Gde idemo posle smrti?

UPLOADER
Učlanjen(a)
19.10.2010
Poruka
3.325
Žena kurva (otpala crkva) je pijana od krvi svetih i od krvi svedoka Isusovih!
Verska mržnja se proteže kroz čitavu istoriju.

Rev 17:1 I dođe jedan od sedam anđela koji imahu sedam čaša, i govori sa mnom govoreći mi: Hodi da ti pokažem sud kurve velike, koja sedi na vodama mnogima.
Rev 17:2 S kojom se kurvaše carevi zemaljski, i koji žive na zemlji opiše se vinom kurvarstva njena.
Rev 17:3 I uvede me duh u pusto mesto; i videh ženu gde sedi na zveri crvenoj koja beše puna imena hulnih i imaše sedam glava i deset rogova.
Rev 17:4 I žena beše obučena u porfiru i skerlet i nakićena zlatom i kamenjem dragim i biserom, i imaše čašu u ruci svojoj punu mrzosti i poganštine kurvarstva svog;
Rev 17:5 I na čelu njenom napisano ime: Tajna, Vavilon veliki, mati kurvama i mrzostima zemaljskim.
Rev 17:6 I videh ženu pijanu od krvi svetih i od krvi svedoka Isusovih; i začudih se čudom velikim kad je videh.

Ovu temu ste sami otvorili ,i odvojili , a gle tebe , kakve ovo tvoje lupanje ima sa dušom poslje smrti

Verska mržnja se proteže kroz čitavu istoriju.

Ako iko nekog mrzi tosi ti i tvoja nauka , punsi bjesa i zloće , i tibi u raj
 
Član
Učlanjen(a)
16.12.2012
Poruka
954
To je zamena teza draga antonijadz,

Bog mrzi greh i razobličava lažnu religiju kojom se Sotona koristi da bi dominirao nad savešću vernih ljudi.

Bog je odlučio da se napiše Otkrivenje!

Rev 1:1 Otkrivenje Isusa Hrista, koje dade Njemu Bog, da pokaže slugama svojim šta će skoro biti, i pokaza, poslavši po anđelu svom sluzi svom Jovanu,
Rev 1:2 Koji svedoči reč Božiju i svedočanstvo Isusa Hrista, i šta god vide.
Rev 1:3 Blago onome koji čita i onima koji slušaju reči proroštva, i drže šta je napisano u njemu; jer je vreme blizu.

Bog nam je otkrio da će žena kurva biti pijana od krvi svetih i krvi svedoka Isusovih

Rev 17:1 I dođe jedan od sedam anđela koji imahu sedam čaša, i govori sa mnom govoreći mi: Hodi da ti pokažem sud kurve velike, koja sedi na vodama mnogima.
Rev 17:2 S kojom se kurvaše carevi zemaljski, i koji žive na zemlji opiše se vinom kurvarstva njena.
Rev 17:3 I uvede me duh u pusto mesto; i videh ženu gde sedi na zveri crvenoj koja beše puna imena hulnih i imaše sedam glava i deset rogova.
Rev 17:4 I žena beše obučena u porfiru i skerlet i nakićena zlatom i kamenjem dragim i biserom, i imaše čašu u ruci svojoj punu mrzosti i poganštine kurvarstva svog;
Rev 17:5 I na čelu njenom napisano ime: Tajna, Vavilon veliki, mati kurvama i mrzostima zemaljskim.

Rev 17:6 I videh ženu pijanu od krvi svetih i od krvi svedoka Isusovih; i začudih se čudom velikim kad je videh.

Istorija je ovo potvrdila.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
16.12.2012
Poruka
954
Kakve veze imaju Božja proročanstva sa temom?

Imaju veze!

Hrišćanska crkva koja je označena kao kurva prihvatila je ovo pagansko verovanje.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Ako iko nekog mrzi tosi ti i tvoja nauka , punsi bjesa i zloće , i tibi u raj

Tako je Antonija, to se vidi i iz aviona.
Oni ne mogu lepo razgovarati, mrznja im je u srcu. Skrgucu zubima na Pravoslavlje i Rimokatolicizam.

A onda on postavi ono "ad hominem" - a oni isti upotrebljavaju, tako sto "atakuju" na crkvu - na "zenu kurvu" a to je najveci "ad hominem" - gde se napada "licnost" tj. Hristos i njegovo telo - zena..

Tako su ih ucili..
Cast izuzecima, tj. Jovanu koji jedini to ne cini, i ja se izvinjavam sto sam morao napisati ono o masonima, ne bi to radio da se ovde ne napada...
 
Član
Učlanjen(a)
16.12.2012
Poruka
954
Nije mržnja prema ljudima kada vas upozoravamo da srljate u propast.

Pa i Vi smatrate da smo mi u krivu i nas opominjete.

S tom razlikom što se vi zaista koristite logičkom greškom ad hominem.

Ja to razumem. To je potez koji je iznuđen. Morate da ga povučete.

Neka vam Bog svakako pomogne svojim Svetim Duhom da možete da razumete biblijsku istinu koju nam je Bog dao u svojoj reči. A posebno proročanstva koja razotkrivaju remek delo prevare Sotone a to je da upoznate identitet majke kurve i svih njenih ćerki kurvi.

Tajne Biblije

Imate na raspolaganju proročanstva. I samo da hoćete da ih pogledate. Ali Bog i ja ne možemo da vas nateramo da ih pogledate.

Ako odbacujete Božja proročanstva, onda ste osuđeni da propadnete sa svojom predrasudama. To je žalostan izbor.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Evo njihova logike mrtvi u Hristu idu blizu Boga, onda ih po njima Bog vraća u grob da ga čuju da im da tijelo i opet ih vraća gore.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Evo njihova logike mrtvi u Hristu idu blizu Boga, onda ih po njima Bog vraća u grob da ga čuju da im da tijelo i opet ih vraća gore.

Duh nema telo, i zato je potrebno vaskrsenje.

Ne uce li adventisti da se Arh. Mihajlo prepirao sa satanom za Mojsijevo telo? A zasto se prepirao ako mu ono ne treba? Bez tela covek je nepotpun.
Ta tvoja tvrdnja da je "zivlji bez tela" , je glupost nevidjena, niti mi tako ucimo, samo ti hoces da izmanipulises da mi tako ucimo.

Da je to zaista nase ucenje, onda bi stvarno bilo i apsurdno vracati se u telo(jel bi telo bilo nesto lose), ali crkva to ne uci, vec je to adventisticka propaganda i takvih kao ti, koji nista drugo ne rade nego se "izruguju" , da bi opravdali svoje nakaradno ucenje.

Isus kad je vaskrsao, vaskrsli su i sveti sa njim, i Isus u telu ode na nebo, sto znaci da je ono potrebno. A vi sto to izvrcete, i izvrcete sve na vasu pogibao, nas ismejavajuci, a sami ste smesni.
 
Natrag
Top