FARMA 3 (2010) - Pobednik

FARMA 3 (2010) - Pobednik

  • Andrija Djogani - Baki B3

    Votes: 3 3,9%
  • Bata Zdravković

    Votes: 7 9,1%
  • Branislav Janković - Bane

    Votes: 2 2,6%
  • Ekrem Jevrić - Gospoda

    Votes: 22 28,6%
  • Eva Ras

    Votes: 6 7,8%
  • Jasmina Rakitić - Jasmina Ana

    Votes: 0 0,0%
  • Jovana Pajić

    Votes: 7 9,1%
  • Katarina Živković

    Votes: 4 5,2%
  • Marijan Rističević

    Votes: 1 1,3%
  • Natalija - Trik FX

    Votes: 2 2,6%
  • Nikola Kostić - Lee Man

    Votes: 2 2,6%
  • Zoran Pejić - Peja

    Votes: 4 5,2%
  • Zorana Pavić

    Votes: 13 16,9%
  • Vesna Vukelić - Vendi

    Votes: 4 5,2%

  • Total voters
    77
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Željko Mitrović i organizatori ovog cirkusa, oni su pobednici, napuniće džepove i doviđenja do sledećeg šišanja...
 
LEGEND
Učlanjen(a)
05.05.2009
Poruka
4.736
Paroški i Sanja Stojanović sluge

Paroški i Sanja Stojanović sluge

Manekena će ove nedelje služiti političar Milan Paroški i pevačica Sanja Stojanović.


v183503p0.jpg




Gazda Bane rekao je da sluge nije birao po ličnim simpatijama, već po kazni zbog incidenta sa pobeglim kozama.

Farmeri su tokom prethodne noći imali nesvakidašnji problem. Koze su izašle iz ograđenog prostora. "Lovili" su ih Bane i Bata, koji su zajedno sa ostalima zaključili da je najverovatnije kriv Milan Paroški, pošto je poslednji boravio u prostoru za životinje.

"Cenimo rad, ali i iskrenost, pa ćete ovoga puta proći samo sa opomenom", odlučila je Zadruga, ali gazda nije bio toliko blag.

"Milan i Sanja su poslednji bili u štali, i zato će ove nedelje biti sluge", rekao je Bane, a Paroškom to nije bilo pravo.

"Tvrdim da su koze bile zatvorene, i da nisu mogle da izađu. Moramo da utvrdimo ko je kriv", bunio se dojučerašnji gazda, a nije mu palo na pamet da je možda "afera koze" vešta igra Zadruge kako bi "zakuvala" odnose među famerima.

U čast nominacija, svi su izbačenoj Sanji otpevali pesmu "Sećaš li se, Sanja". Novi gazda Bane već je najavio da će mu prva misija biti da olakša ženama posao, naročito u kuhinji. Zato je naredio da će prilikom svakog pranja sudova, delegirati po jednog muškarca da im pomaže.

A najviše će olakšati Katarini, sa kojom se očigledno muva. Pevačica je čak dobila počasno mesto za sedenje, i nadimak "Gazdarica".

Eva Ras se na Farmi oseća sve neprijatnije. Dok se žalila, Milan Paroški rekao joj je da je "ličnost koja se trudi da izazove svađe".

"Želim da me poštuju, mene i moje godine. Niko me ovde ne razume", požalila se glumica, ali nije naišla na razumevanje okoline.

"Poklonili smo joj toliko pažnje, a ona želi da se istakne svađama. Ne shvatam njene motive", rekao je kasnije Paroški.

Nisu više svi farmeri toliko ćutljivi i prijatni, o čemu svedoči i svađa između Zlate i Jasmine Ane, i to oko - viljuške! Zlata se kasnije branila time da su u pitanju različite naravi, a Jasmina je bila oštra i poručila joj da su njeni glavni problemi nedostatak obrazovanja i primitivizam.

Izvor: Mondo
 
LEGEND
Učlanjen(a)
05.05.2009
Poruka
4.736
Baki B3 se zove Bajrus ili Andrija?

Kada je prilikom ulaska u „Farmu“ Baki B3 rekao da mu je pravo ime Andrija Đogani, denser je zbunio mnoge koji ga iz detinjstva znaju kao Bajrusa.

baki-v.jpg



Kako „Alo!“ saznaje, talentovani muzičar rešio je pre nekoliko godina da promeni ime i u svoju ličnu kartu upiše novo. Kako ne bismo mnogo nagađali zbog čega se odlučio na ovakav korak, pozvali smo Đoleta, glavešinu porodice Đogani, koji nam je dao sledeće objašnjenje:

- Ne znam zbog čega je to uradio, to ćete morati njega da pitate. Možda mu je to umetničko ime, mnogi izvođači se drugačije predstavljaju u medijima. Znate li ko je Fahreta Jahić? Ako želite, mogu da vam pokažem njegovu ličnu kartu u kojoj piše Andrija Đogani - kaže Đole.

