Da li postoje vanzemaljci???

LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Pa, jeste. Prema onome što sam ja shvatio i razumio, svemir je u početku ( da li posle velikog praska ili čega drugoga) bio prostor haosa - neprestanih sudara nebeskih tijela, zbog njihovih neizdifirenciranih putanja i gravitacionih sila. Trebalo je da prođu milijarde godina da se stanje u svemiru do neke mjere stabilizuje i uspostavi kakava-takva hrmonija kretanja nebeskih tijela. Danas izgleda da to sve savršeno funkcioniše, ali nauka upozorava na još mnoge opasnosti koje prijete, nartočito našoj plavoj planeti. Nema nikakve sumnje, da će ona jednog dana biti oduvana, razbijena, zapaljena, potopljena..., odnosno, da će doći do "smaka svijeta" koga predviđaju sve religija, ali i nauka; no, treba imati na umu da je mjerenje vremena u svemirskim razmjerama nešto sasvim drugo od onoga što mi o tome znamo. Možda je naša sekunda ekvivalent nekom svemirskom razdoblju od desetina hiljada godina. Dakle, spavajmo mirno!
 
Član
Učlanjen(a)
27.06.2010
Poruka
306
Neki će se pitati kakve ovo veze ima sa Religijom.Al to sad nije tema,nego da vidimo različita mišljenja po pitanju"Malih Zelenih".Ja lično ne vjerujem u njih,al ajde da vidimo vas ostale,šta vi mislite o tome???:dance2:


Ja smatram da postoje. Svemir je beskonacan.....
Mi smo ziva bica,i nastanili smo planetu, sto znaci da je to moguce. Sto se tice istrazivanja svemira mi nismo uspeli da odemo dalje od svog nosa, te ne mozemo da tvrdimo da smo sami.
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Ja smatram da postoje. Svemir je beskonacan.....
Mi smo ziva bica,i nastanili smo planetu, sto znaci da je to moguce. Sto se tice istrazivanja svemira mi nismo uspeli da odemo dalje od svog nosa, te ne mozemo da tvrdimo da smo sami.
Ako postoje, onda su zacijelo gluplji od nas! Možda su i nepismeni??? Inače bi se, kao dobre komšije, javili i pitali nas za zdravlje!:)
 
Član
Učlanjen(a)
24.08.2010
Poruka
5
Naravno da postoje... jedan me svakog jutra gleda iz ogledala..... :alien: dobro se druzimo
 
Član
Učlanjen(a)
13.06.2010
Poruka
665
Valjda postoje a opet mozda i ne... mozda se vec zna za njih ali to se cuva u strogoj tajnosti, jer bi to vjerovatno izazvalo haos na zemlji... i ko zna zapravo sta se krije u areni 51... pitanja je mnogo... a odg. pa nadje se tu i tamo po neki...
Vanzemaljci1%5B1%5D.gif
27827.855224.jpg
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Ili su daleko pametniji od nas, pa samo cekaju trnutak da pokucaju na vrata bez najave :)
Ja ne bih rekao da su pametniji, jer da jesu, to bi davno uradili - mislim pokucali nam na vrata, ako ni radi čeka drugog, a ono da nas izdegeneče zbog svih nepodopština koje radimo ovoj jadnoj Zemlji. a bogami i vasioni.
 
Član
Učlanjen(a)
24.10.2009
Poruka
434
Ovde se pojavljuje problem da li će doći i kada i zašto nisu sjahali na našem ranču? Tema je: da li postoje? Lično mislim da postoje, a da mi ne možemo da sa njima kontaktiramo niti oni sa nama. Zašto oni ne kontaktiraju nas? jeste li probali da komunicirate sa mravima ili muvama? Niste? Zašto niste? Ko zna šta bi iz interesantnog života zuznazre ili obada saznali i naučili.
 
Član
Učlanjen(a)
26.08.2010
Poruka
103
Neki će se pitati kakve ovo veze ima sa Religijom.Al to sad nije tema,nego da vidimo različita mišljenja po pitanju"Malih Zelenih".Ja lično ne vjerujem u njih,al ajde da vidimo vas ostale,šta vi mislite o tome???:dance2:
Hmm.. Pa mozda ih nema u nasem Suncevom Sistemu, ili nasoj galaksiji, vtw. Ali negde u svemiru ih mora biti.. Kako naucnici kazu, svemir je beskrajan, tako da, ne moguce da smo mi sami..
 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top