03.12.2012
Poruka
2.384
Aha,a cekaj kako to.Znam da je jedan moj drug ranije kod mene prekacio njegov usb sa winom na moj komp.Prikacio usb i digao sistem...bootovao sa njega
Naravno a prije toga je napravio butabilni usb sa ovim programom
Novicorp WinToFlash 0.7.0057 beta
Kod:
[URL]https://kickass.to/novicorp-wintoflash-0-7-0057-beta-scenedl-t7365771.html[/URL]
c12801292981.jpg
Stavi se CD windows sa sistemom u cd-rom pokrene ovaj program odaberes cd-rom da sa njega cita a ispod opcija odaberes da na tvoj usb napravi butabilni sistem na tvom usb stiku.Vazno je da prilokom butovanja tj pocetka instalacije podesis u biosu da prvo cita tvoj usb na kojem je sistem.Tek onda sve ide kao sa obicno cd i nema razlika pri instalaciji sem sto ovoga puta instalcija ide sa usb stika.
[video=youtube_share;janEB_wbiBM]http://youtu.be/janEB_wbiBM[/video]
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
Najbolje je da odneses tamo gde si kupio,pa da ga oni probaju na nekom kompu,ali pred tobom.
 
Član
Učlanjen(a)
25.08.2012
Poruka
97
Hvala na savetima,kad budem odradio javljam utiske....A za neke jace igre treba masina ali meni to ne treba ja da iskoristim ovo,imam osecaj kao da pojacavam Yugo spojleri,brisaci,usisna grana hahahahahaahah :D
 
Član
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
1.407
Ako želiš Win 7 ovo su minimalni uvjeti:


  • 1 gigahertz (GHz) or faster 32-bit (x86) or 64-bit (x64) processor.
  • 1 gigabyte (GB) RAM (32-bit) or 2 GB RAM (64-bit).
  • 16 GB available hard disk space (32-bit) or 20 GB (64-bit).
  • DirectX 9 graphics device with WDDM 1.0 or higher driver.

Ispod ovoga ne idi.
 
Član
Učlanjen(a)
12.09.2009
Poruka
46
Hvala.Ali meni se cini da je on imao instaliran windiws na usb u,jel to moguce?Ja sam prvo trazio da instaliram windows na eksternom hardu,ne sa eksternog,nego NA eksterni :)Pa sam zato pomenuo usb,jer ako moze da se instalira Na usb,sto ne bih moglo na eksterni...
 
Član
Učlanjen(a)
01.02.2013
Poruka
105
tvoj sistem moze samo da zaobilazi bad sektore na harddisku otkloniti ih nemozes.mozes ih grupisati ali skloniti ne.
 
Član
Učlanjen(a)
01.02.2013
Poruka
105
prijatelju moj dizanje sistema sa eksternog harddiska je isto kao kad imas ljubavnicu u komsiluku i zoves je da kuva rucak sa tvojom zenom.bas tu negdje.
 
Natrag
Top