Duh,duša i telo

Učlanjen(a)
30.01.2016
Poruka
371
Gde pise da ga je Bog "stvorio"???
Nadji u bibliji rec "stvorio" da se primenjuje na Hrista i pobedila si! Svi cemo istog momenta postati Jehovini Svedoci, evo ja prvi!
U Bibliji sve pise
da je Isus Bozji Sin
i da ima pocetak, da ga je Bog JHVh Stvorio
Ti ne razumes kada pise da je Bog JHVH sve stovrio?
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
U Bibliji sve pise
da je Isus Bozji Sin
i da ima pocetak, da ga je Bog JHVh Stvorio

Izraz "pocetak" se ne odnosi na njegovo stvaranje, vec znaci da je kroz Isusa sve ostalo stvoreno! On je "pocetak Bozjeg stvaranja" tj. "zacetnik Bozjeg stvaranja" kao onaj od koga je sve poteklo!

Ta tvrdnja vam je skroz smesna!
Mozemo pogledati i grcki ako hoces!

Ti nemas ni jedan jedini stih gde pise da je Isus "stvoren" niti da "ima pocetak"!

Ti ne razumes kada pise da je Bog JHVH sve stovrio

Nije Jehova sve stvorio! Pise u bibliji da je stvarao kroz Isusa Hrista " sve je preko njega postalo i bez njega nije postalo nista sto je stvoreno". A ako je on sam stvorenje, onda je on morao sam sebe nekako da stvori, jer sva stvorenja su dosla kroz njega, jer kaze da "bez njega nista nije nastalo"!

Imas apsurd!
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Izraz "pocetak" se ne odnosi na njegovo stvaranje, vec znaci da je kroz Isusa sve ostalo stvoreno! On je "pocetak Bozjeg stvaranja" tj. "zacetnik Bozjeg stvaranja" kao onaj od koga je sve poteklo!

Arhetip, uzrok, brate. Ali oni to ne znaju i ne žele da znaju.


Nije Jehova sve stvorio! Pise u bibliji da je stvarao kroz Isusa Hrista " sve je preko njega postalo i bez njega nije postalo nista sto je stvoreno". A ako je on sam stvorenje, onda je on morao sam sebe nekako da stvori, jer sva stvorenja su dosla kroz njega, jer kaze da "bez njega nista nije nastalo"!

Imas apsurd!

Jehova? Ne, ime Boga je YHWH ili doslovno "Ja sam koji jesam", a Isus je Logos, reč, um, osoba - ipostas, dakle "Ja Sam Koji Jesam". Isus je očevo JA,

Naravno da ima apsurd kada tvrdoglavo odbija da prihvati trojstvenost ličnosti Jednog i jedinog bića...
 
UPLOADER
Učlanjen(a)
19.10.2010
Poruka
3.325
U Bibliji sve pise
da je Isus Bozji Sin
i da ima pocetak, da ga je Bog JHVh Stvorio
Dobro veliš ,u Bibliji sve piše
Kada Mojsije pita Boga kako mu je ime, dobiva odgovor
"Ja jesam":
Izlazak 3, 13
Nato Mojsije reče Bogu: "Ako dođem k Izraelcima pa im kažem: 'Bog otaca vaših poslao me k vama', i oni me zapitaju: 'Kako mu je ime?' - što ću im odgovoriti?" 14"Ja sam koji jesam", reče Bog Mojsiju. Onda nastavi: "Ovako kaži Izraelcima: 'Ja jesam' posla me k vama."

Ja jesam, jedno je od Božjih imena u Starom zavjetu. To je ime kojim je Bog nazvao samog sebe.
Naziv "Ja jesam" sebi prisvaja i Isus , stime je sam potvrdijo daje Bog.

Ivan 8, 24
Stoga vam i rekoh: 'Umrijet ćete u grijesima svojim.' Uistinu, ako ne povjerujete da Ja jesam, umrijet ćete u grijesima svojim."
Ivan 8, 58
Reče im Isus: "Zaista, zaista, kažem vam: prije negoli Abraham posta, Ja jesam!"

