Hardware Chat arhiv - {rešeni problemi}

Ko je bolji?

  • ATI

    Votes: 67 45,9%
  • Nvidia

    Votes: 79 54,1%

  • Total voters
    146
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.368
Nisam resio jos taj problem.Trazio sam na vise foruma i nema tacnog opisa.Procitao sam da treba da se skine O.S.XP SP3 sto sam i uradio,ali kada pokrenem instalaciju ne ide kao XP nego kao nekada win.95.Trazi da se upise neki nalog za nastavak instalacije,a Ja neznam kako to ide pa ako ti imas iskustva sa time mozes li mi objasniti.Unapred Hvala.
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.368
[h=2]
[/h]
Nisam resio jos taj problem.Trazio sam na vise foruma i nema tacnog opisa.Procitao sam da treba da se skine O.S.XP SP3 sto sam i uradio,ali kada pokrenem instalaciju ne ide kao XP nego kao nekada win.95.Trazi da se upise neki nalog za nastavak instalacije,a Ja neznam kako to ide pa ako ti imas iskustva sa time mozes li mi objasniti.Unapred Hvala.​
 
Učlanjen(a)
22.11.2012
Poruka
1
Pozdrav,

da bi instalirao SM Bus driver morao sam napraviti sljedeće:

-skinuo sam driver sa Nikolinog linka
-raspakirao ga koristeći 7zip
-otvorio Device Manager, kliknuo desni gumb na SM Bus Controler, odabrao Update Driver
-odabrao mjesto na kojem sam raspakirao driver

i poslje toga su Windowsi odradili ostatak posla.

Dakle; samo instalacija AMD-ovih drivera nije bila dovoljna... Možda nekome pomogne.

Hvala za pomoć Niks!


LP
 
Član
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
3
HITNO POTREBAN DVI-D to VGA ADAPTER-KONVERTOR

Potreban mi je ovakav konvertor ko ga ima a ne treba mu neka mi se javi u PP.
Znači s jedne strane mora imati 24+1 pin kao što je pokazano na slici,a s druge strane da je VGA. HITNOOOOOOO!!


011.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
24.08.2010
Poruka
228
Kod:
[URL="http://www.winwin.rs/racunari-i-komponente/desktop-racunari/racunar-altos-suprimo-eclipse-b75-i5-3470-8gb-gtx660ti-1tb-600w.html"]Računar Altos SUPRIMO Eclipse, B75/i5-3470/8GB/GTX660Ti/1TB/600W - Desktop računari - Računari i komponente - WinWin[/URL]
vidi ovako nesto. nvidia je brza od tog amd-a.
kad vec dajes pare, ondak uzmi najbolje za to ;)
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
24.08.2010
Poruka
228
Poredjenj ova dva kompa je kao poredjenje fice i mecke. dakle, tosiba je daleko bolja opcija od acera, samo ako imas kintu da das za isti. prem da je moja preporuka neki dobar laptop, barem ces moci da ga stavis sebi u krilo ili poneses gde god ti bude odgovaralo. mogu ti reci da sam ja napravio ogroman zajeb ;) jer sam uzeo laptop i racunar umesto jednog dobrog laptop-a, ali, na tebi je da odlucis.
npr, nesto ovako:
Kod:
[URL="http://www.itsvet.com/proizvod/acer-aspire-timeline-ultra-m3-581tg-52464g52mnkk-intel-core-i5-2467m-1.6ghz-4096mb-500gb+20gb-ssd-dvdrw-15.6''-led-wxga-win7hp-64bit/comp_comp_laptop/3/9103"]ITsvet.com :. Acer Aspire Timeline Ultra M3-581TG-52464G52Mnkk Intel-Core i5-2467M 1.6GHz 4096MB 500GB+20GB SSD DVDRW 15.6'' LED WXGA Win7HP 64bit - Laptop - cena cene cenovnik cenovnici[/URL]
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
23.11.2012
Poruka
1
Imam i ja problem sa web kamerom. Naime,nedavno sam kupila web kameru,onaj sto je u prodavnici radio kaze da je automatski detektuje. I tako je i bilo,ukljucila sam je u port,zatim je na racunaru pisalo ono ''your hardware is installed and ready to use..'' (tako nešto) Ali problem je što kada želim na skype (primjera radi), uopće ne prikazuje nikakvu sliku, samo onaj kružić, ono kao da učitava sliku, a učitava je bez prestanka. I kada otvorim my computer, ima ono usb video device, samo je velika crna slika. Instalirala sam program za tu kameru (vimicro kamera) ali opet je sve isto. na device manageru pise da je sve ok. Da li neko ima prijedlog neki? Kamera mi hitno treba :D
 
Natrag
Top