eBay - kako, šta?

Član
Učlanjen(a)
06.12.2012
Poruka
406
malo me buni to, na paypal pise za ove 3 da su poslata a a za kljuc da nije ,a ove kako ja vidim obrnuto,kad gledam ebay cini mi se da je samo kljuc poslat i prodavac mi je ostavio pozitivan utisak, sta je s tim, jer samo pored tog artikla stoji tracking number a na ostalim nema
 
Član
Učlanjen(a)
06.12.2012
Poruka
406
sledece sto me brine jeste carina BIH.citao sam da se carina nenaplacuje vrijednosti posiljke do 50KM (oko25eura) i to samo za jedan paket sedmicno.ako sam ja dobro skontao za jedan artikal necu platiti carinu a za ostala tri cu platiti ako dodju u istoj sedmici.nisam racunao na to,sad se samo mogu nadati da mi paketi nestignu u jednoj sedmici :D i nadati se da carina nece biti preterano skupa,msm da sam prociitao 10% carine +17% PDV,pa kontam da to nebih trebalo biti mnogo s obzirom da se radi o artiklima koji ne prelaze 6$
 
Član
Učlanjen(a)
06.12.2012
Poruka
406
prva 3 artikla trebaju stici od 17.decembra do 10 januara tako pise.
danas je 19.decembar jos nije nista stiglo,nadam se da ce doc pre N.G.

i jos sam nesto narucivo al to treba od 23.12 --- do 10.1.14'
ali kolega s posla mi rece da je isto narucivo prosle godine u ovo doba praznika i da mu je stiglo polovinom februara ,kao radi praznika ,neradi se mnogo dana i to.videcemo,cim stigne ,ako stigne pisem.

prvi put kupujem preko ebay pa sam se zeleo informisati,a ujedno i da olaksamo svim ljudima koji imaju namjeru kupovati nesto preko ebay
 
Član
Učlanjen(a)
06.12.2012
Poruka
406
Konacno je dosao jedan artikal koji sam narucio,artikal je ok.sve je ok.postar mi samo doneo na adresu nista mu nisam placao.sad ocekujem ostale,nadam se da ce i s njima biti sve ok
 
Član
Učlanjen(a)
06.12.2012
Poruka
406
dosao je i drugi artikal, njega sam cekao oko mjesec dana.cekam i ostale jos trebaju doci 2 artikla koje sam narucio 29,novembra 2013.ali kontam da su praznici pa da zato nije jos doso
 
Natrag
Top