Da li vam licim na Srbina?

Da li vam licim na srbina?


  • Total voters
    37
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
490
Ti bre čoveče kao prvo ne umeš da pišeš. Šta "mrzaviji", šta "mislijo sam"? Gde si to naučio?
I što stavljaš ovako retardirane (izvini ali vala jesu, ja drugu reč ne mogu da nađem), slike na forum?
Evo ja ću ti reći: nisi lep, debeo si, smršaj. I boja kože nema veze sa tim da li si Srbin ili nisi, to bi svako normalan skapirao do sad.
Ima nas i belih i crnih i plavih i smeđih i riđih, samo nas nema koji ličimo na Kineze (mada i to ponegde možeš da nađeš). E tako kad te neko isproziva sledeći put da li si Srbin ili ne, ti lepo reci da su Srbi svetski narod i da nas ima u svim bojama. A do tad nauči da pišeš i tako dalje...
A tema je dosadna i nema nikakvog smisla.
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Ti bre čoveče kao prvo ne umeš da pišeš. Šta "mrzaviji", šta "mislijo sam"? Gde si to naučio?
I što stavljaš ovako retardirane (izvini ali vala jesu, ja drugu reč ne mogu da nađem), slike na forum?
Evo ja ću ti reći: nisi lep, debeo si, smršaj. I boja kože nema veze sa tim da li si Srbin ili nisi, to bi svako normalan skapirao do sad.
Ima nas i belih i crnih i plavih i smeđih i riđih, samo nas nema koji ličimo na Kineze (mada i to ponegde možeš da nađeš). E tako kad te neko isproziva sledeći put da li si Srbin ili ne, ti lepo reci da su Srbi svetski narod i da nas ima u svim bojama. A do tad nauči da pišeš i tako dalje...
A tema je dosadna i nema nikakvog smisla.

Treba imati mu** od čelika sasuti istinu. Jeste preko foruma, al' iskreno ja ne bih mogao. Respekt za iskrenost...
 
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
490
Treba imati mu** od čelika sasuti istinu. Jeste preko foruma, al' iskreno ja ne bih mogao. Respekt za iskrenost...

Ma nije... treba da budeš nadrndano đubre ponekad, kao što sam ja sad i ne ponosim se time ni malo. I žao mi je, ali čovek od dvae's sedam godina ovako da se ponaša, ne mogu to da shvatim.
 
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
490
Ma jok. Trebaju ti veća mooda da trpiš sve i svašta i da se ne potrudiš da prekineš to što ti smeta. ;)

Jel? A šta uostalom ja ovde nisam rekla što nije istina? Pa bolje ili da kažem, da čovek reši problem, ili da se neko lepo domogne PS-a kako dolikuje...
Ovako tema smara... nit' zezanje, nit' neko rešenje problema... bez veze.
 
Član
Učlanjen(a)
08.07.2009
Poruka
1.146
Јбт сад се ја запитам јесам ли ја Србин???? :dntknw::???:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top