Duhovni razgovori

Član
Učlanjen(a)
25.12.2012
Poruka
1.901
nemoj se ljutiš ali daleko si od istine kao nebo od zemlje
ne samo ti, nego svaki onaj koji ne poštuje Božji Zakon i ne drži subotu
malo je još vremena do drugog slavnog dolaska Spasitelja, a prevare su svakim danom sve veče, događaji idu sve brže i brže
dobro ja znam da pišem i govorim čistu, svetu istinu
blago onome tko če razumijeti
 
Član
Učlanjen(a)
06.05.2012
Poruka
2.380
Teme koje je postavio Gero, Sarrdy, Adrian BG, Poelbuster, tripo 41,Peko 71 su vec prodiskutovali sa stotinama postova...
a mozda cu i ja da odem jer mi dosadilo da vam citiram jedno te isto...

Sjeti se, faky, one narodne:
Dođoše divlji i istjeraše pitome i Dva loša ubiše Miloša.

Ako odeš ti i infamous, tko će ostati na serbianforumu?
Musliman, adventist i - spedy koji ima svoju specijalnu vjeru.
Sloboda govora i pisanja je važna i neophodna, ali brate, ovi se previše razmahali...
 
Član
Učlanjen(a)
28.12.2010
Poruka
1.538
sjeti se, faky, one narodne:
dođoše divlji i istjeraše pitome i dva loša ubiše miloša.

ako odeš ti i infamous, tko će ostati na serbianforumu?
Musliman, adventist i - spedy koji ima svoju specijalnu vjeru.
Sloboda govora i pisanja je važna i neophodna, ali brate, ovi se previše razmahali...

nas pravoslavce su proterali sa foruma, nema nas mozda trojica u ovom trenutku, sveto trojstvo yes3 uciteljice svraticemo mi jednom u mesec dana kao i ti :) tako je najbolje, ubaciomo par komentara i nema nas opet mescak dana i sve tako
 
Član
Učlanjen(a)
15.10.2010
Poruka
572
Sjeti se, faky, one narodne:
Dođoše divlji i istjeraše pitome i Dva loša ubiše Miloša.

Ako odeš ti i infamous, tko će ostati na serbianforumu?
Musliman, adventist i - spedy koji ima svoju specijalnu vjeru.
Sloboda govora i pisanja je važna i neophodna, ali brate, ovi se previše razmahali...
Sestro ti barem znas koliko smo mi ovde ispisali postova na raznim temama!ali dosadi nam da pisemo jednote isto.
Kazem ja oni citaju bibliju to je tacno ali naopacke!Nisam mislio da odem sa foruma vecerasili trajno neko vreme da vidim kakve ce to gluposti pisati,istinu iz njihovih neorginalnih biblija?

Pozdrav.

nas pravoslavce su proterali sa foruma, nema nas mozda trojica u ovom trenutku, sveto trojstvo yes3 uciteljice svraticemo mi jednom u mesec dana kao i ti :) tako je najbolje, ubaciomo par komentara i nema nas opet mescak dana i sve tako

Znas sestra Isabeleta je u pravu ko ce ostati da brani Boga i Gospoda Isusa Hrista?

Pozdrav.
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
25.12.2012
Poruka
1.901

Musliman, adventist i - spedy koji ima svoju specijalnu vjeru.
Sloboda govora i pisanja je važna i neophodna, ali brate, ovi se previše razmahali...

opet crtam-pocrtavam spedy nema svoju specijalnu vjeru
možda ipak jedan dan i to shvatiš
sloboda govora, vjeroispovijedi neče još dugo, to če vatikan ukinuti preko amerike
proročanstvo je to najavilo a ellen g w je to otkrila prije 100-150g

nemoraš se praviti tošo veči nego jesi
 
Član
Učlanjen(a)
28.12.2010
Poruka
1.538
taj vatikan i te ostale globalisticke organizacije se igraju sa vama i plase vas za apokalipsu, oni puste neku vestacku kugu ili virus i onda uzmu neki citat iz biblije i proture pricu, e vidite to je ono sto je andjeo pricao u bibliji, kao kuga virusi janko marko
 
Član
Učlanjen(a)
06.05.2012
Poruka
2.380
opet crtam-pocrtavam spedy nema svoju specijalnu vjeru
možda ipak jedan dan i to shvatiš
sloboda govora, vjeroispovijedi neče još dugo, to če vatikan ukinuti preko amerike
proročanstvo je to najavilo a ellen g w je to otkrila prije 100-150g

Elen White je lažna proročica, adventistička i - tvoja. Pa, neka vam je. Vjerujte u nju i njena "proročanstva".

