Da li postoje vanzemaljci???

LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Iz novina ;


Pista za NLO


Zašto je vrh Avale toliko zanimljiv bioenergetičarima i ufolozima? Odgovor nudi teorija prema kojoj da su prve piramide izgradili vanzemaljci kao svoje kapije kroz koje su stizali u druge krajeve univerzuma, a da savremene piramide koje su kasnije pravili Zemljani vanzemaljcima služe kao kompas. Bioenergetičari tvrde da je Spomenik neznanom junaku na vrhu sada potpuno piramidalne Avale bukvalno obliven snažnom isceliteljskom silom jer poznato je da su piramide generatori kosmičke energije. Ufolozi kažu da su pojave NLO nad Beogradom sve češće. Ubeđeni su da će 2012. godine usledeti prava invazija vanzemaljskih letelica i da će sletna pista biti baš Avala!
Ljudska mašta može svašta!
Znachi , na nama je samo da ih sachekamo.... :)
Da, treba im pripremiti uštipaka i sarme, jer sam čuo od nekih Ufologa da oni to vole!:):):)
 
Član
Učlanjen(a)
20.06.2010
Poruka
24
I pasulj sa suvim mesom, a toranj che im posluziti da privezu tanjir...
 
Član
Učlanjen(a)
24.10.2009
Poruka
434
Jes da volim SF, al ovo za Avalu... Da rekoše Rtanj pa da se i zamislim.
Rtanj je pogodniji: po definiciji tamo ima sve i svašta (kažu meštani gde im se javljaju letelice i čudni zvuci, neobična svetlost, pogotovo s jeseni kad zasednu oko kazana), za vreme praistorije, kad sve beše panonsko more, bio je retko ostrvo, pa ako su tad dolazili samo su tu mogli da slete i naprave portal... I da ne nabrajam dalje.
Ali Avala? Pa gore ne možeš ni Juga pošteno da parkiraš.
 
Član
Učlanjen(a)
24.10.2009
Poruka
434
Ova tema mi je malko zamrla. Ili ste pogubili duhovitost ili ste na odmoru kod babe na siru i kajmaku i berete maline za džeparac pa se posle hvalite tasos, Minos, Parastos, ili je Vaša mašta u debelom zastoju.
Ali zato Nasa radi li radi.
pustili novi teleskop, o kom nikog nisu ranije obavestili da potoji, baš se pitam zašto, i otkrili za par nedelja oko 140 novih plkaneta a od toga 110 sličnih zemlji. (izvor, da se Jurivaka ne ljuti9današnje vesti.)
Ako postoje slične planete, onda postoji iv erovatnoća da je tamo nekakav život. Koja greota za naš egoizam i antropofiliju.
Još ako tamo postoji neki nebeski narod... Srbi.
 
Član
Učlanjen(a)
13.06.2010
Poruka
21
Ja licno bas i neverujem u to ako ih vidim verovacu ali ako se pronadju moramo znati da li su miroljubivi nebih zeleo da znam mozda nastane frka zbog njih
 