Zato su Židovi htjeli ubiti Isusa optuživši ga za bogohuljenje

Ti ne razumes kada pise da je Bog JHVH sve stovrio?
Ti nerazumješ , daje Isus sam taj Bog
Ivan 20,27 Zatim će Tomi: "Prinesi prst ovamo i pogledaj mi ruke! Prinesi ruku i stavi je u moj bok i ne budi nevjeran nego vjeran.
Ivan 20,28 Odgovori mu Toma: "Gospodin moj i Bog moj!
Ivan 20,29 Reče mu Isus: "Budući da si me vidio, povjerovao si. Blaženi koji ne vidješe, a vjeruju!

Dakle, kako možeš tvrditi da Isus nije nikad rekao daje Bog , zar ovi gore stihovi ne govore sve . Ako me neko pita :"Je li Isus rekao da je Bog?", Moj odgovor je: "Rekao je
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Dobro veliš ,u Bibliji sve piše
Kada Mojsije pita Boga kako mu je ime, dobiva odgovor
"Ja jesam":

Da sestro, piše, ali ono u svojoj "oduševljenosti" misle da je Bog Mojsiju rekao: "Nato Mojsije reče Bogu: "Ako dođem k Izraelcima pa im kažem: 'Bog otaca vaših poslao me k vama', i oni me zapitaju: 'Kako mu je ime?' - što ću im odgovoriti?" 14"Jehova", reče Bog Mojsiju. Onda nastavi: "Ovako kaži Izraelcima: 'Jehova' posla me k vama.

Ne znaju da je u originalu stajalo YHWH, što doslovno znači Ja jesam. Hebreji koji su Svet Pismo Staroga Zaveta prevodili na koine umesto Tetragramatrona su stavljali grčki prevod značenja istog, stavljali su Ego Eimi. Ista reč je upotrebljena i kada Isus izgovara "Ja Jesam".

Ujedno, njihovo čitanje i tumačenje Svetog Pisma, prikazuje Boga kao nekoga ko nezna šta govori, doslovno bunca. Uzmimo primer prve zapovesti, koja po raselovcima glasi ovako:

Ja sam "Jehova", Bog tvoj, nemoj imati drugih bogova uz mene!" dok ista u originalu glasi :

Ja sam Gospodin, Bog tvoj, nemoj imati drugih bogova uz mene!"


(u originalu, hebrejskom stoji YHWH ADONAI ELOHIM) a Raselovci menjaju ADONAI sa "Jehova" ako bi smo išli njihovom logikom prva zapovest bi glasila:

Jehova, Jehova, Bog tvoj, nemoj imati drugih bogova uz mene!. ili na hebrejskom YHWH YHWH Elohim


Kako Bog ne muca, i ne dobro zna šta govori, dve stvari se mogu zaključiti iz ovoga:

1. Božije ime nije "Jehova"

2. Raselovci su drsko izmenili tekst


Ja jesam, jedno je od Božjih imena u Starom zavjetu. To je ime kojim je Bog nazvao samog sebe.
Naziv "Ja jesam" sebi prisvaja i Isus , stime je sam potvrdijo daje Bog.

Ivan 8, 24
Stoga vam i rekoh: 'Umrijet ćete u grijesima svojim.' Uistinu, ako ne povjerujete da Ja jesam, umrijet ćete u grijesima svojim."
Ivan 8, 58
Reče im Isus: "Zaista, zaista, kažem vam: prije negoli Abraham posta, Ja jesam!"

Zato su Židovi htjeli ubiti Isusa optuživši ga za bogohuljenje

Upravo tako, Doslovno im je rekao da je on YHWH.

Ti nerazumješ , daje Isus sam taj Bog
Ivan 20,27 Zatim će Tomi: "Prinesi prst ovamo i pogledaj mi ruke! Prinesi ruku i stavi je u moj bok i ne budi nevjeran nego vjeran.
Ivan 20,28 Odgovori mu Toma: "Gospodin moj i Bog moj!
Ivan 20,29 Reče mu Isus: "Budući da si me vidio, povjerovao si. Blaženi koji ne vidješe, a vjeruju!

Dakle, kako možeš tvrditi da Isus nije nikad rekao daje Bog , zar ovi gore stihovi ne govore sve . Ako me neko pita :"Je li Isus rekao da je Bog?", Moj odgovor je: "Rekao je

Sestro, mogu oni tvrditi šta god im je volja, to neće promeniti činjenicu da je Isus za sebe doslovno rekao da je "Ja Jesam" (Ego Eimi) na aramejskom Jave, na hebrejskom YHWH.
 
