Da li je u sex-u sve?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
13.01.2011
Poruka
108
Presao sam 25. i jos sam nevin, prvo je bilo da nikada ni nisam trazio devojku odnosno trazio sam svaki put kada izadjem i gledao hoce li me koja ugledati -i jeste ali kada bi me ugledala nisam znao sta da uradim kako da joj pridjem. I jos nesto mestrubirao sam i bio tuzan zbog toga, od 19 god. pa nadalje (5 god.) skoro svaki treci dan za redom sve dok pre dva meseca nisam imao smrtni slucaj u familiji tada sam se zavetovao grobom, da necu vise mestrubirati i da cu prici svakoj devojci koja se osmehne, i evo vec dva meseca i niti jednom nisam mestrubirao ali zato osecam se kao da cu puci ukoliko nedozivim sex! I jos nesto valjda sada sam rekao sebi da nisam sex imao jer cekam brak -smesno je! I jos nesto po prirodi sam optimista i malo narcis. Molim za pomoc...
 
Član
Učlanjen(a)
22.02.2010
Poruka
5
Po mom misljenu nije sve u sex-u,ljubav stavljam na vislje mjesto! Kako stojis sa vezama sa curama? Prvo poradi na tome,pokusaj da nadjes nekoga ko ti se svidja kao osoba,kao djevojka,poradite na vezi a ubrzo ce doci i sex! Bitno je biti opusten biti svoj,i u sex-u i udvaranju! Znam,lakse reci nego uraditi...ali treba se truditi! Sex je divna stvar,ali meni liscno ne samo kao sex,volim kada je to vodjenje ljubavi! Za sve postoji prvi put,i nemoj da se plasis neuspjeha! ...A to za mesturbaciju,ne znam kako ces uspjeti izvesti,ne znam zasto si to uradio,nista ne dobijas samo gubis :) ...To su neka moja misljenja... Srecno drugar i samo naprijed,samo hrabro,cure jedva cekaju da im pridjes,vjeruj mi!
 
Član
Učlanjen(a)
13.01.2011
Poruka
108
Po mom misljenu nije sve u sex-u,ljubav stavljam na vislje mjesto! Kako stojis sa vezama sa curama? Prvo poradi na tome,pokusaj da nadjes nekoga ko ti se svidja kao osoba,kao djevojka,poradite na vezi a ubrzo ce doci i sex! Bitno je biti opusten biti svoj,i u sex-u i udvaranju! Znam,lakse reci nego uraditi...ali treba se truditi! Sex je divna stvar,ali meni liscno ne samo kao sex,volim kada je to vodjenje ljubavi! Za sve postoji prvi put,i nemoj da se plasis neuspjeha! ...A to za mesturbaciju,ne znam kako ces uspjeti izvesti,ne znam zasto si to uradio,nista ne dobijas samo gubis :) ...To su neka moja misljenja... Srecno drugar i samo naprijed,samo hrabro,cure jedva cekaju da im pridjes,vjeruj mi!

Nikad nisam imao curu (a mogao sam) iako mi lako ide udvaranje ali jbg valjda zbog mestrubiranja ali sa tim je gotovo, obecao sam a ja kada nesto obecam umrecu ali cu ispuniti obecanje, obecao sam da vise nikad necu da mestrubiram dok nenadjem devojku. To bi se krstile kuhcke sto sam nevin, znam da nije sve u sex-u ali poludecu vise! Samopouzdanje mi je sto se tice devojaka valjda ok. Uvek se desi nesto kada se malo ocekuje, ali budala bre ja ocekujem uvek!
 
