Da li znas da spremis nesto od klope?

Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Da li ste dobri majstori za spremanje klope ili samo za konzumaciju iste? ja volim da spremam svasta nesto..uglavnom ispadne dobro..bar niko od prezivelih nije imao zamerki..;)
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
a od neprezivelih?:blum3:

sala mala. ne mogu ja o tome da pricam - ciganin hvali svoga konja. jedino da skupim sve moje bivse pa da ti one kazu same jer uvek ja nesto kuvam, spremam, mlatim se po kuhinji. meni je to cak i zadovoljstvo. verovali svi vi ovde ili ne, do pre dve godine sakupljao sam zbirke kuvara i stalno isprobavao nove recepte. ne znam kako da objasnim ali privlaci me rad sa hranom - veoma
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
a od neprezivelih?:blum3:

sala mala. ne mogu ja o tome da pricam - ciganin hvali svoga konja. jedino da skupim sve moje bivse pa da ti one kazu same jer uvek ja nesto kuvam, spremam, mlatim se po kuhinji. meni je to cak i zadovoljstvo. verovali svi vi ovde ili ne, do pre dve godine sakupljao sam zbirke kuvara i stalno isprobavao nove recepte. ne znam kako da objasnim ali privlaci me rad sa hranom - veoma
mrtva usta ne govore wacko2 znaci majstor si..? pa dobro..ja obozavam kad muskarac zna da spremi nesto bar..pa makar kuvana ili przena jaja..i to je nesto..;)
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
Bleki, šta je tu čudno, ionako važi pravilo da su muškarci mnogo bolji kuvari od žena.

Ja od 15-te godine života kuvam, istražujem, skupljam recepte i igram se...
Kolege su me, ovde na forumu, prozvale "glavni kuvar", dok sam bila urednik Kulinarstva i gastronomije. Radim to i dalje. :)

Kuvanje je kreativan proces. Ne svrstava se u tzv. "ženske poslove". Znam mnogo muškaraca koji to sjajno rade.

Što se mene tiče, više volim da kuvam nego da pravim kolače, mada i to podjednako dobro radim, a spremala sam čak i neke egzotičnije stvari za koje bi mnogi rekli "bljak". :)
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
mrtva usta ne govore wacko2 znaci majstor si..? pa dobro..ja obozavam kad muskarac zna da spremi nesto bar..pa makar kuvana ili przena jaja..i to je nesto..;)

ja sam bre carobnjak u kuhinji. kad ti ja spremim svakog jutra omlet na sto razlicitih nacina ima posle da ides okolo i da pricas svima kako je dobro ...:blum3:

salu na stranu ... znam mnoga jela da spremim na mnogo razlicitih nacina i nije kod mene bitno toliko koji nacin kada ide vec kakav cu aranzman da odradim prilikom posluzivanja - salate obavezno mora da bude i ona mora da bude tako spremljena da obavezno da dodatnu dozu strasti jelu uz koje se servira ... da, da, kod mene bi ti draga moja zivela kao kraljica ... bas ti nista ne bi falilo
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
uups..ostadoh bez texta..samo zamisljam ta jaja na sto nacina..:) salate obozavam..eto sad moram da pojedem nesto..krastavac..bar ..podje mi voda na ..usta..
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Rekla ja mom dragom skoro oces da ti isprzim jaja za veceru, on mi odgovorio oces ja tebi da isecem si*u.:girl_haha:
 
Natrag
Top