Učlanjen(a)
30.01.2016
Poruka
371
Dobro veliš ,u Bibliji sve piše
Kada Mojsije pita Boga kako mu je ime, dobiva odgovor
"Ja jesam":
Izlazak 3, 13
Nato Mojsije reče Bogu: "Ako dođem k Izraelcima pa im kažem: 'Bog otaca vaših poslao me k vama', i oni me zapitaju: 'Kako mu je ime?' - što ću im odgovoriti?" 14"Ja sam koji jesam", reče Bog Mojsiju. Onda nastavi: "Ovako kaži Izraelcima: 'Ja jesam' posla me k vama."

Ja jesam, jedno je od Božjih imena u Starom zavjetu. To je ime kojim je Bog nazvao samog sebe.
Naziv "Ja jesam" sebi prisvaja i Isus , stime je sam potvrdijo daje Bog.

Ivan 8, 24
Stoga vam i rekoh: 'Umrijet ćete u grijesima svojim.' Uistinu, ako ne povjerujete da Ja jesam, umrijet ćete u grijesima svojim."
Ivan 8, 58
Reče im Isus: "Zaista, zaista, kažem vam: prije negoli Abraham posta, Ja jesam!"

Zato su Židovi htjeli ubiti Isusa optuživši ga za bogohuljenje


Ti nerazumješ , daje Isus sam taj Bog
Ivan 20,27 Zatim će Tomi: "Prinesi prst ovamo i pogledaj mi ruke! Prinesi ruku i stavi je u moj bok i ne budi nevjeran nego vjeran.
Ivan 20,28 Odgovori mu Toma: "Gospodin moj i Bog moj!
Ivan 20,29 Reče mu Isus: "Budući da si me vidio, povjerovao si. Blaženi koji ne vidješe, a vjeruju!

Dakle, kako možeš tvrditi da Isus nije nikad rekao daje Bog , zar ovi gore stihovi ne govore sve . Ako me neko pita :"Je li Isus rekao da je Bog?", Moj odgovor je: "Rekao je
Ti ne razumes da je Jedan Bog tako pise u Bibliji
Jedan Tvorac svega sto postoji, time i Isusa.

Jer jedan je Bog, i jedan posrednik između Boga i ljudi, čovek Isus Hristos (1. Timotiju 2:5)

Znaci Isus je posrednik izmedju nas i Boga jHVH

Dostojan si, Jehova, Bože naš, primiti slavu i čast i moć, jer si ti SVE stvorio i tvojom voljom sve postoji i stvoreno je.” ”(Otkrivenje 4:11)




2. Mojsijeva 3:15
Bog zatim reče Mojsiju: „Ja sam Jehova.
Ja sam se pojavio Avrahamu, Isaku i Jakovu kao Bog Svemoćni,
ali svojim imenom Jehova nisam im se objavio.

a sto se tice Isusa pise jasno u Bibliji da je Bozji Sin

Bog je rekao za Isusa, posvedocio je sa neba glasom koji su svi culi tri puta da je Isus Bozji Sin

Svedocanstvo Boga da je Isus njegov Sin, tj Sin Bozji...


I gle, glas s nebesa progovori: Ovo je sin moj ljubljeni, u kome je moje blagovoljenje. (Matej 3:17)

Isus je rekao za sebe : "Ja sam Bozji Sin"

I jos hiljade dokaza za to da je Isus Bozji Sin.


