FARMA 3 (2010) - Pobednik

FARMA 3 (2010) - Pobednik

  • Andrija Djogani - Baki B3

    Votes: 3 3,9%
  • Bata Zdravković

    Votes: 7 9,1%
  • Branislav Janković - Bane

    Votes: 2 2,6%
  • Ekrem Jevrić - Gospoda

    Votes: 22 28,6%
  • Eva Ras

    Votes: 6 7,8%
  • Jasmina Rakitić - Jasmina Ana

    Votes: 0 0,0%
  • Jovana Pajić

    Votes: 7 9,1%
  • Katarina Živković

    Votes: 4 5,2%
  • Marijan Rističević

    Votes: 1 1,3%
  • Natalija - Trik FX

    Votes: 2 2,6%
  • Nikola Kostić - Lee Man

    Votes: 2 2,6%
  • Zoran Pejić - Peja

    Votes: 4 5,2%
  • Zorana Pavić

    Votes: 13 16,9%
  • Vesna Vukelić - Vendi

    Votes: 4 5,2%

  • Total voters
    77
LEGEND
Učlanjen(a)
05.05.2009
Poruka
4.736
Farma: Sluge Zlata i Bane

banezlata.jpg


Ovonedeljni gazda Peja nije imao mnogo problema da izabere svoje sluge jer su se Zlata i Bane dobrovoljno prijavili za tu ulogu! Folk pevačica je rekla da želi da ide kući i na taj način sebe poštedi svega što kasnije može da se dogodi. Bane je takođe izrazio želju da ove nedelje spava u štali. Već po tradiciji, farmeri su igrali "Istina ili izazov" i propitivali jedni druge.

Bane je priznao da će mu razdvojenost od Katarine teško pasti, a Hasan Dudić je izjavio da nikada nije prevario Zlatu do su bili u gradu. Limenom nedostaje supruga Svetlana pa je u jednom trenutku umalo počeo da plaće dok je pričao o njoj. Posle ove igre usledila je žurka sa živom muzikom.

Izvor : Tračarenje
 
LEGEND
Učlanjen(a)
05.05.2009
Poruka
4.736
Stanija Dobrojević ulazi na Farmu

21181.jpg



Već u ponedeljak veče među farmere će se umešati Vendi, Mirza Hamzić i Stanija Dobrojević. Kako Kurir saznaje, zadatak Vesne Vukelić će biti da izaziva Zlatu Petrović kako bi u jednom trenutku došlo do ženskog fajta i žestokog prepucavanja.

Nešto slično bi trebalo da odradi i Stanija. Ali ne sa pomenutom pevačicom, već sa Enom Popov, čiji se ulazak u rijaliti očekuje uskoro. Njih dve bi trebalo da pred gledaocima napokon raščiste čiji je Gojko Kačar.

Za razliku od pomenutih farmerki, Hamza na Farmu dolazi kao predstavnik Bosne i Hercegovine. Od njega se ne očekuju svađe sa ostalim stanarima najpoznatijeg imanja u Srbiji. Al’ opet, ko će ga znati.

Izvor: Kurir
 
Član
Učlanjen(a)
25.01.2010
Poruka
2.174
Ova Stanija je zlo riba,znaci mrak,samo ne znam sta ce nam ovaj anonimus...
 
LEGEND
Učlanjen(a)
05.05.2009
Poruka
4.736
Ova Stanija je zlo riba,znaci mrak,samo ne znam sta ce nam ovaj anonimus...
Da, evo nešto o njoj,
Kod:
http://tracara.com/stanija-dobrojevic-ekonomista-kao-bikini-model/
 
LEGEND
Učlanjen(a)
05.05.2009
Poruka
4.736
Hasan napušta Farmu?

Pevač Hasan Dudić odlučio je da napusti imanje u Lisoviću ako njegova bivša žena Zlata Petrović bude izbačena ove nedelje.

hasan-v.jpg



Naime, farmeri su se šalili sa Hasanom i rekli mu da će on biti sledeći gazda, jer će Zlata verovatno napustiti rijaliti program. Odmah nakon tih reči, Hasan je saopštio kako će verovatno i on otići kući.

Izvor: Alo
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
932
Ovo treba ukinuti i zabraniti zakonom ... pa dokle vise ljudi ...
 
Član
Učlanjen(a)
25.01.2010
Poruka
2.174
Mislim da ce veceras da ispadne Hasan Dudic,ne verujem da ce Zlata,iako bi ona volela.
 
LEGEND
Učlanjen(a)
05.05.2009
Poruka
4.736
Natalija isprozivala gejeve


Pevačica i aktuelna farmerka Natalija iz grupe „Trik ef iks“ nesvesno je uvredila pripadnike gej populacije i poredila ih sa decom ometenom u razvoju.


nata-v.jpg



Naime, farmeri su igrali igru istine“ i Limen je postavio Banetu pitanje: „Šta bi radio da ti dete bude gej?“, zbog kog se maneken na trenutak našao u čudu, ali rekao da bi pokušao da ga odgovori, ali ako ne bi uspeo, pomirio bi se sa tom činjenicom. Natalija je u tom trenutku pokušala da stane na stranu homoseksualaca, ali nije shvatila da ih je tolikom odbranom još više isprozivala.

- Moja dva najbolja druga su homoseksualci i verujte mi da na njih gledam kao na normalne ljude. Eto, na primer ja imam komšinicu koja ima dete ometeno u razvoju, i ona ga voli i pazi i više nego da je zdravo. Tako i svi mi treba da se ophodimo prema homoseksualcima i da ih prihvatimo u društvu - rekla je pevačica, ne kapirajući da je time poredila svoje drugove sa bolesnim ljudima. Ostatak je pokušao da je podrži u priči iako nisu baš najbolje razumeli šta je Natalija u stvari htela da kaže.

Poznati gej aktivista i urednik „gej eho“ portala Predrag Azdejković kaže da mu smeta ovakav Natalijin stav:

- Interesantno je da ljudi često počnu svoje izjave „imam dosta gej prijatelja...“ i onda ih u nastavku rečenice ocrne. Nije mi jasno kakvo je to prijateljstvo i zašto gejevi pristaju na prijateljstvo s ljudima koji ih diskriminišu. Slično je i u ovom slučaju sa Natalijom. Često se ubaci to „nemam ja ništa protiv, ali...“ i to, ali upropasti sve - smatra on.

Izvor: Alo
 
Natrag
Top