Garmin Street Pilot Android 4.1.1,4.1.2,4.2.2+

Član
Učlanjen(a)
07.07.2011
Poruka
557
Ima li koji program da radi SD fix ali da mu ne treba rutovan telefon?

Ne bih da rutujem telefon koji je skup i tek kupljen, a i zbog garancije se bojim.

P.S. Ja pomoću ES File Explorera mogu kopirati fajlove na SD karticu, pa je li to znači da mi ne treba dodatni program za ovu navigaciju ili ipak treba?

Telefon je Huawei P7 sa Kitkat 4.4.2

koristiš pogrešnu terminologiju.
kad se kaže otključan misli se na otključan sa mreže sim free
kad je telefon rutovan onda kažeš da je rutovan.

probaj sa ovom verzijom
29SP2.33_storage_emulated_0_Garmin_NO_ROOT_by_rf711_mod_alviora_minSDK14.rar

Instalirao sam ovu verziju i prvi put pokrenuo ali na ekranu nema ništa, samo crno. Onda sam morao prinidno da zatvorim aplikaciju. Zatim u Memoriji telefona se pojavio folder GARMIn (dakle niej na SD kartici) i tamo sam ubacio one neophodne fajlove i u folder MAP ubacio samo 1 mapu SCG route. I opet pokrenuo aplikaciju ali i dalje crn ekran.

Telefon je kao što gore rekoh Huawei P7 Kitkat 4.4.2 nije rutovan.
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
nema sd fix bez roota
instalacija može i na internoj memoriji.
bitno je da li uopšte hoće da radi. za ostalo je lako.
ja sam kod mene bez većih problema instalirao. više sam se namučio da sakupim sve to što je na raspolaganju na prvoj strani.
da nisam uspeo ko zna da li bi i otvarao ovu temu
mislim da bi na skoro svakoj xperia modelu sa 4.4.x ovaj garmin trebao da radi.
što se nexus 5 i nekih huawei i drugih modela uglavnom sam čitao da ima nekih problema u radu. dilema da li bi radilo u art ili dalvik modu . sečeni ekran na 800x480 rezoluciji itd


probaj ovo za huawei

35SP2.33_mnt_sdcard_by_rf711

Kod:
http://www.upl.me/zDflnB
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
07.07.2011
Poruka
557
Probao sam i tu verziju ali isto, crn ekran.

Volio bih imati Garmina jer samtram da ej najbolja navigacija. E sad ako baš ne može ništa onda. Imam Igo koji extra radi.

Hvala
 
Učlanjen(a)
09.08.2012
Poruka
134
Putanja je na SD to sam sredio i sljaka ali je problem sto mi mapa BiH je dobra ali za period p.n.e. nekolicina puteva,onih glavnih i upravo ono sto si rekao nekako sve to sreze na 2/3 ekrana (ekran mi je gore navedeni 480x854)....
Pitao sam onako informativno da nisi gdje naletio na rejsenje,ako sta iskopam sam isprobacu i naravno podijeliti sa drugima,to sam onako pokusao dozivio peh i batalio jer mi iGO i Sygic rade posao ok,pokusacu ponovo.HVALA VLAD
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
jedino da probaš neku verziju koja je prilagođena za 800x480 rezoluciju ekrana
koja ti je putanja do interne i externe memorije?
 
Učlanjen(a)
09.08.2012
Poruka
134
SD Card (external): /storage/sdcard0/...
Interna : /storage/sdcard1/...

to su putanje,sad posto nemam garmin instaliran ostatak putanje znas i sam kako bi izgledao.A sto se tice rezolucije,otvarao sam sve fajlove i pregledao,sta i kako radi cemu sluzi ali nisam se udubljivao puno da rjesim to (CITAJ:MALO SAM BIO LIJEN)
 
Učlanjen(a)
09.08.2012
Poruka
134
Eeee,Vlad pa veliko HVALA za ovo i tvoj trud,probam ovo danas pa veceras javljam utiske,a ako neko isproba prije neka pise.

EDIT:Vlad ova tvoja apk radi posao kako treba,ostalo sam pokupio sa prve strane slozio po onoj prvoj varijanti /storage/sdcard0/Garmin ubacio mapu CNU Europe 2015.20 Balkan,mini DEM,JCV na svoje mjesto itd. i radi OK,posto mi je prvi susret sa Garminom jos se privikavam na njegov UI ali uglavnom ovo radi...Dakle svi koji imaju android 4.3 i rezoluciju 480x854 (vjerovatno radi i na 480x800) mogu koristiti ovu aplikaciju (post #17) u kombinaciji sa svim potrebnim stvarima sa prve strane,radi provjereno.
Jedno veliko HVALA dajte ovom covjeku VLADCEPESH.

x6brza52huay7l7fg.jpg
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
09.08.2012
Poruka
134
Jedno pitanje za sve koji koriste ovu navy,naime zanimaju me tzv. tacke interesa kao sto su parking,cafe,restoran,fixspeed-mobile cams itd. ne vidim one male ikonice koje oznacavaju navedena mjesta,da li je i kod vas tako ili je negdje kod mene greska,da napomenem da su se u par navrata pojavile ali poslije novog pokretanja Garmina su ponovo nestajale (KAMERE SAM UBACIO POMOCU POI LOADER-a,MADA MI IH JE ON SMJESTIO NA POGRESNU LOKACIJU NA SD,PREBACIO SAM IH U POI ALI TIH IKONICA NEMA NA MAPI,opet napominjem bile su vidljive 2-3 puta i vise ne,A ZNAM DA SU TU JER KADA PRETRAZUJEM MJESTA,PARKING RECIMO,U BLIZINI PONUDI MI SVE PARKINGE ALI SAMO ADRESE DOK NA MAPI IKONICA NEMA???

b1hq968dy8b7wshfg.jpg
3zi2771ecfqtccafg.jpg
6adassdssmbnn5pfg.jpg
 
Natrag
Top