ISUS HRIST JE BOZJI SIN

Tako za njega kaze Bozja Rec, tj Bog
preko svoje pisane reci Biblije..…

1. Kušač mu se približi i reče mu: Ako si Sin Božji, zapovedaj da se ovo kamenje pretvori u hlebove. (Matej 4:3)
2. i reče mu: Ako si Sin Božji, skoči dole, jer je napisano: "Anđelima svojim zapovediće za te, i oni će tebe na ruke uzeti, da gde nogom svojom za kamen ne zapneš." (Matej 4:6)
3. Oni koji bejahu u lađi približiše se Isusu i pokloniše mu se, govoreći: Zaista si ti Sin Božji! (Matej 14:33)
4. Prvosveštenik mu reče: Zaklinjem te živim Bogom da nam kažeš jesi li ti Hristos, sin Božji. (Matej 26:63)
5. i govoreći: Ti koji hram razvaljuješ i za tri dana opet sagrađuješ, pomozi sad sam sebi! Ako si Sin Božji, siđi s krsta! (Matej 27:40)
6. Centurion i oni koji s njim čuvahu Isusa, pošto videše kako se zemlja zatrese i šta bi, obuze veliki strah, i oni rekoše: Ovo je zaista bio Sin Božji! (Matej 27:54)
7. I dusi nečisti, kad ga viđahu, pripadahu k njemu i vikahu: Ti si Sin Božji! (Marko 3:11)
8. Kad centurion koji stajaše prema njemu vide kako izdahnu, reče: Ovaj je čovek zaista bio Sin Božji! (Marko 15:39)
9. Anđeo joj odgovori: Duh Sveti doći će na te, i sila Najvišega oseniće te. Zato i sveto dete koje će se od tebe roditi nazvaće se sin Božji. (Luka 1:35)
10. Reče mu đavao: Ako si Sin Božji, zapovedaj ovome kamenu da postane hleb. (Luka 4:3)
11. Đavo ga odvede još u Jerusalim, postavi ga na vrh hrama, i reče mu: Ako si Sin Božji, skoči odavde dole, (Luka 4:9)
12. Iz mnogih iziđoše i zli duhovi vičući i govoreći: Ti si Sin Božji! Ali im on zaprećivaše, i ne davaše im da govore, jer oni znadijahu da je on Hristos. (Luka 4:41)
13. Svi rekoše: Ti li si dakle Sin Božji? A on im reče: Vi kažete, jesam. (Luka 22:70)
14. I ja videh i zasvedočih da je on Sin Božji. (Jovan 1:34)
15. Natanailo odgovori i reče mu: Ravi!, Ti si Sin Božji, ti si kralj Izrailjev. (Jovan 1:49)
16. i mi verovasmo i poznasmo da si ti Hristos, Sin Božji. (Jovan 6:69)
17. kako vi govorite onome koga Otac posveti i posla na svet: Hulu govoriš! I to zato što rekoh: Ja sam Sin Božji? (Jovan 10:36)
18. Kad to Isus ču, reče: Ova bolest nije na smrt, nego na slavu Božju, da se proslavi Sin Božji s nje. (Jovan 11:4)
19. Reče mu ona: Da, Gospode! Verujem da si ti Hrist, Sin Božji, koji je trebao da dođe na svet. (Jovan 11:27)
20. a ova su napisana da verujete da Isus jeste Hristos, sin Božji, i da, verujući, imate život u imenu njegovom. (Jovan 20:31)
21. Filip mu reče: Ako veruješ od svega srca svoga, možeš. A evnuh odgovori: Verujem da je Isus Hristos Sin Božji. (Dela 8:37)
22. i odmah je propovedao po sinagogama da je Isus Sin Božji. (Dela 9:20)
23. Jer sin Božji, Isus Hristos, koga propovedasmo vama ja, Silvan i Timotej, ne bi "da i ne", nego u njemu bi "da". (2. Korinćanima 1:19)
24. nauči se - i ako je Sin Božji bio - poslušanju, po onome što podnese, (Jevrejima 5:8)
25. Ko počini greh od đavola je, jer đavo greši od početka. Sin se Božji zato javi da uništi dela Đavolja. (1. Jovanova 3:8)
26. Ko prizna da je Isus Sin Božji, Bog u njemu stoji i on u Bogu. (1. Jovanova 4:15)
27. Ko je koji svet pobedi, osim onoga koji veruje da je Isus Sin Božji? (1. Jovanova 5:5)
28. A znamo da Sin Božji dođe i dade nam razum da poznamo Boga istinitoga, i da budemo u istinitom Sinu njegovom Isusu Kristu. On je koji je istiniti Bog i život večni. (1. Jovanova 5:20)
29. Anđelu Tijatirske Crkve napiši: Evo šta govori Sin Božji, koji ima oči kao plamen ognjeni, i noge kao usjali bakar. (Otkrivenje 2:18)
30. Ja vam kažem: koji god prizna mene pred ljudima, priznaće i Sin čovečji njega pred anđelima Božjim; (Luka 12:8)
31. On se uzdao u Boga; neka mu pomogne sad, ako ga voli, jer govoraše: "Ja sam Sin Božji". (Matej 27:43)
Jovan 3:16 Jer Bog toliko ljubi svet, da je Sina svoga jedinorođenoga dao, da ni jedan koji u njega veruje ne propadne, nego da ima život večni.
Jovan 17:3 A život je večni u tome da tebe poznaju, tebe, jedinoga istinitoga Boga, i onoga koga si ti poslao, Isusa Hrista.

