Dragoljub Draza Mihajlovic izdajnik ili NE ?

Učlanjen(a)
25.12.2020
Poruka
130
Хахахахахха :roll:
Па не зна се ко је гори - или Ви што ово уопште постављате и дичите се познавањем праве историје или онај ко је ово састављао.
Дража да пише Степинцу "Узвишени"? Па ово је лудост. Још потпис на латиници. И књига из 1946. Ма прави аутентични извор - нема шта. :beee:
Боље се мало едукујте:
Kod:
https://www.youtube.com/watch?v=GE8SZRAQSX0
И да. Мој претходни пост и пост #48.
Ако немате аргумената, напишите. Боље је, него овако да пребацујете са једне ствари на другу.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.414
Хахахахахха :roll:
Па не зна се ко је гори - или Ви што ово уопште постављате и дичите се познавањем праве историје или онај ко је ово састављао.
Дража да пише Степинцу "Узвишени"? Па ово је лудост. Још потпис на латиници. И књига из 1946. Ма прави аутентични извор - нема шта. :beee:
Боље се мало едукујте:
Kod:
https://www.youtube.com/watch?v=GE8SZRAQSX0
И да. Мој претходни пост и пост #48.
Ако немате аргумената, напишите. Боље је, него овако да пребацујете са једне ствари на другу.
Pa da nece mozda da mu pise na cirilici? Zar mislis da Draza nije bio pismen,da nije znao da pise latinicom?
Zar ne vidis da je sve cinio da im udovolji.
Draza Stepincu 97.jpg
A o tome da je saradjivao kao dvostruki agent sa svim fasistima iz susednih zemalja ,dokaza je bezbroj pa evo nekih,na grame,jer debeli su dokazi ....
Draza pred klanom zenom.jpgDraza i Madjarski fasisti.jpgDraza i bugarski,siptarski fasist.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.414
Ali evo stenografskih belezaka sa sudjenja ovom izdajniku...
Mislim da je na hiljadu puta rekao "ne znam,nisam znao,mislim itd"
Evo samo nekih....,a ima ih bas mnogo.mnogo..
Drvar1.jpgDrvar2.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
13.10.2009
Poruka
1.294
Zavisi kako se gleda. Ako gledaš sa nemačke strane bio je saradnik i brat u borbi ako gledaš sa komunističke strane bio je izdajnik jer je saradjivao sa okupatorom ako ne lično on onda njegovi saradnici jer im je dopustio i nije kaznio nikoga za tu saradnju a ako gledaš sa Yugoslavenske strane ako se nisi borio i zaštitio bilo kojega Yugoslavena bilo koje nacionalnosti i veroispovjesti ne bitno da li je mušliman katoljik ili pravosljavan ondak JESI izdajnik.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.414
Drazin biser "NESRECNA SLUCAJNOST " e ludog li coveka,nasmeja me,pa saradnja sa siptarskim fasistima Muharem Barjaktar itd....,sve saradnja sa olosem fasistickim . izdajnik do kraja i nista ne zna.....
DM Muharem Barjaktar.jpgDM Muharem Barjaktar raspored Bugari.jpgDM Muharem Barjaktar raspored Bugari nesrecna slucajnost.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.414
Evo kako je Draza Mihailovic izdao Nikolu Kalabica i ostale cetnicke komadante,a o njima kazao da nije mogao da ih disciplinuje.
To je samo jedan mali delic sa njegovog sudjenja.
DM otkucava sve svoje komandante,izdaje ih 1.jpgDM otkucava sve svoje komandante,izdaje ih 1b.jpgDM otkucava sve svoje komandante,izdaje ih 1c.jpgDM otkucava sve svoje komandante,izdaje ih 2.jpgDM otkucava sve svoje komandante,izdaje ih 2b nema vlast nad cetnicima.jpg
Mislim da je za pametnog ovo sasvim dosta.Pa D.M. je izdao sve svoje komadante em da su saradjivali sa okupatorima,em da su bili totalno nedsiciplinovani,kao jedna banda bradonja.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.414
Eto sam Draza Mihailovic izdao svoje drage cetnicke komadante za saradnju sa okupatorima ,a medju njima i Nikolu Kalabica i sta tu jos vise treba od dokaza?,mozda hipnoza i vestacenje nazovi istoricara Bojana Dimotrijevica i valjevskog tuzilastva koje je rehabilitovalo Kalabica? 283 i 284 strana ko je sve saradjivao sa nacistima...,post 66
Kad te tvoj komadant optuzi za izdaju i saradju sa nacistima...
Cudi me kako niko ne podnese zahtev za rehabilitaciju Koste Pecanca kojeg su kao zbog istog dela zaklali ko svinju bez sudjenja....heeej srpskog heroja iz I svetskog rata....,a mozda je Draza pripremio isti scenario i za Kalabica?
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.414
Pre neki dan rehabilitovase i Nikolu Kalabica jer ne postoji pismeni dokaz da je saradjivao sa nacistima i fasistima.
Izgleda da nasim pravosudnim organima nije bila dovoljna ni izjava njegovog komadanta Draze Mihailovic kako je saradjivao sa nacistima i fasistima,ali zivih svedoka poodavno vise nema,a mlade sudije prepametne i prenacitane ....mozda ce da oslobode i Belivuka i Miljkovica jer nema pismenih dokaza o njihovim zlocinima...
Oni stvarno misle da su zimzeleni???, a ostali listopadni??? :)
kalabic.jpg
 
Natrag
Top