Hardware Chat arhiv - {rešeni problemi}

Ko je bolji?

  • ATI

    Votes: 67 45,9%
  • Nvidia

    Votes: 79 54,1%

  • Total voters
    146
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.389
Brate uradi resize slike, nista se ne vidi, ako pise Kernel power critical, otvori i postuj ponovo, i gde god vidis da pse error, otvori i uradi SS.
 
Član
Učlanjen(a)
06.08.2009
Poruka
7
Hvala na odgovoru. Imam jos jedno pitanje. Trenutno imam Intel Pentium (R) D CPU 2.80 GHz, grafika je integrisana Intel G41 e.chipset, 4GB ram..... koja grafika bi ovde pasovala, da nije preterano skupa,ali da sve odlicno funkcionise?
 
Član
Učlanjen(a)
06.08.2009
Poruka
7
Jeste, bila je stvar u t.pasti, a donekle i prasini...pasta je definitivno resila stvar. Sreca pa je drugar imao i odmah stavila kako treba. E sad s obzirom da je komp extra sredjen, boga mi cu da ga prodam hahahha... Ne znam, toliko ljudi kude laptopove,netbukove...nijedan od 3 koja sam imala, me nikad nije izdao ni u cemu. Svaki koristila minimum 5 godina konstantno,ali prodavala ili trampila u familiji kad m idosade...i i dalje svi oni sljakaju dobro....zato sam pocela da mrzim desktop racunare. Mogu slobodno reci da do sad nijedan nije ispunio moja ocekivanja, osim prvog kog sam kupila pre 12 godina i koji i dan danas radi super,ali vise kao pomocni komp za mamu. Ljudi,hvala na komentarima...bitno da je stvar sa pregrevanjem sredjena :)
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.389
da funkcionise sve?
definisi sve, ako mislis i na igre, onda ispod 50 evra tesko da mozes uzeti nesto pametno.
Ako mislis na ono sto si iznad pisala, filmovi, YT i sl., onda moze bilo koja grafika, za takve stvari ti je i ta integrusa dovoljna.
Nesto u ovom fazonu je sasvim dovoljno:
Kod:
http://www.itsvet.com/proizvod/vtx3d-radeon-hd-6570-1gb-gddr5-vx6570-1gbd5-h/comp_comp_vga/756/2645
 
Učlanjen(a)
01.03.2010
Poruka
1
usb drajver za xp-sp3

imam problem ko i mnogi drugi,valda je resiv.telefon samsung c3050 ne mogu da povezem preko usb sa komp.pocne da trazi drajvere i izbaci neki tekst da nije moguce...nesto na tom fazonu.ima li resenje!!!
 
Član
Učlanjen(a)
06.12.2012
Poruka
406
sata ili ata diskovi???

pozdrav drugovi.imam u desktop racunaru neki WD 250 gb ATA.
opticki uredjaj mi je isto ATA povezan na IDE2 na ploci.

nekidan mi ploca crkla,moram da kupim plocu,al vecina ploca koje namjeravam da kupim su sa jednim IDE konektorom na ploci,i mnogo sata konektora.
znam da mogu povezati i hdd i opticki uredjaj na jedan kabal al gubim brzinu,pa mi se to i neradi.

mislio sam kupiti sata hdd,al citam po forumima da su ata disovi ''kao'' stabilni u radu da duze traju,kazem opet navodno,jer neznam tako sam cuo.
dali mi je bolje imati ATA ili SATA hdd,kada kazem ''dali je bolje imati'' mislim na stabilnost u radu,pouzdanost ,radni vijek.
unapred hvala
 
Član
Učlanjen(a)
26.07.2012
Poruka
455
SATA diskovi su ti standard, ATA polako izlazi iz upotrebe! moj predlog ti je da uzmeš SATA disk jer je brzina prenosa daleko veća!

pozz!
 
Član
Učlanjen(a)
17.07.2012
Poruka
125
Preporuka je SATA,eventualno ako ti je dugotrajnost bitna neki wd green,koji je sporiji,ali se manje greje i duze traje.ATA nov neverujem da ces naci uopste,vec neki hard polovan.Konektori su mnogo manji na SATA sto znaci i bolju provetrenost kucista.
 
Natrag
Top