Garmin Street Pilot Android 4.1.1,4.1.2,4.2.2+

Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
bitno je da ih ima u bazi. ne moraju se svi videti na ekranu. bila bi to šuma poi ikonica.
detalji karte staviš na više
 
Učlanjen(a)
09.08.2012
Poruka
134
Done,stavio sam to odmah u prvom podesavanju,da se malo ispravim,kada sam jutros posao kuci sa posla ukljucio sam je cisto da vidim kako radi i uredno je prikazao mobilespeedcam i cuo se zvuk beep prilikom priblizavanja,pokazuje takodje ikonice od restorana i benziskih,parkinge vec ne ali u pretrazi su vidljive,sve u svemu zadovoljan sam,drago mi je da je proradila ali sve zahvaljujuci covjeku pod imenom Vlascepesh...Uradicu upload ovih kamera i postaviti linkove za ostale clanove...Da jos ovo,za sve iz BiH po meni bolje karte za BiH su one Adria,konkretno na onima 2015.20 Balkan komplet jedan dio naselja uopste nisu ucrtane ulice dok su kod Adrie ucrtani i makadamski putevi blizu tog naselja,mozda postavim screen poslije.

EDIT:Evo link za download kamera za SRB,BiH,HR i SLO unutra se nalazi objasnjenje sta i kako samo raspakovati...

Kod:
http://www.mediafire.com/download/zt9pcozoywdn98o/POI+za+Garmin.rar

Da i ono za karte evo screenova za poredjenje ove dvije mape prva je ADRIA,a druga ona CNU Europe 2015.20 Balkan...

2rad83odb8ml14qfg.jpg
34usdyt9ay1fz5tfg.jpg
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
23.06.2010
Poruka
119
Pozdrav Vlado! Imam problem sa ovim Garminom. Svaka verzija mi ili izbaci crn ekran i tu stane ili beli ekran i tu stane. Telefon je Galaxy S4. Probao sam i verzije sa gpsunderground ali bez uspeha. Inicijalno je bio rotovan mob, ali sam ga vratio na stock ali isto se ponasa. Vidim da je jos jedan clan imao slican problem pa bi bilo lepo da ovo sredimo. Unapred hvala!
 
Učlanjen(a)
23.06.2010
Poruka
119
Putanje su: /storage/emulated/0 - interna i /storage/emulated/extSdCard - externa. Vratio sam na Stock 4.4.2, nije rutovan. Isto mi se desavalo i na 4.4.4 koji je bio rutovan.
 
Učlanjen(a)
09.08.2012
Poruka
134
Jesi gledao ovde
Kod:
http://cafe.mobil.hr/threads/79695-Garmin-Street-Pilot-v.2.33-Samsung-S4-Stock-4.4.2-with-no-root
pretpostavljam da jesi,meni na mom Huaweiu nije pomoglo ali posto pise da je za S4 vrijedi da pokusas ako vec nisi.

EDIT:Vlado danas sam isprobao dve apk koje rade i na androidu 4.1,istina radi se o starijoj verziji 2.16 ali rade,e sad,problem je vec onaj poznati jer su uradjene da vuku podatke sa storage/sdcard0/Garmin sto je u mom slucaju bila interna memorija pa bih te zamolio ako imas volje i zivaca da preuredis ove apk da vuku podatke i sa SD u mom slucaju bi to bilo storage/sdcard1/Garmin (da napomenem da sam radio na telefonu Huawei G510) a mogu i druge kombinacije za SD card,da prosirimo malo temu i na druge android uredjaje.Ja bih pokusao to odraditi ali imam mali problem prije par mjeseci sam deinstalirao sistem na laptopu,imao sa dualboot WIN7 i Linux pa sam sve izbrisao i ubacio samo WIN7 pa mi je mazohizam sad ponovo sve instalirati i podesavati za cackanje po aplikacijama i romovima,batalio sam se toga.Ako imas volje,naravno?

Link za APK:
Kod:
http://www.mediafire.com/download/wwvhbcgp54163j1/APK.7z
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
23.06.2010
Poruka
119
Kao prvo hvala za odgovor. Video sam taj sajt ali nisam procitao sve stranice. Ova verzija sa prve strane se isto ponasa!
 
Učlanjen(a)
09.08.2012
Poruka
134
Meni isto ta apk nije radila kako treba,rezolucija ekrana nije bila ok i nije mi vukao podatke sa SD,sto je i generalno problem kod ove navigacija,bitno je pogoditi pravu putanju do SD,pogledaj sve stranice ako te ne mrzi,nema ih puno,a neko se tamo isto zalio da mu nije radilo pa su postavljani linkovi za novu apk i na kraju je proradilo.Isto prije nego probas novu apk,izbrisi detaljno staru (ocisti,kes,podatke pa deinstaliraj) zatim provjeri i obrisi sve sto nadjes od Garmina i na internoj i na SD,zaviri i u Android/data da nema tamo sta,cesto ostane od stare apk smeca pa zeza novu koju instaliras,valjda uspijes rjesiti taj problem nadam se,nemoj misliti da ti solim pamet,naprotiv zelim pomoci ako je to moguce.
 
Učlanjen(a)
23.06.2010
Poruka
119
Hvala svima za pomoc ali meni ne uspeva da ovo instaliram. Porbao sam sve verzije sa ovog i "cafe.mobil.hr" foruma ali bez uspeha. Sve verzije mi izbace ili na startu beli ili crni ekran i tu zablokiraju eventualno "force close". Na telefonu imam instalirano nekoliko navigacija koje rade bez problema ali ova nikako da se pokrane...
 
Natrag
Top