Član
Učlanjen(a)
24.10.2009
Poruka
434
Da ti čiča nešto kaže: prvo se dobro zamisli šta ti očekuješ od žena. Termin "kuhcke" više govori o tebi nego što i misliš. Ako ti tako vidiš žene, onda skupi neku kintu i pravac Plavi most ili ispred Ekonomskog fakulteta...
Nije sve u sexu ali ti si opterećen time. Ti ne tražiš nekog sa kim će ti kao prvo biti prijatno pa tek sve drugo, nego samo žensko čeljade u koje ćeš se isprazniti, prvo fizički a kasnije bi to bilo psihičko pražnjenje iliti maltretiranje, lečenje kompleksa... Ne valja ti rabota.
Ti si dao nekakav zavet, ok, to je gotovo kaludjerski, ali si sam sebe doveo u pat poziciju, sad deluješ pod prisliom i devojkama samo prilaziš sa zadnjim mislima. To one osete i tu je kraj.
 
Član
Učlanjen(a)
13.01.2011
Poruka
108
Re

Da ti čiča nešto kaže: prvo se dobro zamisli šta ti očekuješ od žena. Termin "kuhcke" više govori o tebi nego što i misliš. Ako ti tako vidiš žene, onda skupi neku kintu i pravac Plavi most ili ispred Ekonomskog fakulteta...
Nije sve u sexu ali ti si opterećen time. Ti ne tražiš nekog sa kim će ti kao prvo biti prijatno pa tek sve drugo, nego samo žensko čeljade u koje ćeš se isprazniti, prvo fizički a kasnije bi to bilo psihičko pražnjenje iliti maltretiranje, lečenje kompleksa... Ne valja ti rabota.
Ti si dao nekakav zavet, ok, to je gotovo kaludjerski, ali si sam sebe doveo u pat poziciju, sad deluješ pod prisliom i devojkama samo prilaziš sa zadnjim mislima. To one osete i tu je kraj.

Nemoj da me vredjas,
o zenama mislim da su bozanstvene, prelepe. Nema nista lepse od zene koja zna da igra, plese i mami poglede miliona njih a samo jedan trazi, moj pogled. Kada sam rekao "kuhcke" mislio sam na one kojima je vazan samo izgled, odnosno pare! Imas raznih sinonima sponzoruse, jer se neko poceo da smeje(pogledaj postove) na moj problem. Kurhve,raspustenice itd itd. Nemam ja nikakvih kompleksa, "bio" sam opterecen sex-om, sada vise nisam. I nisam ti ja brate nikakav kaludjer, vec samo neko ko je zeljan ljubavi, pa jbt zivi sam stvor mora i mene jedan dan sunce ogrijati!
 
Član
Učlanjen(a)
24.10.2009
Poruka
434
Ako sam te uvredio, izvini, nije mi bila namera.
Ali, pročitaj pažljivo šta si sam napisao.
Ili si ti mislio jedno a pisao drugo ili sam ja nepismen, što je vrlo verovatno. Povezao si dve stvari: jedno da ti treba devojka, a sa druge strane da ti nedostaje samozadovoljavanje. Postavio si i pitanje o tome šta je najprioritenije u vezi-ako sam te dobro razumeo, jer je to naslov teme.
Ovamo, sve se svodi da ti "lutaš gradom očajnički tražeći partnera za fuk".
I kad ti se lepo kaže da nije sve samo u tome i da ne treba biti samo opterećen time, ti se vređaš? Pominješ sponzoruše, kučke, kurve itd. na koje si mislio kad si pisao tekst. Nigde se to iz tvog pisnja ne vidi.
Čitaj ono što si sam napisao a ne što si mislio da napišeš.
 
Član
Učlanjen(a)
13.01.2011
Poruka
108
Re

Ako sam te uvredio, izvini, nije mi bila namera.
Ali, pročitaj pažljivo šta si sam napisao.
Ili si ti mislio jedno a pisao drugo ili sam ja nepismen, što je vrlo verovatno. Povezao si dve stvari: jedno da ti treba devojka, a sa druge strane da ti nedostaje samozadovoljavanje. Postavio si i pitanje o tome šta je najprioritenije u vezi-ako sam te dobro razumeo, jer je to naslov teme.
Ovamo, sve se svodi da ti "lutaš gradom očajnički tražeći partnera za fuk".
I kad ti se lepo kaže da nije sve samo u tome i da ne treba biti samo opterećen time, ti se vređaš? Pominješ sponzoruše, kučke, kurve itd. na koje si mislio kad si pisao tekst. Nigde se to iz tvog pisnja ne vidi.
Čitaj ono što si sam napisao a ne što si mislio da napišeš.