Mi smo povjerovali Isusu kad je rekao da nitko ne zna kada će doći onaj čas...Također vjerujemo Njemu kad je toliko puta rekao: "Ne bojte se, ja sam s vama do svršetka svijeta".
I ne bojimo se, u miru, s vjerom, zagledani u Njega - čekamo. Onaj koji vjeruje u Isusa, a ne u kojekakve priče, taj se nema što bojati, a niti širi kojekave izmišljotine koje nemaju veze s mozgom, a kamoli s vjerom u Boga.
Ovo s Vatikanom je šuplja priča. Vatikan nema nikakve moći nad SAD-om jer je broj protestanata mnogo veći u Sj. Americi od broja katolika. Vatikan se do sada borio za slobodu vjerospovjesti i zauzimao za progonjene kršćane, pa će tako i dalje, koliko može naravno, jer nije svemoćan.
Kad je bio rat u Iraku, španjolska laička organizacija ONG je uspjela spasiti grupu katolika i nekoliko muslimana i sve oni još žive u Španjolskoj. I koliko je takvih slučajeva širom svijeta. Zadnji slučaj je s onom Španjolkom u Pakistanu. I naše novine su pisale o tome.
I što sada ti pričaš? Da će Vatikan ukinuti slobodu vjere za koju se bori? Ma, to su gluposti. Iz aviona se vidi i to samo ti možeš vjerovati.


 
Član
Učlanjen(a)
25.12.2012
Poruka
1.901
Ovo s Vatikanom je šuplja priča. Vatikan nema nikakve moći nad SAD-om jer je broj protestanata mnogo veći u Sj. Americi od broja katolika. Vatikan se do sada borio za slobodu vjerospovjesti i zauzimao za progonjene kršćane, pa će tako i dalje, koliko može naravno, jer nije svemoćan.

čemu to pišeš kada ti nitko u to ne vjeruje
uostalom svi znaju da vatikan gospodari ne samo amerikom nego i cijelim svijetom
osim, nama kršćanima koji držimo vjeru Kristovu, poštujemo Boga Oca Jehovu i držimo subotu

a djela koja govore kako se papstvo zauzima za obranu kršćana se najbolje vide brojkama
80 000 000 mrtvih plemenitih muževa i žena, djece i staraca koji nisu priznali papu za Krista,
80 000 000 pravih kršćana djece Kristove
 
Član
Učlanjen(a)
15.01.2013
Poruka
555
Ovo s Vatikanom je šuplja priča. Vatikan nema nikakve moći nad SAD-om jer je broj protestanata mnogo veći u Sj. Americi od broja katolika. Vatikan se do sada borio za slobodu vjerospovjesti i zauzimao za progonjene kršćane, pa će tako i dalje, koliko može naravno, jer nije svemoćan.

čemu to pišeš kada ti nitko u to ne vjeruje
uostalom svi znaju da vatikan gospodari ne samo amerikom nego i cijelim svijetom
osim, nama kršćanima koji držimo vjeru Kristovu, poštujemo Boga Oca Jehovu i držimo subotu

a djela koja govore kako se papstvo zauzima za obranu kršćana se najbolje vide brojkama
80 000 000 mrtvih plemenitih muževa i žena, djece i staraca koji nisu priznali papu za Krista,
80 000 000 pravih kršćana djece Kristove


Vatikan? A ja "naivno" mislio jevreji, obzirom da demokratijom drma kapital, a jevreji imaju najviše para. Neko kaže masoni a neko vanzemaljci ... Koji god jesu, da jesu, kada samo pomislim da bi, ne daj Bože, umesto njih mogli da svetom zagospodare takvi kao ti ... više mi i nisu tako mrski, koji god da jesu. Ja tako mislim jer sam nepopravljivi optimista. Da pojasnim:
Kada pesimista kaže "Gore ne može:", optimista se uvek nada pa kaže:"Može, može, uvek može gore!"
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top