Forum ili Facebook ?

Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Ok...vidim da se bolje razumeš od mene...da znam koga da pitam ako mi nešto bude zatrebalo oko facebooka :)
 
Član
Učlanjen(a)
18.04.2011
Poruka
366
e sad..pa mozda ovde ima puno zanimljivijih likova od na primer nekih dosadnih drugarica iz osnovne skole,heeeeee...znaam,uzasno zvucimmm.ali tako je..:)
 
Član
Učlanjen(a)
15.05.2010
Poruka
773
daleko od kritike..naravno da ima ljudi koji face koriste na drugaciji nacin.ali na pitanje forum ili fejs mislim forum..jer ja na fejsu dnevno provedem 5 min..pregledam postu...a forum me je zaintrigirao zbog svoje sadrzajnosti;)..o fejs zavisnicima mislim o onome sto sam napisala..i to mi je jezivo.lansiranje svoje privatnosti,cak i sa mob telefona..fejs je cudan,virtualan sajt..licno,nemam lepo misljanje,bas zbog ubijanja privatnosti i individualnosti.eto:)
e zekim se malo,što kažeš ovo za ubijanje privatnosti to mi nekako dodje individualno od osobe do osobe,neko ima slike i iz vc-a na fejsu a neki mi samo poneku sličicu :).meni fejs ok recimo kad nekog ne vidiš "100" god i onda ga nadješ preko fejsa za tu namenu je super
 
Član
Učlanjen(a)
18.04.2011
Poruka
366
upravo to..super je videti,razmeniti po koju prepisku,zezati se sa dragim ljudima..ali kao sto kazem,nadje te svako...i svasta se nagledas:roll:
 
Natrag
Top