Šta je novo?
SerbianForum

Dobrodošli na SerbianForum.org, mjesto na kojem možete pronaći apsolutno sve, mjesto druženja i odlične zabave!

eBay - kako, šta?

• Začetnik teme darko0000
  • Datum pokretanja
D

darko0000

Član
malo me buni to, na paypal pise za ove 3 da su poslata a a za kljuc da nije ,a ove kako ja vidim obrnuto,kad gledam ebay cini mi se da je samo kljuc poslat i prodavac mi je ostavio pozitivan utisak, sta je s tim, jer samo pored tog artikla stoji tracking number a na ostalim nema

D

darko0000

Član
sledece sto me brine jeste carina BIH.citao sam da se carina nenaplacuje vrijednosti posiljke do 50KM (oko25eura) i to samo za jedan paket sedmicno.ako sam ja dobro skontao za jedan artikal necu platiti carinu a za ostala tri cu platiti ako dodju u istoj sedmici.nisam racunao na to,sad se samo mogu nadati da mi paketi nestignu u jednoj sedmici :D i nadati se da carina nece biti preterano skupa,msm da sam prociitao 10% carine +17% PDV,pa kontam da to nebih trebalo biti mnogo s obzirom da se radi o artiklima koji ne prelaze 6$

D

darko0000

Član
prva 3 artikla trebaju stici od 17.decembra do 10 januara tako pise.
danas je 19.decembar jos nije nista stiglo,nadam se da ce doc pre N.G.

i jos sam nesto narucivo al to treba od 23.12 --- do 10.1.14'
ali kolega s posla mi rece da je isto narucivo prosle godine u ovo doba praznika i da mu je stiglo polovinom februara ,kao radi praznika ,neradi se mnogo dana i to.videcemo,cim stigne ,ako stigne pisem.

prvi put kupujem preko ebay pa sam se zeleo informisati,a ujedno i da olaksamo svim ljudima koji imaju namjeru kupovati nesto preko ebay

D

darko0000

Član
Konacno je dosao jedan artikal koji sam narucio,artikal je ok.sve je ok.postar mi samo doneo na adresu nista mu nisam placao.sad ocekujem ostale,nadam se da ce i s njima biti sve ok

D

darko0000

Član
citao sam ali za BIH kod nas je do 50KM to je oko 25 eura.

D

darko0000

Član
dosao je i drugi artikal, njega sam cekao oko mjesec dana.cekam i ostale jos trebaju doci 2 artikla koje sam narucio 29,novembra 2013.ali kontam da su praznici pa da zato nije jos doso