Djevica Marija-Velika Gospa 15.08

Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Marija još spava, nije se probudila.

A podrugivali se i glavari govoreći: "Druge je spasio, neka spasi sam sebe ako je on Krist Božji, Izabranik!"

P.S. Još se nisi izjasnio, vjeruješ li da je Isus istiniti Bog? Ne zaboravi, Isus je rekao: A tko se odreče mene pred ljudima, odreći ću se i ja njega pred svojim Ocem, koji je na nebesima."
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Paganska religija nema odg. na nevolje koje snalaze svet.

To vidimo po onome što se dešava. Zato je Bog doveo nevolju, da bi pagani prekinuli svoje paganske obrede.

Marija im ne pomaže, kao ni faraonu njegovi bogovi.

Mi advent. se svejedno molimo uvek, pa možemo i kod kuće.

Pagani već imaju problem, oni ne mogu bez svojih paganskih obreda.

A podrugivali se i glavari govoreći: "Druge je spasio, neka spasi sam sebe ako je on Krist Božji, Izabranik!"

Džabe ti citiraš Bibliju kada to ne odg. stvarnosti. Citiraš je kao i kušač.

Zato događaji pokazuju da sam ja u pravu, a ne ti.

Vaša pobuna je kao Korejeva, brzo će se završiti.

To što ćeš ti svesti rasp. na nivo "eto i ja ću vama isto reći sve ono što i vi nama".

to će trajati još malo, to je dokaz da ste vi u pobuni kao i Korej.

Zato vas najviše pogađa nevolja.

A Marija ne pomaže. Mole se Mariji koja ne čuje, a Bog ne uslišava.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Paganska religija nema odg. na nevolje koje snalaze svet.

Točno. Protestantska Amerika je najbolji dokaz za to. Tamo je već apokalipsa, svake vrste, a nažalost, bit će još strašnija.

To vidimo po onome što se dešava. Zato je Bog doveo nevolju, da bi pagani prekinuli svoje paganske obrede.

Trojedini Bog ne kažnjava. To je projekcija vas koji odbacujete istinitog Boga Sina.

Marija im ne pomaže, kao ni faraonu njegovi bogovi.

Tako mislite vi koji ne vjerujete u istinitog Boga Sina, pa mu onda mrzite i Majku Mariju.

Mi advent. se svejedno molimo uvek, pa možemo i kod kuće.

A zašto kod kuće!?!?!? Zašto se ne okupljate kao i do sada? Zar ti ne tvrdiš da "mudžahedin koronavirus" ne napada vas subotare i protestante općenito?

Pagani već imaju problem, oni ne mogu bez svojih paganskih obreda.

Lako je vama adventistima. Vi ionako 150 puta rijeđeod apostola imate lomljenje kruha, a uz sami priznajete kako vam je to najobičniji igrokaz. :)

Džabe ti citiraš Bibliju kada to ne odg. stvarnosti. Citiraš je kao i kušač.

Zato događaji pokazuju da sam ja u pravu, a ne ti.

Na tvoju žalost, događaji su pokazali da si lagao k'o pas. Tvrdio si da Bog kažnjava Kinu, a kad ono Amerika strada 25 puta gore od Kine. A Adventisti sedmog dana, koji su subotnjim dangubljenjem stvorili antitijela koja ih štite od korone, odgodiše ove godine predviđenuGeneralnu konferenciju u Indianapolisu.

Vaša pobuna je kao Korejeva, brzo će se završiti.

To što ćeš ti svesti rasp. na nivo "eto i ja ću vama isto reći sve ono što i vi nama".

Baš suprotno. Za razliku od vas trovatelja istine i mrzitelja Isusove Majke Marije, ja isključivo iznosim činjeničnu istinu.

to će trajati još malo, to je dokaz da ste vi u pobuni kao i Korej.

And what? Mr Charles Taze Miller-u, kojeg datuma dolazi Isus?

Zato vas najviše pogađa nevolja.

A Marija ne pomaže. Mole se Mariji koja ne čuje, a Bog ne uslišava.

A podrugivali se i glavari govoreći: "Druge je spasio, neka spasi sam sebe ako je on Krist Božji, Izabranik!"
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.414
Marija ,Isusova majka je jedna od 144.000 osoba koje su otkupljene od Boga sa zemlje.
Kao takva ona je danas ziva i na nebu, u pripremama za Armagedon.
Ceka se samo jos taj ostatak od 144.000 i tada Armagedon zapocinje.
Tako da se i ona gadi na one koji prave njene kipove ,pred kojima klece,ljube ih i mole joj se.
I ona zaklanja svoje oci od takvih idolopoklonackih gadosti,i molbe istih.
Otkrivenje 22:
8 I ja Jovan videh ovo i čuh; i kad čuh i videh, padoh da se poklonim na noge anđela koji mi ovo pokaza.
9 I reče mi: Gle, nemoj, jer sam i ja sluga kao i ti i braća tvoja proroci i oni koji drže reči proroštva knjige ove. Bogu se pokloni.
Jedino se treba moliti Bogu Ocu i to samo preko jedinog posrednika izmedju Boga i ljudi ,a to je Isus Hrist sin Bozji...Sve ostalo je bogohuljenje i teranje drugih na isto.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.414
A koji je psihološki razlog da joj se klanjaju i mole?
Poltronizam ,sujeverje i idolopoklonstvo.
Pa treba da se pokazu pred ljudima kao pobozni,i kao oni kojima ce Gospa sva zla da oprosti...,
eto zasto prave kipove Gospe i sto pred njima klece i mole se sto je religiozni cin.
Da nisu takvi ljudi mozda postali bolji,pametniji???
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.414
To nije psihološki razlog. Tj. razlozi. Dakle ne znaš.



Ovo su religijski.

Religijski ili nereligijski sasvim nebitno.
Cilj im je bio ne samo da oni licno to cine,vec i ceo narod da ih sledi

ako ih narod ne sledi,sve im dzaba,nece imati ni moc ni slavu nit pare....,e zato cine sve da narod ne otkrije pravu istinu o idolopoklonstvu....Nadji mi neko mesto u DK prevod Bibliji gde pise rec idol i idolopoklonstvo???
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Religijski ili nereligijski sasvim nebitno.

Jeste bitno jer nisi u stanju da ljudima objasniš šta je suština njihove zablude.

Cilj im je bio ne samo da oni licno to cine,vec i ceo narod da ih sledi

Jehovin svedok napušta pravoslavlje jer formalno shvata da ono zastupa drugačiju nauku u odnosu na Pismo, ali ne razume zašto je pravoslavna nauka loša, pa mu ta površnost ne pomaže da ne bude prevaren učenjem Jehovinih svedoka koje je isto tako prepuno ljudskih zahteva kao i pravoslavlje.

Njemu zapravo godi da može sa visine da pljuje po nekoj zabludi, jer se tada oseća nadmoćnije i zato što time doživljava relaksaciju sopstvene nečiste savesti, ali on time ni sebi a ni pravoslavnima ne pomaže jer im ne otkriva smisao zašto je pravoslavlje religija koja će ljudskim zapovestima navesti vernika da vodi borbu na pogrešnom planu, planu licemerstva, i tako ga sačuvati od iskrenog pokajanja za grehe srca.
 
Natrag
Top