Disco muzika

Član
Učlanjen(a)
06.08.2009
Poruka
20
A mozda i ja jednog dana skapiram i nauchim kako se koristi ovi "zelini tochkic te se okrece" za "stavljanje" ovih rapidshare linkova...
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
02.05.2009
Poruka
30.675
Izvinjavam se moderatorima, sad sam tek vidio da ste mi postove editovali... Novi sam na ovom forumu, pa josh nisam skapirao kako sve funkcionishe... Polake, dajte mi malo vremena, ipak sam "old-timer" :eek:) ... Elem... Neko spomenu Do You Wanna Funk i Patrick Cowley-a... Uz Gina Soccia i Cerrone-a, ovaj je chovjek obeljezio vrijeme moje aea adolescencije (pffff, shto sam pocheo da kenjam)...

[THINK]
Coiska1
Kako ni ja nisam daleko od old- timera rekoh da pomognem generaciji da izgleda lepse ipak smo mi stara skola
:) [/THINK]


Front.jpg

Back.jpg


:download:

Kod:
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=Red][url=http://rapidshare.com/files/274243454/PATRICK_COWLEY_-_Megatron_Man__12___Original_Mix_.zip.html]RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting[/url][/COLOR][/FONT]



Svojevremeno sam imao tu ploču,ali,da se izrazim kasetu,i toliko sam je slušao da se izlizala,i....šta da ti kažem,i sam znaš šta biva sa kasetom kad pokušavaš da je lepiš.Uvrnula se i ....kraj!!!!!
 
Član
Učlanjen(a)
06.08.2009
Poruka
20
Uuuuuu yeb'o te... Ovo pochinje i da lichi na neshto :eek:) ... Sjutra... Sjutra cemo da napravimo jedan "omaz" i jedno lijepo sjecanje na jedan filmchic koji je ostavio traga na sve nas... Strpljenja do sjutra... :eek:)
 
Član
Učlanjen(a)
06.08.2009
Poruka
20
Svojevremeno sam imao tu ploču,ali,da se izrazim kasetu,i toliko sam je slušao da se izlizala,i....šta da ti kažem,i sam znaš šta biva sa kasetom kad pokušavaš da je lepiš.Uvrnula se i ....kraj!!!!!

Koliko god da je kompjuter i ovaj internet, na neki nachi "oduzeo" Dushu nekim stvarima, ipak ne mozemo a da se ne zahvalimo istom shto nam je omogucio, da nam je u neku ruku sve dostupno i da neke stvari ne padnu tako lako u zaborav... Ipak... Danashnji klinci ostaju uskraceni (ako se to danas moze tako nazvati) sveg onoga "ischekivanja" da dodje, sve one "muke" da se nabavi, svih onih "redova" da se kupi (trebam li da spominjem KAKO se dolazilo do Jacksonovog Thriler-a kad je izashao '83... ili do singlice Relaxa od Frankie Goes To Hollywood, do Genesis-ovog remek djela Mama ili do Piter Gabrijelovog Shock The Monkey, recimo), sve one RADOSTI kad se dodje, dobije, snimi, presnimi, pusti, odslusha, podijeli RADOST svega toga sa drushtvom... onaj OSJECAJ da si NAJ kada dobijesh kasetu sa "odredjenim NOVIM sadrzajem", gdje ti se svi dive i zapitkuju se "a dje nadje" ili "odakle, brate dobi ovo"... a tiii... onako KAO kulirash, kao "svi su oni mala djechica za tebe" i samo promrmljash kao za sebe, kako je to neshto najnovije iz Italije... xexexexexex... Lijepa vremena... danas, mmmmmnogima je to neshvatljivo, ali onima koja ta vremana znache, kao da je sve to juche bilo...
 
Poslednja izmena:
MODERATOR
Učlanjen(a)
02.05.2009
Poruka
30.675
tu ste obojica u pravu,nekad se čekalo ponedelju za neki novi maxi singl,LP,a danas,moji klinci samo skoknu na rapid,i gotovo...
 