Sve je meni predao Otac moj, i niko ne zna za Sina do Otac, niti Oca ko zna do Sin i ako kome Sin hoće objaviti. (Matej 11:27)

Simon Petar odgovori: Ti si Hristos, Sin Boga živoga. (Matej 16:16)

: A danu tome i o času niko ne zna, ni anđeli nebeski, ni Sin, nego Otac sam. : (Matej 24:36)


Sam Bog je sa neba posvedocio nakon Isusovog krstenja u vodi…da je ISUS njegov SIN

Svedocanstvo Boga da je Isus njegov Sin, tj Sin Bozji...


I gle, glas s nebesa progovori: Ovo je sin moj ljubljeni, u kome je moje blagovoljenje. (Matej 3:17)

Dok on još govoraše, oblak sjajan zakloni ih, i, gle, ču se glas iz oblaka koji reče: Ovo je Sin moj ljubljeni, na kome je moje blagovoljenje; njega poslušajte! (Matej 17:5)
I ču se glas s nebesa koji progovori: Ti si sin moj ljubljeni, u kome je moje blagovoljenje! (Marko 1:11)
I dođe oblak te ih zakloni, i iziđe glas iz oblaka: Ovo je Sin moj ljubljeni, njega poslušajte! (Marko 9:7)

i siđe na nj Duh Sveti u telesnom obliku kao golub, i ču se glas s neba koji progovori: Ti si Sin moj ljubljeni, u tebi je moje blagovoljenje! (Luka 3:22)

Jer on primi od Boga Oca čast i slavu kad dođe k njemu glas: "Ovo je sin moj ljubljeni, u kome je moje blagoslovljenje." (2. Petrova 1:17)














 
Učlanjen(a)
30.01.2016
Poruka
371
Izraz "pocetak" se ne odnosi na njegovo stvaranje, vec znaci da je kroz Isusa sve ostalo stvoreno! On je "pocetak Bozjeg stvaranja" tj. "zacetnik Bozjeg stvaranja" kao onaj od koga je sve poteklo!

Ta tvrdnja vam je skroz smesna!
Mozemo pogledati i grcki ako hoces!

Ti nemas ni jedan jedini stih gde pise da je Isus "stvoren" niti da "ima pocetak"!



Nije Jehova sve stvorio! Pise u bibliji da je stvarao kroz Isusa Hrista " sve je preko njega postalo i bez njega nije postalo nista sto je stvoreno". A ako je on sam stvorenje, onda je on morao sam sebe nekako da stvori, jer sva stvorenja su dosla kroz njega, jer kaze da "bez njega nista nije nastalo"!

Imas apsurd!
Nigde ne pise da je Isus tvorac.
Pise da je jedinorodjeni Sin Bozji.
Sin a ne Bog.
Pise da ima pocetak.
Pise da je Jedan Bog JHVH
Pise da je Isus Bozji Sin
Pise da je Bog veci od Isusa.


Sve je to iz Biblije :) ja sam dala dokaze iz Biblije za sve sto pisem
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
ne razumes da je Jedan Bog tako pise u Bibliji
Jedan Tvorac svega sto postoji, time i Isusa.

Jer jedan je Bog, i jedan posrednik između Boga i ljudi, čovek Isus Hristos (1. Timotiju 2:5)
Ako je Jehova 'jedan i jedini Bog', odakle onda Isus mali 'bog'??? Zar su judeji od monoteizma presli na politeizam?

2. Mojsijeva 3:15
Bog zatim reče Mojsiju: „Ja sam Jehova.
Ja sam se pojavio Avrahamu, Isaku i Jakovu kao Bog Svemoćni,
ali svojim imenom Jehova nisam im se objavio.