Član
Učlanjen(a)
24.10.2009
Poruka
434
Koliko sam ukapirao, opšti je stav da nema šanse u skorije vreme, nekih 1000-2000 godina da uopšte imamo bilo kakav kontakt sa njima ili oni sa nama. Oni sa nama nemaju šta da ćakulaju. Mi smo realno u "šupku" galaksije, u minornom sistemu, na stepenu da jedva da smo ustanju da šaljemo krike u pustinji, a do duge oaze je daleko. Nismo interesanti nekim drugim oblicima, jer smo primitivni, a oni koji su primitivniji od nas sa nama ne mogu da stupe u kontakt. Tako da je sve samo hipotetičko razglabanje. Već samo govorio o "teoriji stepenica", odnosno da ne možemo stići jedne druge (misli se na civilizacije) u pogledu komunikacije: dok mi dođemo na njihov nivo da ih razumemo, oni su već odamakli dalje i to je trka bez uspeha.
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Koliko sam ukapirao, opšti je stav da nema šanse u skorije vreme, nekih 1000-2000 godina da uopšte imamo bilo kakav kontakt sa njima ili oni sa nama. Oni sa nama nemaju šta da ćakulaju. Mi smo realno u "šupku" galaksije, u minornom sistemu, na stepenu da jedva da smo ustanju da šaljemo krike u pustinji, a do duge oaze je daleko. Nismo interesanti nekim drugim oblicima, jer smo primitivni, a oni koji su primitivniji od nas sa nama ne mogu da stupe u kontakt. Tako da je sve samo hipotetičko razglabanje. Već samo govorio o "teoriji stepenica", odnosno da ne možemo stići jedne druge (misli se na civilizacije) u pogledu komunikacije: dok mi dođemo na njihov nivo da ih razumemo, oni su već odamakli dalje i to je trka bez uspeha.
Aleksije, ako je tačno da smo u šupku galaksije, a ja vjerujem da si ti to dobro izračunao, moglo bi se desiti da se sve drastično ubrza. Naime, galaksija bi se mogla prehladiti i početi kihati, pa bi nas mogla isprdnuti i na taj način lansirati u susjednu galaksiju, a šta bi tamo našli, pitanje je...
 
Član
Učlanjen(a)
24.10.2009
Poruka
434
Sunčev sistem nalazi se na obodu Mlečnog puta, tj. na kraju jedne od onih spirala, u dosta razređenom prostoru u odnosu na druge sisteme, što si bliže centru Mlečnog puta, i sistemi su bliži, nisi na periferiji nego u centru žurke. Dakle, mi smo iz prigradskog naselja a hteli bi ko i svi šabani da budemo u centru pažnje, a to ne biva.
Sad, oko prehlade...
Kad zvezda "umre", poslednje što uradi jeste da ispali snažno x-zračenje, rendgensko zračenje, koje ne možeš da registruješ a sam trenutak kad te bljesne traje milisekundu. Problem je što u toj milisekundi zračenje poubija sve na svom putu. Ako se nadjemo u zgodnoj poziciji za prdež... Nema da znaš šta te snašlo.
I kako ne bi bilo da sad to ja izmišljam, postoje veoma ozbiljne indicije da su neke lepe zvezdice se ugasile i da prema nama piči takav talas x-zraka. Što se tiče izvora, to sam, čini mi se, odlgedao na "Nacionalnoj geografiji".
Dečice, nasmešite se... Ptičica!
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Na "Nacionalnoj geografiji" ima mnogo dobrih dokumentarnih i naučnih emisija, koje zaista vrijedi pogledati, ali ima i nagađanja i hipotetičkih priča koje samo zbunjuju čovjeka. Kada se slušaju (gledaju) te priče, ne možeš da se ne upitaš kako je Zemlja opstala do danas, sobzirom na hiljade raznih opasnosti koje joj prijete - što iz svemira što iz same Zemlje! Nema šta nije zapikalo naš planet - Suce, mjesec, zvijezde, komete, asteroidi, crne rupe, bijele rupe, crvotočine, sunčev vjetar... Kada tome dodamo vanzemaljce, intelektualno i tehnološki superiornija bića od nas, nema nam spasa.
 
Član
Učlanjen(a)
24.10.2009
Poruka
434
Vremensko trajanje ljudske civilizacije je kratko. Ako je od nastanka planete proteklo 24 h. onda se od nastanka čoveka je proteklo svega 2 sekunde. dakle, mi smo u zadnje dve sekunde trajanja planetice. samim tim, ko zna koliko je puta naša planetica bila čišćena ranije ili koliko je civilizacija se rodilo i uvenulo ili bilo obrisano u svemiru od velikog praska. zato mi je sasvim prihvatljivo kako svakog trena možemo biti oduvani. Život i sama planeta zemlja su krhka stvar, kad realno razmisliš.
 
Natrag
Top