Hardware Chat arhiv - {rešeni problemi}

Ko je bolji?

  • ATI

    Votes: 67 45,9%
  • Nvidia

    Votes: 79 54,1%

  • Total voters
    146
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.077
imas na limundu, vrlo cesto ili obidji par prodavnica, kosta oko 200rsd... Skoro sam ga kupio...
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.077
Uzmi fenom, HLADNIM vazduhom produvaj slot, gumicom izbrisi eventualnu koroziju sa ram memorije, proveri podesavanja u biosu, da nije nesto klokovano, i proveri da li su voltaze u redu i u biosu(za ram memorije) i na napajanju, mozes koristiti everest za napajanje.... Vidi ako imas vise slotova da li su dual channel, onda pogledaj uputstvo od maticne ploce i vidi kako bi trebalo da stoje ram memorije(1-3,2-4, 1-2)
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.077
Asusove ploce, imaju problem sa slabim napajanjem, ne pokrenu grafiku, cuje se kuler na procesoru, ali monitor ostaje u stand by, probaj sa drugom grafickom, jer artifakti(kvadratici) impliciraju na nju. probaj ako imas vise ram memorija da ubacuis samo jednu, pa isprobavaj. Ako sumnjas na hard disk probaj da ubacis live cd ubuntu da vidis hoce li podici sistem sa njega.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.077
pretpostavljam da je rec o integrisanoj kameri, mislim da imas novi firmware na msi sajtu, zbog slicnih problema. A probaj i da pritisnes dugme za kameru na laptopu par puta. U device manageru pogledaj jesu li svi drajveri instalirani, ako nisu instaliraj drajvere preko windows update, jer ih nema na msi sajtu.
 
Član
Učlanjen(a)
06.03.2012
Poruka
12
Hitno potreban drajver za staru ragu acer

Hitno potreban drajver za staru ragu acer travelmate 734 tx ..hvala
 
Član
Učlanjen(a)
25.11.2012
Poruka
2
Misljenje o laptopu ?

Zamenjujem stari desktop i kupujem laptop, najvise zbog prostora, budzet je do 550 eura, koristice za office, multimediju, internet,17.3 inca, solidan procesor... interesuje me Vase mišljenje o ovom modelu:
Kod:
[URL="http://www.bcgroup-online.com/proizvodi/laptop-i-notebook-racunari/samsung-NP305E7A_S01RS+Poklon-2GB-17103/"]SAMSUNG NP305E7A-S01RS+Poklon 2GB Laptop cena karakteristike komentari - BCGroup[/URL]
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
26.11.2012
Poruka
4
Pozz

Imam jedan problem as grafickom Kartom, u pitanju je palit 8600 gt sonic 256 mb ddr3,problem sa njom je ventilator na njoj posto kad up alim pc cuje se ko traktor,pa Sam mislio da li iko zna da li smijem maci cooler(ventilator,madam se da Sam dobro napisao:)) ona na se I vec ima cini mi se dobro hladjenje Ali ne znam jeli to dovoljno,nadam se odgovoru,hvala
 
Član
Učlanjen(a)
26.07.2012
Poruka
455
nemoj to micati jer bi mogao ostati bez grafičke, probaj ventilator očistiti sa četkicom i usisivačem, bolje ga je ispiriti kompresorom ako ga imaš, ako ni to ne pomogne pogledaj na Forum -> Stručni forum -> Kompjuteri -> Pitanja i odgovori -> Ventilator radi kao traktor od 29.08.2012. godine, tamo sam dao upute kako rešiti problem sa ventilatorom u ispravljaču, slično trebaš uraditi i sa ovim ventilatorom i trebalo bi biti ok!

pozz!!
 
Natrag
Top