Ako im se nije objavio svojim imenom Jehova i niko nije znao to ime do Mojsija i ako on sam pita 'kako ti je ime' a ovaj ga nije ukorio i rekao 'sram te bilo da ne poznajes ime svog Boga'! Kako vi onda kazete da je poznavanje i izgovaranje tog imena kljucno za spasenje???

Da li ti znas da ni jedan od postojecih 5000 manuskripata NZ ne sadrzi Bozje ime!? A ako ga je 'covek odande izbacio' kako je onda Bog cuvao svoju rec?

Onda slobodno baci bibliju u djubre, jer ono sto imas nije Bozja rec, jer je on nije sacuvao!!!

a sto se tice Isusa pise jasno u Bibliji da je Bozji Sin

Vec sam ti objasnio da on nije "doslovno sin", kao sto nisu ni andjeli "doslovno sinovi Bozji"! To nije nikakav argumenat, kao sto ni izraz "jedinorodni" nije! Ne moze Bog radjati!

To su sve antropomorfizmi! To se uci na casovima teologije. Vi ne znate teologiju zato i lutate..

Dzabe ispucavas stihove, svi znamo da pise da je on "Sin Bozji"!

Nigde ne pise da je Isus tvorac.

Ne pise tim recima ali kaze za njega "A Sinu..ti si Jehova u pocetku osnovao nebesa i zemlju" (Jevrejima 1:10) ---> Dakle, cak ga i Jehovom naziva!

Kod Zaharije ti takodje pise za "arahngela Mihaila" (ako ga smatrare Isusom) --->

"Jehova rece sotoni, Jehova da te ukori.. nije li on glavnja istrgnuta iz ognja" ---> u izvoru pise tacno ovako, to mi je potvrdio rabin sa kojim sam razgovarao, a on zna hebrejski!

Pise da ima pocetak.

Nigde to ne pise! Navedi mi stih?

Pise da je Bog veci od Isusa.

To se odnosi na "ulogu" koju on obavlja!
Isusova uloga u planu spasenja je manja nego uloga Oca i Svetoga Duha!

To se ne odnosi na "prirodu" (Bozanstvo)!

Na primer i zenina uloga u braku je manja od uloge muza, i on je 'veci od zene', ali to je samo po ulozi koju on vrsi! I muskarac i zena su oboje "covek" iako su im uloge razlicite!

Tako i Isus je po prirodi Bog, iako je Otac veci od njega po ulozi koju obavlja!

Dakle to veze nema sa "prirodom"!

I za Sveti Duh se kaze da se hula na njega ne oprasta, a na Oca i Sina se prasta! Ako je Sveti Duh u Bogu, onda bi i hula na Oca bila neoprostiva, ali nije tako! To ti pokazuje da se radi o osobi, ali takodje i da je Sveti Duh po ulozi veci od Oca! Ali to mu ne menja prirodu i ne cini Sveti Duh po prirodi vecim Bozanstvom od Jehove!

Uloge i poslovi se razlikuju. I cistacica u mojoj firmi nije nista manje "covek" zato sto cisti djubre!

Tako ni Isus nije nista manje "Bog" zato sto mu je uloga manja!
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Ako im se nije objavio svojim imenom Jehova i niko nije znao to ime do Mojsija i ako on sam pita 'kako ti je ime' a ovaj ga nije ukorio i rekao 'sram te bilo da ne poznajes ime svog Boga'! Kako vi onda kazete da je poznavanje i izgovaranje tog imena kljucno za spasenje???

Niti je Božije ime "Jehova", niti je poznavanje Ha Shem ključno za spasenje.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Niti je Božije ime "Jehova", niti je poznavanje Ha Shem ključno za spasenje.
Kad bi ime bilo kljucno za spasenje i kad bi Jehovini Svedoci bili prava religija, onda bi se to ime nalazilo u svim izvornim manuskriptima na grckom!

Medjutim od 5000 manuskripata Novog Zaveta, ni jedan jedini ne sadrzi tetragram!

To moze znaciti samo dve stvari:

1) Novi Zavet nije Bozja rec, jer ga Bog nije sacuvao od kvarenja!

2) Ime se nikada nije ni nalazilo Novom Zavetu, a Jehovini Svedoci su lazna religija!
 
Natrag
Top