Da li vam licim na Srbina?

Da li vam licim na srbina?


  • Total voters
    37
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
19.01.2010
Poruka
684
Ja sam tamnoput ali sam u srbiji vidijo dobar broj srba koji su isto tamnoputi kao ja naprimer radovan stankovic... Da li vam ja licim na srbina. I da se prestavim ja sam nov clan, imam 27 godina i zivim u austriji rodjen sam u vojvodini

Ti bre brate nemaš si pojam šta je tamonoput... Tamnoputi i prodimeni srbi se monumentalno i automatski smatraju na našu braću pa makar, da su i romi ili cigani, kake si pa to ima veze, sem sa šovinizam i ostali negativni pristupi na socijologiju..
To što ti kosica i bradica, vuču na nijanse tamno, mož bude i na crveno, ič si nema vezu s boju ten...Srbin si liči na svašta, pa što ne bi ličio i na tebe...To što si imaš dvajessedam godine i nije ti neki domet, ko pa i živenje u Austriju takođe...Tamo je i tronogi Vuk Karadžić boravio kako i i koliko i zašto samo on si zna, Boga mi poduže, al se stalno busao u grudi da si je srbin....
Žuta majca samo ukazuje da si mož iz Vranje i okolinu, al ne mora da znači i da si ljubavno vrlo ljubomoran prema suprotni pol, u ovaj slučaj ženski al ni to si ne mora znači....
 
Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
Dobro ti nama došao!
Možeš ti da ličiš i na marsovca ako rešiš da si Srbin - onda si Srbin! Biti Srbin je stanje duha (a po nekad i dijagnoza), a ne izgleda!
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
01.09.2009
Poruka
482

Vidim,štrajkuješ "numerološki" od kad ti aproprijacijom oduzeše masna slova...´Oćeš li da padne jedna peticija za restituciju istih ? Pozovemo se na neki zakon o zaštiti slabovidih koji ostaju zakinuti za tvorevine tvog cenjenog uma ? Odrukamo tetkice i dišu foruma kod Saše Jankovića ?
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
15.05.2010
Poruka
84
Ti bre brate nemaš si pojam šta je tamonoput... Tamnoputi i prodimeni srbi se monumentalno i automatski smatraju na našu braću pa makar, da su i romi ili cigani, kake si pa to ima veze, sem sa šovinizam i ostali negativni pristupi na socijologiju..
To što ti kosica i bradica, vuču na nijanse tamno, mož bude i na crveno, ič si nema vezu s boju ten...Srbin si liči na svašta, pa što ne bi ličio i na tebe...To što si imaš dvajessedam godine i nije ti neki domet, ko pa i živenje u Austriju takođe...Tamo je i tronogi Vuk Karadžić boravio kako i i koliko i zašto samo on si zna, Boga mi poduže, al se stalno busao u grudi da si je srbin....
Žuta majca samo ukazuje da si mož iz Vranje i okolinu, al ne mora da znači i da si ljubavno vrlo ljubomoran prema suprotni pol, u ovaj slučaj ženski al ni to si ne mora znači....

ja jesam malo tamnoput ili crnomanjast... koza mi nije bela ko sneg ko u nekih stvarno belih ljudi ... najtamniji sam na rukama u lice nijansu tamniji a prilicno svetlo/beo na telu

14tlq3l.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
01.09.2009
Poruka
482
Šefe,e sad´me stvarno obli znoj od ovih skoro-pa-ginekoloških detalja ! Opusti se,viš´da se samo zezamo...(to znači - dobro nam došao !!!).
 
Član
Učlanjen(a)
19.01.2010
Poruka
684
ja jesam malo tamnoput ili crnomanjast... koza mi nije bela ko sneg ko u nekih stvarno belih ljudi ... najtamniji sam na rukama u lice nijansu tamniji a prilicno svetlo/beo na telu

14tlq3l.jpg
Ma bre kralje, moš da si i crnjogolemast, meni si više prijemčiv što si dežmekast il što bi se reklo zagrljajast...Ne mari i ta nehajna neprobrijana bradica..
Man se od tu priču,al sam si ružan, al sam si tupav, dal sam si za među ljudi, nego našilji plajvaz il tastaturu pa piši šta te još žiga....
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
15.05.2010
Poruka
84
Ma bre kralje, moš da si i crnjogolemast, meni si više prijemčiv što si dežmekast il što bi se reklo zagrljajast...Ne mari i ta nehalna neprobrijana bradica..
Man se od tu piču,m al sam si ružan, al sam si tupav, dal sam si za među ljudi, nego načilji olovku il tastaturu pa piši šta te još žiga....

tebe uopste nerazumem, jel ti pricas makedonski?:vorred:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top