Da li su tradicije i obicaji dobri i ispravni?

VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Tripo, zamolio sam te da me vise ne spominjes u bilo kakvim komentarima, kao sto necu ni ja tebe.

Tvoja stvar je sta ces pisati i ciniti na forumu, o sta se ja potpuno ogradjujem jer nije prozeto Bozjom voljom, vec tvojom licnom samovoljom.

Pozdrav!
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Ja sam Adventista krsten u crkvi 2000 godine.

Sta danasnje rukovodstvo cini to me ne zanima.

Ti ne znas nista o Bozjim otkrivenjima i kako on otkriva duhovne realnosti, i ne znas da Bog moze ukazati na duhovne realnosti i kroz znakove, ili svakodnevne zivotne situacije, od kojih je i fudbalska utakmica.

Isus je nekada to cinio u slikama sejaca na njivi, putem procesa u prirodi, odnose sa ljudima, razlicitim zivotnim situacijama, kroz zivotinje koje govore.. itd..

Ti si se toliko uzvisio, da bi i Bogu odredjivao kako ce delovati i otkrivati svoju volju.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Vrlo je verovatno da ćeš otići u JS na kraju.

Sve formalno tumačiš kao i oni, gledaš na čin, a ne na motive.

Ja sam Adventista i to cu ostati do kraja.

Za mene je motiv ljubav prema Bogu i gospodu Isusu, ljubav koju Sveti Duh usadjuje u moje srce.

Po svemu sudeci tvoji motivi su potpuni promasaj, jer ovakve stvari i na ovaj nacin ne bi ni pisao na forumu, i imao odnos samnom i drugima, vec bi bio ponizan i pun ljubavi da drugi to osete i priznaju da si od Boga.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Ja sam Adventista i to cu ostati do kraja.

Kakav je običaj prorokovanja pri autogolu?

Za mene je motiv ljubav prema Bogu i gospodu Isusu, ljubav koju Sveti Duh usadjuje u moje srce.

I ljubav prema golovima i brojevima.

Po svemu sudeci tvoji motivi su potpuni promasaj, jer ovakve stvari i na ovaj nacin ne bi ni pisao na forumu, i imao odnos samnom i drugima, vec bi bio ponizan i pun ljubavi da drugi to osete i priznaju da si od Boga.

A ti znaš nešto o motivima.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Vec sam odgovorio.

Ti ne znas nista o Bozjim otkrivenjima i kako on otkriva duhovne realnosti, i ne znas da Bog moze ukazati na duhovne realnosti i kroz znakove, ili svakodnevne zivotne situacije, od kojih je i fudbalska utakmica.

Isus je nekada to cinio u slikama sejaca na njivi, putem procesa u prirodi, odnose sa ljudima, razlicitim zivotnim situacijama, kroz zivotinje koje govore.. itd..

Ti si se toliko uzvisio, da bi i Bogu odredjivao kako ce delovati i otkrivati svoju volju.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Vec sam odgovorio.

Ti ne znas nista o Bozjim otkrivenjima i kako on otkriva duhovne realnosti, i ne znas da Bog moze ukazati na duhovne realnosti i kroz znakove, ili svakodnevne zivotne situacije, od kojih je i fudbalska utakmica.

Isus je nekada to cinio u slikama sejaca na njivi, putem procesa u prirodi, odnose sa ljudima, razlicitim zivotnim situacijama, kroz zivotinje koje govore.. itd..

Ma da osporio si moje navode ponavljanjem svojih, a na moje se nisi ni osvrnuo, a i ne možeš.

Da u Bibliji je prikazano konkretno trčanje u Grčkoj sa rezultatima, što ti radiš.
 
Natrag
Top