Dinosaurusi - delo bezboznika

Član
Učlanjen(a)
30.09.2012
Poruka
1.589
link jeste, koristan nije.
Vec smo raspravljali o tim photoshop slikama dzinova 20 puta do sada :)
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
link jeste, koristan nije.
Vec smo raspravljali o tim photoshop slikama dzinova 20 puta do sada :)
Misliš na ovo:
giant-leg-bone-found-in-.jpg
giant-leg-bone-found-in-.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
08.12.2010
Poruka
35
Bravo,samo zasto niko ne sidje na dno i preuzme onu knjigu ISTORIJA GALAKSIJE.....,vama priselo kad ste videli prve slike,pa naravno da ni ja nisam naseo na ovako nesto,zanemario sam i prelistao naslove koji se nude,u vezi ovih slika i ja sam istomisljenik, ona knjiga mi je bila veoma zanimljiva,a spominju se dinosarsi - a to je i tema ove diskusije, ko je citao u Bibliji ''OTKRIVENJE"? ako neko jeste rekao bi da se udubljujuci u tekst nasao u neverovatnom naucnofantasticnom filkmu - ako je neko izmislio to poglavlje pitanje je koliko mu je razvijena masta i do koje granice,slicno tome i ova knjiga,a izdvojicu neke teme: raspad bozijeg carstva i gde odlazi lucifer,zasto azijanti jedu sve i svasta,i dali su im oci nakosene zbog klimatskih uslova,koji su se ratovi vodili kroz vreme,ko je DONEO DINOSAURSE I ZASTO I KAKO SU UNISTENI,vanzemaljci na zemlji,stvaranje coveka ulogom vanzemaljaca,(DR.Eric Pearl-REKONEKCIJA,u njegovoj knjici pise PONOVNO POVEZIVANJE i OSLOBADJANJE DNK-Lanaca,zasto i ko je onesposobio nase sva DNK-lance,reptili na zemlji,njihova vladavina,plava krv-Hitler (kroz istoriju vladajuca klasa se rodbinski vencavala i radjala decu - ali nisu bili degenerici - ta sposobnost je data njima,kroz istoriju pecati,zastave,mnogih vladajucih imala je simboliku reptila-zmija,zmaj, i danas najprofitalnija organizacija koja trlja ruke od profita kada smo sve vise bolesni nosi znak zmije okomotane oko maca,ko je stvorio islam i zasto......kazem meni je bila zanimljiva knjiga nakazem da verujem u sve sto pise ali je za ubijanje vremena o.k
 
Učlanjen(a)
22.12.2010
Poruka
1.500
Dragi moji
to su vam samo pricice za veliku decu.
To sto pisete da ima mnogo prelaznih oblika to su gole lazi bez dokaza.

Jedan od najvecih pobornika teorije evolucije po imenu Najls Eldridz je priznao da fosilni zapis ne samo sto pokazuje da nije doslo do postepenih promena vec i da tkom dugog vremenskog perioda kod vecine vrsta nije bilo gotovo NIKAKVIH evolucionih promena.
Cinjenica je da su naucnici iz celog sveta do danas iskopali i popisali oko 200 miliona velikih fosila kao i milijardu malih fosila.
Ono sto je bitno jeste da se istrazivaci slazu da taj ogroman i detaljan fosilni zapis pokazuje da su se sve glavne grupe zivotinja pojavile IZNENADA i ostale prakticno NEPROMENJENE ,dok su mnoge vrste nestale isto tako iznenada kao sto su se i pojavile.
Takodje veliki pobornik evolucije Ricard Livontin je priznao da su mnogi naucniosi spremni da prihvate neutemeljene naucne tvrdnje zbog para,zbog materijalizma.
Sociolog Rodni Stark je je pisao u evolucionom casopisu "Vec 200 godina se stalno naglasava da ako zelite da budete naucnik,ne smete dozvoliti da na vas utice religija.
Ma ima mnogo slicnih komentara...
A to ,sto mi Joker ne rece sta je to sta ne dozvoljava da jedna vrsta predje u drugu vrstu je velika sramota za nekoga ko ima 5 iz biologije.Mozda je to fakuyltetska 5?
A sad evo jedne slike najnovijeg otkrica Ljudi-patki...Mozda ljudi nisu nastali od majmuna nego od patki,i jos postoje takvi zivi primerci.Evo jedne slike.
 
