Hardware Chat arhiv - {rešeni problemi}

Ko je bolji?

  • ATI

    Votes: 67 45,9%
  • Nvidia

    Votes: 79 54,1%

  • Total voters
    146

Sky

Član
Učlanjen(a)
05.10.2009
Poruka
1.647
Problem sa igranjem igrica

Kada igram bilo koju igru kao npr. "Counter Strike 1.6'' , sve bude normalno ali me posle svakog minuta računar me vraća na Desktop, drajveri su apdejtovani preko programa Driver Genius.

Koristim Windows 7 Ultimate x86 (32 bit), da li ima neko rešenje?


 
Član
Učlanjen(a)
29.11.2011
Poruka
3
Inace i Predstavljanje i Mala pomoc mi treba...

Pozz Nadore inace evo sad cu da se i predstavim ovdje jer nisam mogao naci Thread da se tu predstavim ali nema Veze...
Znaci Ime mi je Ivan, 14 god rodjen 22.6.____ jedne godine:p.
Iz Bosne sam, nadam se da nisam zalutao na pogresni forum i tako to.
Ovako volim stvari oko kompova i to.
i to je sve za predstavljanje :DD
Eh sad ta pomoc sto mi treba!
Imam Dell Dimension 2400, sad procesor mi je 3.06 ghz kao sto ce vam slika pokazat vidit ce te da mi pise "2 cpu's", sad mi je pitanje jel to znaci da je Dual-Core?
Eh hvala ak imate odgovor Evo slike
Jel znaci.jpg
Pls odogovorite ;)
 
Član
Učlanjen(a)
04.01.2011
Poruka
886
Druze,ako neznas kako se to radi,nemoj ga otvarati(svasta moze da se desi,znam iz iskustva)Uzmi pumpicu pa duvaj kao sto to radi JKDforever:yea:(mnogo sigurnije resenje)
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
vecina automobila ima mali kompresor za duvanje guma, uzmes pa izduvas sa njim, a ti ako mozes naci onaj veliki bilo bi jos bolje za tebe :D
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
premalena slika, napisi koji je procesor a ne koliko herca, mozes i desni klik na my computer pa properties, al pretpostavljam da je dual-core cim je klokovan na 3.06
 
Član
Učlanjen(a)
06.10.2009
Poruka
783
Jeste da je tema stara, ali hajde da se ukljucim. Idi u neku auto perionicu i ponesi ceo racunar da ti neko izduva na kompresoru. Naravno, pre nego sto krenes sa izduvavanjem, obavezno pogledaj na dlanu da kompresor ne izbacuje malo vode koja ume da se kondezuje. Kada krene suv vaduh, slobodno sibaj po komponentama, ima i poslednje zrnce prasine da izleti. Ja to radim barem jednom mesecno i nikada nisam imao problema. Pozdrav!
 
Natrag
Top