Garmin Street Pilot Android 4.1.1,4.1.2,4.2.2+

Učlanjen(a)
09.08.2012
Poruka
134
Svi koji koriste ovu navy evo malih novina...nasao sam kako da se izmjeni tema karte koje vec imamo u Garmin/Themes/Map prvo idite na ovu stranicu

Kod:
http://www.javawa.nl/zumocolors.html

zatim prebacite na PC temu koju zelite editovati (gore sam napisao koja je putanja do tema),zatim na ovoj stranici (link gore) u dnu imate dva dugmeta,prvo idete na Pregled i tu odaberete temu koju zelite da uredite,zatim idete na dugme Edit i otvorice vam se novi prozor u kom mozete uredjivati boje na karti po zelji,mozete takodje dati novo ime temi itd. kada zavrsite idite na dugme Save to file.Kada vam zavrsi download nove teme samo je prebacite nazad na mob,pokrenite Garmin i odaberete je.
NAPOMENA: Promjenu tema ne prihvata ako koristite Adria TOPO PRO karte,dok kod onih 2015.20 radi.

Evo i link za download novih POI-a za Garmin

Kod:
http://www.mediafire.com/download/378uchez14rtcz7/POI.rar

samo skinuti raspakovati i ubaciti u Garmin/POI.

 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
07.04.2013
Poruka
427
Da li neko moze reci kako namestiti da instalira Garmin folder na eksternu karticu. Radi se o verziji 2.22, instalirao sam na android 4.1.1. Iz postova kolege Gongy-ja zakljucio sam da se u apk fajlu treba promeniti putanja, ali gde i kako?
Telefon je Huawei G510 non-root.
 
Učlanjen(a)
30.12.2009
Poruka
21
Da li postoji varijanta za Sony telefone? Kod njih je putanja za SD: /storage/removable/sdcard1?
 
Učlanjen(a)
30.12.2009
Poruka
21
gde si gledao tu putanju?


da to nije možda ovako?
/storage/sdcard1

Malo se oduzilo, ali ovako... Kod Sonyja (bar kod mene) puna putanja je kao sto sam naveo /storage/removable/sdcard1, mada postoji linkovanje (linux) na ovu putanju tako da ce da radi i /storage/sdcard1.

Dati apk-ovi iz prvog posta izgleda da vaze samo za KK 4.4 s obzirom da, osim za meni odgovarajuci, tako i za sve ostale prijavljuje gresku "parsing" (imam 4.3). U prvom postu je u instrukcijama dato KK kao zahtev, a u nazivu teme stoji 4.3, ne zameram, ali bi mozda do obogacivanja teme trebalo promeniti naziv. Uglavnom, na drugom forumu, ne znam da li smem da navodim ime, i Vlad je tamo aktivan, sam nasao aplikaciju za Sony Xperia T (LT30p) Android 4.3 rooted, i instalacija je prosla bez problema.

Uz prethodno, po standardno preciznim Vladovim instrukcijama, pripremljenim folderom Garmin, sve je proslo na jedan ;). Proradila je emocija na uspomene na nekadasnje koriscenje Garmina. Danas sam malo i testirao i fino to izgleda. Bice to, uz iGO i Sygic, treca i poslednja navigacija na mom uredjaju.

Neka osnovna opazanja: aplikacija je veoma brza. Ima problema sa cuvanjem podesavanja, potrebno je nekoliko pokretanja da ih zapamti. Takodje, od pocetnog definisanja lokalizacije, zavisi npr. kako ce se aplikacija ponasati pri unosu adrese. Ako volite da koristite aplikaciju na engleskom jeziku, kao ja, adresu cete morati da unosite po engleskim standardima: broj, pa ime ulice. Uglavnom, odmah izaberite lokalizaciju Република Србија, i nakon nekoliko restarta da zapamti izabrano i nece biti problema.

Da zakljucim, ja sam zadovoljan. Hvala Vladu na trudu koji ulaze uopste. Meni sada predstoji igranje sa softverom na PC-u, sto je, po meni, najveca prednost Garmina
 
Učlanjen(a)
31.08.2013
Poruka
2
Evo da se zahvalim Vladu na omogućavanju po meni jedne od najlakših navigacija za upravljanje.
Instalirao sam je bez problema na Lg G2 uz pomoć aplikacije iz posta namjenjenog Nexusu...(29SP2.33_storage_emulated_0_Garmin_NO_ROOT_by_rf711_mod_alviora_minSDK14)
Uglavnom radi extra brzo i spaja GPS skoro odmah.
Uvezao sam svoje GPX koordinate i sad je po meni možda i brža od Igo...

Uglavnom, veliko hvala Vlad...
 
Učlanjen(a)
13.03.2014
Poruka
5
Molim vas,ja sam nov u ovome-kako vi skidate ove potrebne filove????
Malo sam mozda bio nejasan u prethodnom postu.Ne mogu sa ovog foruma da skidam failove pa sam otisao na "cafe mobil.hr" i tamo skinuo te uradio sve kako pise ali...
Instalirao ali ne radi ,poslije starta load,cita mape i stopp,pojavi se neka bijela stranica pise "Select a Locale" i ni makac dalje.
Ja pretpostavljam da u APK ne valja putanja posto ja imam Sony Xperia Z1 compact sa android 4.4,putanja bi trebala biti :storage/sdcard1/....
Molim te ako moze da na post das odgovarajuci APK da ga mogu skinuti.
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
da bi video šta skidaš moraš da ugradiš adblock na chrome, mozila ie, opera, safari šta god koristiš.
piše lepo wait 10 sec kad završi odbrojavanje tu klikneš i to je to.
 
Natrag
Top