Izvor: Alo
 
LEGEND
Učlanjen(a)
05.05.2009
Poruka
4.736
ekrem jevrić pevao nacionalističku pesmu

Ekrem Jevrić u živom prenosu s Farme zapevao nacionalističku pesmu „Vukovi“, koju je tokom ratne 1993. napisao bosanski folker Šerif Konjević


19492.jpg





Ekrem Jevrić kaže malo, ali glupo!
Tvorac hita „Kuća - pos’o, pos’o - kuća“ prekjuče je u direktnom prenosu s Farme zapevao nacionalističku pesmu „Vukovi“, koju je ratne 1993. godine napisao bosanski folker Šerif Konjević. Ekrem je sedeo u dvorištu imanja s Hasanom Dudićem i pevušio razne pesme, a onda se setio i kompromitujućih stihova o „besnim vukovima koji preko Drine napadaju Bosnu“.

Ekrem: Je l’ znaš onu pesmu „Vukovi su preko Drine prešli, mili sine“?
Hasan: Kakva je to pesma? Sačuvaj bože! Nikad nisam čuo!
Ekrem (na sav glas): Kud si poš‘o, babo, sa puškom u ruci? Idem, sine, gori Bosna, napali je bijesni vuci!

Hasan: Uuu... Nemoj to nikako!
Ekrem: Da, da, to je nacionalistička - setio se Jevrić, a setili su se i na televiziji Pink, pa su ga odmah isekli iz programa uživo.
Izblamirao se usred Srbije za sve pare. Gospodo, Gospodo, ispao si teški seljak!

Izvor : Kurir

 
LEGEND
Učlanjen(a)
05.05.2009
Poruka
4.736
Robijaš na farmi

ROBIJAŠ NA FARMI

Baki ima podebeo policijski dosije, u mladosti je sedam godina proveo po zatvorima i čak osam puta bežao

20394.jpg




O njemu su ispisane stranice i stranice papira. Ali ne za biografiju znamenite ličnosti, već za policijski dosije.

Pre nego što je postao muzičar Andrija - Baki Đogani dobar deo života proveo je po zatvorima, a krao je sve, počev od novca pa do automobila. Kako Kurir saznaje, do svoje 15. godine počinio je više od 80 krivičnih dela! Prvi put je „pao“ 28. novembra 1986. godine, kada je smešten u samicu Centralnog zatvora. Svako hapšenje je uredno beležio u svom dnevniku, baš kao što je izbrojao i da je bežao čak osam puta!

- Upadao je s društvom u prodavnice, stanove i garaže, i bukvalno krao sve, pa i stvari koje mu nisu bile potrebne. Nakon tri meseca u CZ, prebačen je u KP dom u Kruševcu, gde je trebalo da odleži dve i po godine.

Međutim, uspeva da pobegne i nastavlja s krađama. Ubrzo biva uhapšen i vraćen u zatvor. Bežao je čak osam puta, o čemu govore i privatni dnevnici u kojima je sve beležio po datumima. Poslednji put je robijao u Padinskoj skeli početkom ‘93, kada je osuđen na sedam meseci - otkriva naš sagovornik odlično upoznat sa denserovim kriminalnim životom.

A nekih pola godine ranije, 25.7.1992, samo dan pred bekstvo iz „Padinjaka“, na hartiji je zabeležio svoje misli dok je čamio u samici: „Trenutno sam ovde u jednoj sobi, gde su pored mene neki sasvim normalni ljudi, a ja sam zamišljao da su to, u stvari, okoreli kriminalci (kao oni s filma)“. Bakija su vratili u Skelu 5. januara. Tada je velikim podebljanim slovima zapisao „Nikad više“.

I tu se završava priča o njegovim robijaškim danima. A bilo ih je za punih sedam godina.

Izvor: Kurir
 
LEGEND
Učlanjen(a)
05.05.2009
Poruka
4.736
Sanjin muž pljuje Baneta

Suprug učesnice „Farme“ Sanje Stojanović, Goran Kovačević, prilično se iznervirao zbog toga što je ovonedeljni gazda Bane njegovu ženu postavio za slugu.


n679417701_1289444_6970.jpg



On za „Alo!“ kaže da pomenuti maneken na sve načine pokušava da nešto smuva na farmi, te da ako mu to ne uspe sa ženama, treba očekivati da startuje i Ekrema!

- Ja sam ceo taj šou shvatio kao igru, dok Sanja stvari doživljava previše lično. Video sam kako je plakala posle Banetovog objašnjenja zašto ju je postavio za slugu. Mislim da je razlog bezveze, ali ok, to je igra. Tek su počeli - započinje priču Goran i dodaje da većina farmera ima neku taktiku.

