Da li je u sex-u sve?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
03.01.2011
Poruka
1.820
Eeee sve je u komunikaciji, nisam bas nesto pricljiv ali nisam ni povucen. Pa znam da laskam poput npr "ti si poput lepog kamena" al jbg nisam ni pokuso da laskam, poslednji sudar mi je bio pre 6 mes jbt. Trebam steci samo malu praksu, da se opustim i to je sve:) al jbt kako da znam koja je prepotentna dev. a koja nije jer me ona ispali i samim tim mi se gubi samopouzdanje

Ama, čoveče Božiji, izbaci to "jebote, jebiga, itd ...", ne moraš odmah da je je*eš i psuješ.

Pričaj bilo šta, važno je da pričaš.
 
Član
Učlanjen(a)
25.02.2011
Poruka
3
@lunja2011 Iskreno, ali iskreno kazi. Da li je devojkama problem kada je neko simpa ali je nevin?

Ovo ti je verovatno rekao odraz u ogledalu?
(sudeći po onome tvome s' početka, "malo sam narcis")
Verovatno će ti zvučati grubo, ali ja iz tvoje komunikacije ovde, nisa videla ni S od "simpa".
I mislim da imaš daleko veći problem od nevinosti.
 
Član
Učlanjen(a)
13.01.2011
Poruka
108
@the mesage
ok, izvini na provanju jbg:). Vazno je da pricam pa pricam bre al mogu i da pevam!
@lunja1011
nisi me upoznala dopao bi ti se:).
Jedno osetljivo pitanje, ne morate odgovoriti ako necete. Kako devojke odreaguju kada se, da se izrazim "vodi ljubav" zna da je nevin? (izvinjavam se na pitanju).
I sta da radim? Kako da nadjem dev.?
 
Član
Učlanjen(a)
13.01.2011
Poruka
108
Re

Halo ljudi, da li mozete da mi pomognete?
Ni sam ne znam kako sam sve ove god. ostao nevin, valjda me plasi euforija ili sta vec, i znam da nije sve u sex-u ali kod mene se sex nalazi medju prvih pet stvari u zivotu. Prva najvaznija stvar je na svetu zdravlje, al treba mi ljubav da ostanem zdrav koja je na drugom mestu, da bih dosao do ljubavi treba mi devojka koja ce da me voli ovakav kakav sam bez igde icega odnosno iskustva, i kada bi nasao devojku dosao bi i sex i sve ostalo. Panta rey, hocu da se promenim na bolje.

Dodato posle 6 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Sada kada bi video devojku koja se smesi odma bih joj prisao, jer ovaj je zivot hebeno kratak vec sutra moze starost da me pita gde mi je bila mladost. Jbt koja sam ja budala bre, vracam se tugi e valaj neces tako! Tuga je poput starice koja prodaje na vasarima karanfile u kosari, i ako joj posvetis i najmanje paznje uvalice ti celu torbu.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
13.01.2011
Poruka
108
Pitanje je jednostavno "kako da nadjem devojku, na koji nacin" ali niko ne zeli da mi pomogne. Tako je i u stvarnom zivotu, zamolis ljude za pomoc oni ti pomognu prvo, al onda vide da je njima takodje potrebna pomoc i kazu"zasto da ti pomazem kad ne znam ni sam gde cu sobom" ili "koja budala, moli za pomoc" ali znajte ljudi koji vas mole za pomoc to znaci da im je jako potrebna vasa pomoc i da ih trebate jako ceniti. Hvala gospodine Mihajlo na pesmi iako je nisam preslusao jos, moja je pesma sasvim drugacija al sigurno ne zelite gospodine Mihajlo ili bilo ko drugi da cujete, nema uopste muzike ni nikakve melodije samo reci koje bi mogao neki pevac da pretvori u tuznu pesmu sa violinom na kisi i jednom ruzom pokislom. Gospodine Mihajlo uvidicete, svak dobije sta zasluzi, kad-tad. I jos nesto, hvala svima sto pregledate ovu temu ali mi se nemojte zahvaljivati sto pisete, odnosno pisali ste. Sta su ljudi drugo nego losi! Kakve su onda devojke, sta mogu da ocekujem od njih?
 
Član
Učlanjen(a)
10.05.2010
Poruka
2.064
Vidi ovako, za pocetak morao bi da poradis na svom samopouzdanju, nista strasno, verujem da neces imati mnogo posla tu. Drugo a sto bi ONA morala da zna za to da ti nemas iskustva, hoce li da te pita? Kad bude dosla situacija za taj cin, a ti lepo mozak na policu, i pusti prirodu da radi svoj posao. Nista strasno, cak ne treba ni da razmisljas, nije pozeljno radi tvoje treme. Kako da nadjes devojku? Prvo moras da pozelis neku devojku da bude tvoja devojka, onda da misli uputis u tom pravcu-njenom pravcu, a kad ideje i mastanja pocnu da rade svoj posao i sam ces biti iznenadjen cinjenicom da je lakse nego sto si i mislio. Dakle nadam se da se razumemo prilike za upoznavanje moras ti da stvoris, prilike se ne stvaraju same od sebe. Uradi nesto, za pocetak pocni da razmisljas u pravcu tom kako da uprilicis takav susret, a ne da se koncentrises na to, kako da nadjem devojku, RADI NESTO isplatice se.
 
Član
Učlanjen(a)
13.01.2011
Poruka
108
Kako da kazem, nikad nisam imao devojku, nije mi problem da pozovem na pice ali mi problem da nadjem dev. i znam da je ljubav tu ali ako je trazim nikad je necu naci. Vecina danasnjih devojaka gleda da li imas kola ili ne, ili koliki novcanik imas, tako da nemam nikakve sanse, sve sto imam je moje srce da joj dam i nista vise. Nemam nikakvih sansi, devojke su prelepe i koju god da pogled ona sigurno ocekuje nekog boljeg od mene.
 
Član
Učlanjen(a)
13.01.2011
Poruka
108
Sipajte... mi jos jedan, viski. Jer nocas, srusio se sav moj svet. Za tvojih dvadeset i dve ti bi dala ceo svet "a ja sve sto imam" sa tvojih dvadeset i dve. (valjda tako ide tekst pesama) tako se ocecam. Pozdrav za sve, preko sesto pregleda a samo dvadesetak odgovora jbt u pm! A da delim pare onda biste se javljali! Nema vjeze, nastavicu da pisem pa ako neko odgovori, odgovori, a ako ne, ne.
Kazu da ako nesto zarko zelis da se ceo svemir uroti da to i dobijes. Obicna glupost za one sa nadom. Ja zarko zelim devojku, dao bih zivot da samo imam makar na jedan minut devojku, da znam kako je osetiti jedan poljubac, prodao bih dusu djavolu da otkrijem kakav je osecaj dirati bozansko bice sa licem andjela, sa licem tako neznim za zaljubljivanje. Dobro, ne morate mi odgovarati ako necete licemeri jedni, bar vam popularizujem sajt. ;-)
 

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
Ja zarko zelim devojku, dao bih zivot da samo imam makar na jedan minut devojku, da znam kako je osetiti jedan poljubac, prodao bih dusu djavolu da otkrijem kakav je osecaj dirati bozansko bice sa licem andjela, sa licem tako neznim za zaljubljivanje. Dobro, ne morate mi odgovarati ako necete licemeri jedni, bar vam popularizujem sajt. ;-)

Sinko,ti pod hitno moras ili da "zaposlis desanku" ili skupljaj pare pa kod neke "kraljice noci"!:vorred::vorred::vorred:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top