Forum ili Facebook ?

Član
Učlanjen(a)
18.04.2011
Poruka
366
fejs je za ljude koji vole da se eksponiraju,bacaju svoje fotke celom svetu sa rodjendana,krstenja,pravljenja goblena..heee...zadiru u tudju privatnost..da budu kao uvek u toku:???:..jedina dobra stvar je sto se moze pisano biti u kontaktu sa nekim ko je daleko..ali za to je odlican skajpyes3..forum je meni odlican..edukativan,a u isto vreme zabavan...eto;)
 
Član
Učlanjen(a)
30.05.2011
Poruka
362
Najgore su "nafurane male" -.- :mad:@@@@@@

OVAJ FAZON :D
sta-reci.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
fejs je za ljude koji vole da se eksponiraju,bacaju svoje fotke celom svetu sa rodjendana,krstenja,pravljenja goblena..heee...zadiru u tudju privatnost..da budu kao uvek u toku:???:..jedina dobra stvar je sto se moze pisano biti u kontaktu sa nekim ko je daleko..ali za to je odlican skajpyes3..forum je meni odlican..edukativan,a u isto vreme zabavan...eto;)

Odgovor na pitanje...i jedno i drugo :)
Ne koriste svi fejs na isti način. Ja sam na primer postavio samo par slika i ne nameravam redovno da "osvežavam" profil novitetima svakodnevnog života. Postoje razni načini zabavljanja po meni najviše kroz komentarisanje pojedinih tema i aktuealnosti. Svaki drugi oblik održavanja kontakta sa licima koja žive daleko je nepotreban. Staviti nekoga na listu samo zato što je nekad bio poznanik je bezveze...za direktnu komunikaciju ako postoji želja na raspolaganju su msn, gmail, skype...

A forum je čudo...:)
 
Član
Učlanjen(a)
15.05.2010
Poruka
773
fejs je za ljude koji vole da se eksponiraju,bacaju svoje fotke celom svetu sa rodjendana,krstenja,pravljenja goblena..heee...zadiru u tudju privatnost..da budu kao uvek u toku:???:..jedina dobra stvar je sto se moze pisano biti u kontaktu sa nekim ko je daleko..ali za to je odlican skajpyes3..forum je meni odlican..edukativan,a u isto vreme zabavan...eto;)
pa jel koristiš fejs ili samo kritikuješ ljudove koji ga koriste?
 
Član
Učlanjen(a)
18.04.2011
Poruka
366
daleko od kritike..naravno da ima ljudi koji face koriste na drugaciji nacin.ali na pitanje forum ili fejs mislim forum..jer ja na fejsu dnevno provedem 5 min..pregledam postu...a forum me je zaintrigirao zbog svoje sadrzajnosti;)..o fejs zavisnicima mislim o onome sto sam napisala..i to mi je jezivo.lansiranje svoje privatnosti,cak i sa mob telefona..fejs je cudan,virtualan sajt..licno,nemam lepo misljanje,bas zbog ubijanja privatnosti i individualnosti.eto:)
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Možeš da podesiš da ti obaveštenja o primljenim porukama stižu na mejl ;)
 
Član
Učlanjen(a)
18.04.2011
Poruka
366
;)da,mogu i da blokiram nalog..sto nije iskljuceno,ja sam, hipersenzitivna,smeta mi guzva:???:heeeee..samo imam jako drage ljude koji nisu blizu..pa mi nekako zao,kao da bi mi nestali:roll:
 
Natrag
Top