eBay - kako, šta?

Učlanjen(a)
08.10.2013
Poruka
36
Sve je u redu sto se tice PayPala nisam cuo da je neko ikada izvisio a kupavalo se razno...

 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
27.03.2011
Poruka
265
Poslao mi je lik iskrivljenu masku za fon i sad je rekao da će mi vratiti pare, na paypal piše da je refundirano



ali ovde i dalje nema ništa

 
Član
Učlanjen(a)
22.07.2010
Poruka
103
Evo i moja PRVA KUPOVINA
drashko78_001.jpg


plaćanje sam obavio erste visa poklon karticom ništa lakše i bezbednije

E sad koliko se dugo čeka da bude poslato i dostavljeno?
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
27.03.2011
Poruka
265
Poslao mi je lik iskrivljenu masku za fon i sad je rekao da će mi vratiti pare, na paypal piše da je refundirano



ali ovde i dalje nema ništa


jel mogu uopšte da mi se vrate pare pošto znam da u srbiji još nije moguće primati uplate
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
26.09.2010
Poruka
992
jel mogu uopšte da mi se vrate pare pošto znam da u srbiji još nije moguće primati uplate
Gledaj stanje na kartici, ne na PayPal nalogu!
PayPal je sigurno vratio iznos na karticu, znam iz ličnog iskustva kada sam dobio proizvod koji nije odgovarao opisanom (ne u Srbiji).
Trebalo bi se u banci raspitati kako i šta raditi...
 
Član
Učlanjen(a)
27.03.2011
Poruka
265
pa to sam i gledao, nema ništa još uvek
zato pitam jel uopšte moguće da mi se vrate pare

untitled1.jpg
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
26.09.2010
Poruka
992
Proveri da nije refundirano u Dinarima. Ako ideš na taj jezičak gore levo gde piše EUR, imaš li opciju da vidiš stanje u Dinarima??
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
26.09.2010
Poruka
992
Sad postoji jedan drugi problem kod kreditnih poklon kartica!!!
Pošto su one jednokratne i nisu dopunjive može postojati problem prilikom refundiranja da na njih nije moguće uplatiti povraćeni novac kada vam ga PayPal pošalje.
Govorili jesmo o kreditnim poklon karticama kao najbezbednijim za trgovinu na internetu, ali smo svi zanemarili taj detalj da u slučaju povraćaja novca one nisu dopunjive pa može postojati problem oko vraćanja novca na iste.
Iz iskustva pišem da je sa PayPal-om teško ući u problem i da je servis otišao dotle da čak garantuje povraćaj novca ukoliko platite preko njih prodavcu i budete prevareni, to jest ne stigne vam pošiljka.
 
Član
Učlanjen(a)
27.03.2011
Poruka
265
Proveri da nije refundirano u Dinarima. Ako ideš na taj jezičak gore levo gde piše EUR, imaš li opciju da vidiš stanje u Dinarima??
nema za dinare, samo za evre

evo ovde piše da mora da se sačeka oko mesec dana
Kod:
https://www.paypal.com/rs/webapps/helpcenter/helphub/article/?solutionId=FAQ1212&topicID=REFUNDS_CA&m=TCI
 
Natrag
Top