Da li vam licim na Srbina?

Da li vam licim na srbina?


  • Total voters
    37
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Master Of The Universe
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
911
Bijo sam u Srbiji u Avgustu i bilo je mnogo toplo. Bijo sam puno napolje i na basenu mislim da sam malo pocrnijo.


moja tetka mi je kazala da imam svetlu boju koze ali ovde u austriji su mi se rugali stalno sto imam crnu kozu. sad neznam jel sam beo jel sam crn, na telu sam belji nego u lice. evo moja koza na grudima

koja sam sad rasa, sta bi vi kazali crna ili bela?

Belji si nego na licu? A sta kazes da probaš da se umiješ? Šalim se, ne opterećuj se svojim poreklom i izgledom.
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Bijo sam u Srbiji u Avgustu i bilo je mnogo toplo. Bijo sam puno napolje i na basenu mislim da sam malo pocrnijo.
sdc10303i.jpg


moja tetka mi je kazala da imam svetlu boju koze ali ovde u austriji su mi se rugali stalno sto imam crnu kozu. sad neznam jel sam beo jel sam crn, na telu sam belji nego u lice. evo moja koza na grudima
koja sam sad rasa, sta bi vi kazali crna ili bela?

Pazi, tebi malo fali... samo mrva... mislim, da budeš pljunuti Srbin.. ma šta Srbin... Srbenda.

Ustvari ti bi samo trebo umivat se varikinom i što više bureka jest da ti ten bude svjetliji. Al ne smije bit ono...reš pečen... znaš.

Evo ovako otprilike.


2d6lkxs.jpg


Evo vidiš kako si odma bolji.
 
Mlada nada
LEGEND
Učlanjen(a)
08.04.2010
Poruka
1.292
Bijo sam u Srbiji u Avgustu i bilo je mnogo toplo. Bijo sam puno napolje i na basenu mislim da sam malo pocrnijo.
sdc10303i.jpg


moja tetka mi je kazala da imam svetlu boju koze ali ovde u austriji su mi se rugali stalno sto imam crnu kozu. sad neznam jel sam beo jel sam crn, na telu sam belji nego u lice. evo moja koza na grudima
sdc10279c.jpg


koja sam sad rasa, sta bi vi kazali crna ili bela
?


More bit zuta,more bit‚ narandzasta.:roll:

Ma daj kao da nikad nisi vidio crnca,bar na filmu.
 
Član
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
7
Ovo balkansko podneblje nije sklono prepoznavanju po boji kože kao (dosta su spominjali kineze pa da kažem) što su kinezi,japanci,arapi,mongoli i da ne nabrajam bitno je kako se ti osjećaš i da znaš ko si i od kojih korijena potiče,da si čovjek prvenstveno
 
Učlanjen(a)
10.07.2010
Poruka
2.773
Ma nema šanse-ti si stranac i to Austrijanac, a možda i Azijanac?:dntknw:
 
Član
Učlanjen(a)
27.03.2009
Poruka
530
Auuu.. :D

Haustria? Dal' si crn ili beo? Ličiš na Turčina iz Ameriku. Jesi li siguran da si ti tamo gde si napisao?
Jel' ima mekdonal's kod vas tamo gde si ti?

Nebitno, podsetio si me na ovog mladića dole, da nisi ti taj?

Hi, I'm 18, do I have potential?
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top