Hardware Chat arhiv - {rešeni problemi}

Ko je bolji?

  • ATI

    Votes: 67 45,9%
  • Nvidia

    Votes: 79 54,1%

  • Total voters
    146
Član
Učlanjen(a)
01.03.2011
Poruka
1
canon mp210 remanufactured cartridges

Kupio sam remanufactured ketridz za moj canon mp210, medjutim kad stavim ketridz on ne prepoznaje da je zamenjen.. pokusao sam da resetujem i slicno, ali nista ne pomaze!!! Da li neko zna kako da pomogne???
 
Član
Učlanjen(a)
12.09.2009
Poruka
46
Evo mene opet:)Nadam se da ce mi neko pomoci.Hard mi je riknuo,a imam jedan eksterni na usb,pokusao sam malopre da instaliram xp na njega,mislio sam da je to isto ko nad instaliras na obican hard.Nisam uspeo Moze li pomoci?Hocu da imam Windows na eksternom,da se dize Win. sa eksternog.Hvala
 
Član
Učlanjen(a)
07.08.2013
Poruka
282
Nekad i 2 GB nije dovoljno.Ako planiras igrati nesto na tom treba ti vise rama. A za uobicajene radnje poput surfovanja netom, worda, itd. dovoljno ti je 2 GB.
 
Član
Učlanjen(a)
07.08.2013
Poruka
282
Evo mene opet:)Nadam se da ce mi neko pomoci.Hard mi je riknuo,a imam jedan eksterni na usb,pokusao sam malopre da instaliram xp na njega,mislio sam da je to isto ko nad instaliras na obican hard.Nisam uspeo Moze li pomoci?Hocu da imam Windows na eksternom,da se dize Win. sa eksternog.Hvala
Prvo da te pitam jel USB 3.0 ?
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
03.12.2012
Poruka
2.407
Definitivno na ovaj nacin rjesen problem sto mi je veoma drago i ovaj nacin je upalio zasigurno.Sada je sve u redu i kako treba.Hvala svima a pogotovo nikolajub jer njegov predlog je rjesio problem.
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.389
Godine iskustva cine svoje, u svakom slucaju definisao si resenje problema, a to je najbitnije, sve najbolje druze i uzivaj
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.368
Pa on sa ovom konfiguracijo inace ne moze da igra neke zahtevne igrice,a sa vise rama moze da se desi da ugusi komp.Ali za normalan rad na netu i gledanje filmova online i slusanje muzike je sasvim dovoljno.Ako hoce igrati jace igrice treba i bolja konfiguracija.
 
Član
Učlanjen(a)
12.09.2009
Poruka
46
Aha,a cekaj kako to.Znam da je jedan moj drug ranije kod mene prekacio njegov usb sa winom na moj komp.Prikacio usb i digao sistem...bootovao sa njega
 
Natrag
Top