- To je logično. Početak je. Svako se na sebi svojski način trudi da ostane upečatljiv. Mislim da se Baki dosta folira. Gledam napaljenka Baneta, dečko muvao manekenku, pa Katarinu, pa nemam pojma koga sve ne. Na kraju će, ako ne bude imao prođu ni kod jedne devojke, početi i Ekrema da muva. Kako trenutno stvari stoje, od njega se sve očekuje. Ovi moji iz kraja su ga već nazvali pi*kopaćenikom. U medijima je bila i vest da se ljubio sa muškarcem, pa možda sve ovo na farmi radi i kako bi skrenuo pažnju sa te teme, pošto je verovatno svestan da će novinari to saznati - komentariše farmerkin suprug, dodajući da se nada da će Sanja uspeti da izađe na kraj sa dešavanjima u Lisoviću.

- Ona je dosta osetljiva. Videli ste i sami kako je plakala kad je sa Katarinom pričala o pobačaju. Ne zna da se folira i pretvara, kakva je na farmi, takva je i u privatnom životu. Radna, vredna, požrtvovana - rekao je na samom kraju razgovora Goran.

Izvor: Alo
 
LEGEND
Učlanjen(a)
05.05.2009
Poruka
4.736
Hasan hteo da bije Paroškog


Folk pevač i bivši bokser nasrnuo na političara, koga su od batina spasli ostali farmeri.


20548.jpg




Umalo tuča!

Hasan Dudić nasrnuo je na Milana Paroškog, a fizički obračun sprečili su ostali farmeri. Sve je počelo kada je političar negativno komentarisao kuvanje na imanju, tvrdeći da svakog dana jede istu hranu.

Paroški: Kod mene u kući kuva se pet jela dnevno, a ovde je kao u zatvoru. Jedemo ista tri jela, koja se vrte ukrug. Ovo je jedna velika čerga!

Ove reči isprovocirale su većinu fensi seljaka, a najbrži je bio omaleni Hasan, kojeg je očito pogodila reč „čerga“, pa je munjevito krenuo ka Paroškom da bi se obračunao s njim. Ni Milan nije ustuknuo, a prvi boks meč sprečili su ostali farmeri, razdvojivši zaraćene strane:

Hasan: Malo je falilo da ga tresnem u glavu, mamu mu jeb.m - vikao je folker dok su ga gurali u stranu.

- On je mojih godina, a izgleda kao da mi je stariji rođak. Taj čovek, bre, nema obraza, njegov obraz je kao đon. Nemoj, bre, da me diraš, ako tražiš kur.c, od mene ćeš ga dobiti. Kad bih ga udario, mamut bi mu na nos izašao. Roknuo bih ga glavom tako da probije svojom glavom zid, mamu mu jeb.m.

Uzeo mi Zlatu na zub, maltretira sve žene na Farmi. Samo grabi i jede, ne može od njega niko da dođe na red. Njegov ceo život je prevara, prevario je i državu - urlao je bivši bokser.

Pola sata kasnije predstava je završena. Hasan je spustio gard, a Paroški se sklonio u dvorište. Do sledeće prilike, na koju se sigurno neće dugo čekati.

Izvor: Kurir
 
LEGEND
Učlanjen(a)
05.05.2009
Poruka
4.736
Tuča Bakija i Li Mena - Video


Denser skočio da bije muzičara zbog prepirke oko higijene farmera!

bakilimen.jpg



U subotu posle podne došlo je do prve žestoke svađe na "Farmi" koja se umalo završila tučom! U toku sastanka na kojem su farmeri razgovarali o tekućim problemima, Baki se iznervirao zbog primedbi koje je Li Men izneo na račun njegove higijene! Tada je skočio da ga bije, što su sprečili ostali takmičari. Baki je psovao muzičara i pretio da će ga polomiti.

Ostali farmeri su ga izveli napolje, kako bi sprečili da dođe do fizičkog obračuna! To nije bila jedina svađa u protekla dva dana, pa je tako Milan Paroški imao okršaj sa Hasanom Dudićem a pevačica Sanja Stojanović uspela je da iznervira čak i dobroćudnog Ekema. Ona mu je prosula vodu za kupanje, što je Jevrića toliko iznerviralo da je psovao i vređao pred svima!


[Youtube]MP--Z4Nfjb0&feature=player_embedded[/Youtube]
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Bekrim Djogaj alias Andrija Djogani.

Hamit - Djole Djogani
Gazmen - Gagi Fanky G
Bekrim - Baki B3
Sahib - Sani Trik FX
 
Član
Učlanjen(a)
25.01.2010
Poruka
2.174
Au ovo sam propustio,Baki se bas iznervirao,polomio bi ga ko grisine,e takve situacije donose gledanost...
 
Natrag
Top