Hardware Chat arhiv - {rešeni problemi}

Ko je bolji?

  • ATI

    Votes: 67 45,9%
  • Nvidia

    Votes: 79 54,1%

  • Total voters
    146
Član
Učlanjen(a)
08.06.2010
Poruka
7
Sve moze .... DDR se vise ne proizvodi , pa tako moras da kupis "polovnu" , a ona obicno "radi majke mi" wacko2
 
Član
Učlanjen(a)
03.01.2010
Poruka
11
monitor fujitsu siemens b17-2 problem

Poštovani,

Imam problem sa navedenim monitorom pa bih vas zamolio za pomoć oko rješavanja problema.Naime dešava mi se da se iz čista mira na monitu pojavi poruka Input select
analogue - digital.U podešavanjima sam odredio analogue ali mi se i dalje stalno pokazuje ista poruka.Mislio sam da je grafička-stavio drugu - isto se javlja, mislio drajveri-nadogradio - isto se javlja, drajvere za monitor promijenio - isto se javlja.
Napomenuo bih da se to dešava povremeno traje nekoliko sekundi i onda samo nestane.

Čudno mi je što se ponekad pojavi i prilikom samog pokretanja kompa.
Isto tako pokusao sam napraviti screen shot ali mi se poruka na snimku ne prikazuje.

Molim vas za pomoc u rješavanju ovog problema.

Pozdrav samke.
 
Učlanjen(a)
20.01.2011
Poruka
2.253
Dali su ti ga formatirali u trgovini, ako nisu odnesi im ga i nek ti ga pripreme za upotrebu odmah će viditi da li je ispravan,dešava se da novi bude neispravan.
 
Član
Učlanjen(a)
29.09.2010
Poruka
142
Nije tacno da se ddr vise ne proizvodi,radim u firmi koja se bavi prodajom i servisom kompjutera i opreme,e sad druga stvar je sto 1gb ddr kosta otprilike kao 4gb ddr3.Ako nekom treba neka posalje na pp pa cu mu rado odgovoriti o ceni, mozda kupovini.Pre 3 dana sam drzao u rukama i 512 i 1gb ddr,nove naravno.Pozdrav svima
 
Član
Učlanjen(a)
06.08.2010
Poruka
23
Jesam . Na smom disku postoji aktivator ( i on to sve odradi sam ) . Ponovo sam upotrebio aktivator i sad je sve u redu . Cekam da prodje vreme , i da vidim dal ce opet pokazivati da je Windows 7 kopija . Pozdrav .
 
Član
Učlanjen(a)
26.12.2009
Poruka
15
Win 7 i 5.1 zvuk

Kupio sam asus xsonar dg zvucnu kartu i nikako ne mogu da je poteram na dolby suround, u testu odradjuje sve zvucnike ali u wmp nikako (koristim wmp jer mi je daljinac fabricki podesen za njega a komp je u lokalu i zato mi trebaju svi zvucnici) cak se desava crash wmp-a, samo odjednom kao da je neko stisnuo pauzu, na integrusi je sve radilo besprekorno.
 
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
9
Laptop od 50.000 do 60.000?

Molim vas za savet! Kupio bih laptop, izmedju 500 i 600 eura, pa me zanima preporuka iskusnijih forumasa. Treba mi kucni kompjuter, koji kad mi je potrebno mogu poneti sa sobom. Ne igram mnogo igrice, ali kada mi se igra da mogu da pustim neku voznju ili sportsku igricu.

Razlika izmedju i3 i i5 procesora, trebam li da forsiram i5?
Integrisana graficka ili ne?
Najbolji odnos cena kvalitet u tom cenovnom rangu?
Na sta bi trebalo da obratim paznju?
Vredi li licenciran windows za kucnu upotrebu?

Hvala vam unapred na pomoci!
 
Član
Učlanjen(a)
03.01.2010
Poruka
11
Problem rijesen.

Prilikom uninstalacije comodo antivirusa, ostao nekakav comodo driver.

Koristio sam program system mechanic 10 i nakon ciscenja sa njim poruka se vise ne pojavljuje.

Pozdrav
 
Natrag
Top