Da li znas da spremis nesto od klope?

Master Of The Universe
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
911
Svašta spremam. Sticajem okolnosti, smenski radim, pa imam dosta vremena, tako dok supruga radi, ja pravim rucak za nas i decu. Volim da eksperimentisem i igram se sa ukusima, jer me klasicna hrana smara.
Uglavnom, svima se dopadaju moja umeca, tako da supruga priznaje da je amater u odnosu na mene. :)
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2011
Poruka
343
Svašta spremam. Sticajem okolnosti, smenski radim, pa imam dosta vremena, tako dok supruga radi, ja pravim rucak za nas i decu. Volim da eksperimentisem i igram se sa ukusima, jer me klasicna hrana smara.
Uglavnom, svima se dopadaju moja umeca, tako da supruga priznaje da je amater u odnosu na mene. :)

Svaka cast.... :)
 
Član
Učlanjen(a)
03.01.2011
Poruka
1.820
Mhmmmm ... Da, moglo bi da se kaže da sam dobar sa eksperimentima.

Samo, ... Nije red da samo pričam, valjalo bi da probate ;) :yea:
 
Master Of The Universe
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
911
Neko će se namrštiti, neko će želeti da proba, ali meni se dopada da se igram sa ukusima, tu je narocito kineska kuhinja dobra:
pohovane banane ili pohovani ananas kao prilog uz meso, piletina u slatko-kiselom sosu (između ostalog, mešavina soja sosa i ananasa), ćufte sa prelivom od čokolade (ne u preteranoj količini), salata od piletine sa kikirikijem (kikiriki tu daje bas jednu specifičnu notu)...
Od klasike, volim rolovano meso u svim kombinacijama, ali bez svinjetine, i naravno, pasulj u svakom obliku. :)
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Svaka vam cast muskarci na umecu,masti i spretnosti mogle bi vam pozavideti mnoge zene :yea:
Nisam maher za slane stvari vise sam manijak za slatke stvari :lol:
tipa torte..kolaci svih vrsta i dezena ..palacinke na svakojake nacine i tako to yes3
Sad izgledam ko retardinjo posle ovih Yukicevih specijaliteta :lol: :vorred: :dntknw:
 
Član
Učlanjen(a)
18.02.2010
Poruka
4.679
Vama ženama je dovoljno samo da blistate. Da dobijete što želite.

A mi smo spremni i kuhati, i prati, i peglati, i čistiti. Samo da dobijemo.:D
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Vama ženama je dovoljno samo da blistate. Da dobijete što želite.

A mi smo spremni i kuhati, i prati, i peglati, i čistiti. Samo da dobijemo.:D

Verujem ..jer dok ona tako blista ti moras nesto i pojesti a najbolji nacin za to je da spremis nesto lepo za klopu :lol:
Salim se naravno :D
 
Natrag
Top