Član
Učlanjen(a)
06.08.2009
Poruka
20
Znate shta je problem??? Ili, aj' da kazem... shta je tuzno (mmmmmozda i donekle... ipak je ovo sve samo "sjecane", a ono pripada NAMA, neshto shto se danas slabo kapira jer je "danashnjost" dosta zbrkana i isprepletana... ali ZASIGURNO nece biti shvacena ni najmanje, u vremena koja dolaze i koja nam prestoje... uuuuuff, crnjak jel'da)... Problem DANASHNJICE je shto ovakva sjecanja dijele 3 chovjeka na cijelom forumu... iiiii to nije samo "problem" ovog foruma ili ovog topica... Jednostavno, vrlo. vrlo malo ljudi ima sa kojima mozesh da podijelish neka sjecanja na ovu temu... NE MORA TO DA BUDE SAMO DISCO MUZIKA... Uopshte... Vrlo mlo ljudi se nalazi pozvanim da pishe na ovu temu (i opet, NE SAMO O MUZICI... ali YEBEM LI GA, IMA SJECANJA VEZANA ZA MUZIKU... nije li tako???... Ne teze li tome svi ovi "urbani", "moderni", "klaberi" i bla bla bla)... Uzasno je shto se na ovakve topike NE UKLJUCHUJU LJUDI KOJI SU DOZIVJELI MUZIKU SVOJEG VREMENA... Kako usko i nerezonsko gledishte... Da li treba sada MI (saaaaa, xexexexexe 40 xexee uzas), neshto se NAMECEMO i da NEKO shvati da prije NAS nije nishta bilo i da od NAS sve pochinje... Pfff... Boze sachuvaj... ALI OPET... Nezahvalno bi bilo prichati o bilo chemu a tiche se tih DISKACE KOD NAS iliti kako se danas voli reci KLABINGA, a da se OPET ne spomenu neki pochetci... KOD NAS... Uzsno je, tragichno je, katastrofichno je prichati o BILO CHEMU a da se ne spomenu ljudi koji su kod NAS sve TO zapocheli... Dubok respekt, dubok naklon, za G-dina Bobana Petrovica... SHTA??? Ne znate ko je... Nemamo o chemu da prichamo... Slushajte (ko ne zna) pa posle mozemo da otvaramo polemiku... ALO... OVO JE KRAJ '70 i pochetak '80... Ako je IKO od Vas IKADA vrtio muziku... da li ste pokushali sa ovom pjesmicom... kakav je aeaea "rispons" bio... Xex, ja znam kako je ovamo kod mene u Podgoricu... (da ne duzim vishe)... Toliko za nocas... Volim SVE LJUDE KOJI SE SJECAJU OVOG VREMENA... TESHKO DA SU MOGLI DA IZRASTU U NEKAKVE KURTONE, MENADZERE, ASSISTENT-e, PR, HR, i ostalu plejadu shupaka... LJUDI... Oni koji me kapiraju... Uzivajte...
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Ma ima ih više sto-posto, samo što ne vide temu pa da pišu ;)
Inače volim i ja da slušam disko. Tako nekad mi dođe da pustim Otavana, Džeksona, ABBA-u itd itd....
 
Član
Učlanjen(a)
06.08.2009
Poruka
20
I znate shta... Sad chitam ovo te ispisah iiii k'o veli sebi... "Yeb'o te, Vujoshevcu... kako da te shvati ljudi koji dok piju rakiju (ne bitno... lozu, shljivu, krushku, jabuku...), ne gase je sa pivom"... pffff...
 
Član
Učlanjen(a)
06.08.2009
Poruka
20
Samo da kažem, ubuduće nemojte stavljati linkove za download u ovu temu nego napravite temu ovde. Pozz
Bane bratcki... Chega "ovde"... Pa tu samo Abba, yeb'o te... Mojne NAS brkash sa Abbom... Ja sam drug sa Barbie... mojne da sad kupimo matrake onooooo... (nemam blege brate... al' iskuliraj... vidish da smo pocheli da "brojimo" do kraja)...

0.gif

noavatar.gif


Datum registracije: Aug 2009
Broj postova: 11
Zahvalio se: 2
Pohvaljen 3 Puta u 2 Posta


icon1.gif

Ups... Treba li i neki aea "smajli" da metnem... Jeste... Zezam se u prethonim postovima... Vide li o moderatori...
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top