Forum ili Facebook ?

Učlanjen(a)
03.12.2010
Poruka
54
Super je Facebook. Staviš svoju najlepšu sliku , pošalješ request najboljim prijateljima iz detinjstva, iz školskih dana, možda bivšem dečku, devojci (čisto da vidiš šta rade) :) ...
Onda se obraduješ , pronađe te neka sestra od tetke koju nisi video 15 godina i kad se već ne viđate drago ti je što imaš bar neki kontakt .. Onda se javi i tetka smile3 , baš lepo od nje... O, evo i teče, zna i on da barata na Face-u :???: .
Onda jedno jutro po običaju uz prvu jutarnju kafu baciš pogled na svoj profil i imaš šta da vidiš.. :(porodične slike iz doba jure na kojima si našminkana kao rakun i imaš mini val "u pokušaju" wacko2

To nije sve, tetka, teča, stric, ujna i pašenoga mali stavili su LIke.Like.Like. i ako je bljak.bljak.bljak.

Baš je super taj Facebook.. :yea:
 
Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
Šta fali FB-u? Možeš da se družiš s kim hoćeš, možeš da pripadaš grupama kojima želiš. Ja nikada nisam doživjela nikakvu neprijatnost na FB-u, nasuprot Myspaceu, đe sam doživjela sve i svašta. I št je najveći fazon, tamo nisam apsolutno ništa pisala, ni komentarisala, samo sam stavljala neke pjesme koje slušam, a registrovala sam se samo zbog nekog jazz muzičara iz Kanzasa. Dobijala sam svakavih nepristojnih ponuda, ponuda za brak, kakvih gluposti tamo nisam čitala, čak mi je pisao i neki iz Norveške, kao ima rak i tek sada shvata vrijednosti života i on je kao bogat i zamolio me da distribuiram nevladinim organizacijama njegove pare. Bože spasi. poslije toga sa rakom sam definitivno napustila Myspace.
Što se tiče foruma, ima ih svakakvih, ali ja sam pravi tip osobe koja obožava forume, jer volim da čujem tuđa mišljenja, volim da se družim , volim da upoznajem ljude koji su potpuno različiti od mene. Eto, ja se ispisala o ovome .:)

Ipak više volim forume definitivno.
 
Učlanjen(a)
03.12.2010
Poruka
54
šta fali fb-u? Možeš da se družiš s kim hoćeš, možeš da pripadaš grupama kojima želiš. Ja nikada nisam doživjela nikakvu neprijatnost na fb-u, nasuprot myspaceu, đe sam doživjela sve i svašta. I št je najveći fazon, tamo nisam apsolutno ništa pisala, ni komentarisala, samo sam stavljala neke pjesme koje slušam, a registrovala sam se samo zbog nekog jazz muzičara iz kanzasa. Dobijala sam svakavih nepristojnih ponuda, ponuda za brak, kakvih gluposti tamo nisam čitala, čak mi je pisao i neki iz norveške, kao ima rak i tek sada shvata vrijednosti života i on je kao bogat i zamolio me da distribuiram nevladinim organizacijama njegove pare. Bože spasi. Poslije toga sa rakom sam definitivno napustila myspace.
što se tiče foruma, ima ih svakakvih, ali ja sam pravi tip osobe koja obožava forume, jer volim da čujem tuđa mišljenja, volim da se družim , volim da upoznajem ljude koji su potpuno različiti od mene. Eto, ja se ispisala o ovome .:)

ipak više volim forume definitivno.

like. Like. Like ;)
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Ne volim facebook. Možda bih ga i voleo da nije bilo jedne situacije. Naime, tražio sam jedan veoma bitan podatak na netu i kad sam ga konačno "nagazio" bio je na facebook-u. Međutim, morao sam da se registrujem da bih ga pogledao jer su pristup imali samo članovi. Toliku glupost ranije nigde nisam video. Probao sam i da se registrujem ali nije hteo nalog da mi prihvati bez slike i kontakta. Za samo jedan podatak koji želim da preuzmem toliki protokol??? Od tada ne mogu da smislim facebook i pripadam grupi onih koji ga bojkotuju.
 
Učlanjen(a)
03.12.2010
Poruka
54
Pa šta si to toliko opasno radio na FB-u?:)

Radi-la :) , ništa stvarno, ništa neobično. Al tu i tamo pojave se slike iz prošlosti , pa sa plaže , pa tinejdžersko povatavanje , sve uobičajeno al mnogo gadno kad ti to familija vidi a onda ti dođe na slavu ... ko je onda crveniji majko mila.. :D
 
Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
A to, kad reče one debilne frizure. Imala sam i ja žalosni mini val, srećom da me niko tada nije uslikao.:) Imam sada neku sliku od ljetos, sa debelim stomakom, onim hedonističkim.:)Baš te briga, sve je ljudsko.
 
Učlanjen(a)
03.12.2010
Poruka
54
Sve je ljudsko ali nije za svačije oči i uši :) nagledala sam se i ja Boga mi svega, nije mi to trebalo :)
 
Natrag
Top