Član
Učlanjen(a)
08.12.2010
Poruka
35
Smatram i uveren sam da Darvinova teorija pada u vodu,jos u davna vremena kamenog doba a slike postoje u pecinama,nas predak je slikao zivotinje koje je ubijao i jeo jasno se vide zivotinje i nisu se ni malo promenule tokom toliko dugo vremena,smatram da je Darvin bio jedna vrlo jaka-psihicki uticajna licnost sa jakom harizmom i da je imao uticaj na naucnike tog vremena,npr.mi to necemo doziveti ali neko hoce i moje uverenje ce biti ispravno-Juzno africka republika je dobar primer,treba proci jako puno vremena da belci koji zive i radjaju se na tlu te drzave osveste pogled naucnika da klima nece uticati na oblik njihove lobanje i boju koze - po darvinu bi vremenom tu belci postali crnci-evolucija, drugo istorija se menja cinimi se da je svako pise kako mu odgovara,naucnici su prihvatili Leklanšeovog elementa. Leklanšeov element (baterija) je galvanski element koji je izmislio i patentirao Žorž Leklanše 1866.i to je to,zasto zato sto mu znaju ime pa je usao u istoriju,medjutim naucnici su u Egiptu nasli keramicki cup,unutar njega pojedenu bakarnu cev,i unutar cevi gvozdenu sipku,a na ivicama cupa belu skramu stvrdnutu,kada su hemijski ispitali sta je nagrizlo gvozdje,bakarnu cev,i sta je talog-skrama ustanovilo se da je u pitanju ORGANSKA KISELINA,pa cemu sve to? kada su ponovili experiment ustanovili su da to sve u sklopu je BATERIJA,ali cemu je sluzila - odgovor - GALVANIZACIJA, nanosenje povrsinskog sloja zlata - pozlacivanje , zasto ako postoje dokazi da je neko drugi izmislio mokru batriju , neko drugi nedobije zaslugu odgovor jednostavan - neznamo mu ime,pa zakljucak je opet pogresno napisana istorija
 
Član
Učlanjen(a)
30.09.2012
Poruka
1.589
Ljudi nisu svesni ( jer naravno ne znaju nista o njoj ) kako bi bilo lako dokazati da se evolucija nije desila, samo jedan jedini fosil na pogresnom mestu i to je to, ali naravno, i posle svih ovih godina, jedina opozicija evoluciji se nalazi na forumima i gubi po sudovima i kada nameste svoje sudije .

Rufzozim za promene koje ti spominjes su potrebne stotine hiljada godina, ne par hiljada.

RIS kako mislis sta je nesto sto ne dozvoljava da neka vrsta predje u drugu? Pa mi smo posmatrali rodjenje novih vrsta, tako da ne znam sta pricas.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
30.09.2012
Poruka
1.589
To i jeste zadnji ekser u kovcegu kreacionista, jer to je sustina evolucije, i bila je posmatrana.

Kod:
http://www.wired.com/wiredscience/2009/11/speciation-in-action/

Kod:
http://blogs.scientificamerican.com/science-sushi/2011/12/18/evolution-watching-speciation-occur-observations/

U drugom linku vidimo nesto sto cak ni neki naucnici nisu mislili da je moguce, promena vrsta u samo jednoj generaciji, jer naravno znamo da je za vecinu velikih promena potrebno mnogo vise generacija.
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
22.12.2010
Poruka
1.500
Ozbiljni naucnici koji se razumeju u biologiju,dobro znaju sta rade hromozomi,a oni ovde koji misle da znaju sta rade hromozomi,neka priznaju da hromozomi odredjuju ko kojoj vrsti pripada.
U suprotnom sta reci za ovu sliku
 
Natrag
Top