Da li vam licim na Srbina?

Da li vam licim na srbina?


  • Total voters
    37
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
19.01.2010
Poruka
684
tebe uopste nerazumem, jel ti pricas makedonski?:vorred:
Vidi se da nisi rođen u Titovo vreme...Drobeno pričam brate moj, mal vranjanski, mal piroćanski, mal srpski, mal bugarski, mal kao si ja znam...uzni si čučuk rečnik, ima ga na forum pa će počneš da me razbiraš
 
Poslednja izmena:

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
tebe uopste nerazumem, jel ti pricas makedonski?:vorred:
Taman posla. To ti je endemska varijanta srpskog jezika kojom se služe u Nišu i malo široj okolini. Da ćopavi Vuk nije bio iz Lozničkog kraja danas bi svi Srbi tako govorili. U tom kraju ima mnogo crnomanjastih, takvih kao ti. Ako treba mogu da ti prevedem šta ti je pisao.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
19.01.2010
Poruka
684
Taman posla. To ti je endemska varijanta srpskog jezika kojom se služe u Nišu i okolini. Da ćopavi Vuk nije bio iz Lozničkog kraja danas bi svi Srbi tako govorili. U tom kraju ima mnogo crnomanjastih, takvih kao ti. Ako treba mogu da ti prevedem šta ti je pisao.
E ako si mu brate Equuse odbrusio, kad ne razbira ko će pa s njeg lomoti i da ga razdanjuje...
Ja si mu zborim al on si ič ne uzima u akal...
Još će mi pa kaže makedonac li sam?
Pa bre brate nesam čokalija, mada mi nisu strani,to su naša braća južna, koloristički end globalistički gledano mediteranska...
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
E ako si mu brate Equuse odbrusio, kad ne razbira ko će pa s njeg lomoti i da ga razdanjuje...
Ja si mu zborim al on si ič ne uzima u akal...
Još će mi pa kaže makedonac li sam?
Pa bre brate nesam čokalija, mada mi nisu strani,to su naša braća južna, koloristički end globalistički gledano mediteranska...
Ne sekiraj se ništa brate Krejzi, Sve ću da mu prevedem. Ipak je on naša dijaspora bez obzira na sve. Mislim da nije imao namjeru da te vrijeđa. Ko zna u kakvu je tamo školu išao.
Budi siguran da će tvoja riječ doći do njega. Preko mene.
 
Master Of The Universe
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
911
Kakvi, bre, Srbi, pa mi smo 600 godina bili u zajednici sa Turcima, a da ne pricam o ostalim osvajacima tokom istorije.
Sve je time receno.
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
cyberman? cyberman .... cyberman .... ahaaaah, setih se ... da nisi ti sef SKYNET-a? Kad ce nova prototip Terminator-a?
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Ja sam tamnoput ali sam u srbiji vidijo dobar broj srba koji su isto tamnoputi kao ja naprimer radovan stankovic... Da li vam ja licim na srbina. I da se prestavim ja sam nov clan, imam 27 godina i zivim u austriji rodjen sam u vojvodini

evo moja slika
s32841.jpg
Ma, pravi si Turčin:lol:
 
Učlanjen(a)
15.04.2010
Poruka
341
Ja sam tamnoput ali sam u srbiji vidijo dobar broj srba koji su isto tamnoputi kao ja naprimer radovan stankovic... Da li vam ja licim na srbina. I da se prestavim ja sam nov clan, imam 27 godina i zivim u austriji rodjen sam u vojvodini

evo moja slika
s32841.jpg

Ceribaša iz Dexterove Laboratorije...Ti si Srpski Genetski promašaj Mješanac Arijevca i Roma..Wanna-Bees
 

Prilozi

  • no-wanna-bees-480.jpg
    no-wanna-bees-480.jpg
    15,3 KB · Pregleda: 65
Član
Učlanjen(a)
15.05.2010
Poruka
84
Bijo sam u Srbiji u Avgustu i bilo je mnogo toplo. Bijo sam puno napolje i na basenu mislim da sam malo pocrnijo.
sdc10303i.jpg


moja tetka mi je kazala da imam svetlu boju koze ali ovde u austriji su mi se rugali stalno sto imam crnu kozu. sad neznam jel sam beo jel sam crn, na telu sam belji nego u lice. evo moja koza na grudima
sdc10279c.jpg


koja sam sad rasa, sta bi vi kazali crna ili bela?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top