Citam ja sve, ali ne znam sta hoces da kazes? Jeste, setao sam gradom jbt(bese davno) u zelji za dev -koja sam ja kreten bre. Brate, osecam se sjajno kada sam prestao sa mestrub. tako da mi ne nedostaje. ALI MI OCAJNICKI NEDOSTAJE LJUBAV, Bog me gleda, valjda, sve ce biti dobro. To ti je nocna mora sta sam ja sve doziveo, i koliko patio, niko ne zna kako to buditi se i nadati se da je neko pored vas, necu da se posecam, jer ima da nadjem dev! Samo se bojim zbog euforije sta ce biti, jbt moram da odrastem!
Nisam glupav ni ruzan, volim se smejati, svet devojaka neka se spremi, dolazim! Valjda. I brate nisam feminist sto si pomislio. Nego bre, pre bi trazio da li je neko iz Sub. ali to vreme je proslo. panta rej tj novi sam covek, festina lente tj zurim ali ne brzo(polako). Obozavam dev.
 
Član
Učlanjen(a)
03.01.2011
Poruka
1.820
Prvo i osnovno. Ili masturbiraj ili sexaj. Jer ako ne radiš ni jedno ni drugo, ode ti prostata u tri lepe i sa trideset i nešto već ćeš imati gadne zdravstvene probleme.

Drugo, mnogo je čudno što u tim godinama nikada nisi. Mada, nije kasno da uradiš. Ne mora biti iz ljubavi. Odseksaj nešto da se isprazniš, da vidiš kakav je osećaj, da skineš taj teret. Plati cavu u krajnjem slučaju.

I treće, to što ne prilaziš devojkama nema veze sa time što si, kako kažeš, optimista. Jer, da jesi, onda bi mahinalno prilazio svakoj i ne bi te bilo briga kakva će biti njena reakcija jer bi znao da će bar jedna da pristane.

Zaključno,
Ja mislim da ti imaš mnogo veći problem nego što si ga ovde predstavio. Mnogo, mnogo veći kao i da nisi baš sve rekao.
I to što kažeš da ti masturbiranje ne nedostaje a s druge strane ništa ne sexaš, to što tražiš ljubav bez svega toga u radnji ili mislima .... To meni nema nikakve logike.
 
Član
Učlanjen(a)
16.10.2010
Poruka
98
A kakve veze ima taj smrtni slucaj i prestanak tvog masturbiranja? o_O
Mnogo je cudno sto u tim godinama niti si imao sexualni odnos, niti si imao djevojku. Nemoj pogresno da me shvatis, ali nadji neku polovnjacu, "odradi posao" s njom, neka se procuje da si i ti u igri i polako ce poceti da raste interesovanje i znatno ljepsih djevojaka za tebe... To ti je jedan od nacina kako da se malo relaksiras i rijesis tu tvoju napetost. K'o sto bi Zika Pavlovic rekao: "Neka protera kera." :D
 
Član
Učlanjen(a)
13.01.2011
Poruka
108
Re

Prvo i osnovno. Ili masturbiraj ili sexaj. Jer ako ne radiš ni jedno ni drugo, ode ti prostata u tri lepe i sa trideset i nešto već ćeš imati gadne zdravstvene probleme.

Drugo, mnogo je čudno što u tim godinama nikada nisi. Mada, nije kasno da uradiš. Ne mora biti iz ljubavi. Odseksaj nešto da se isprazniš, da vidiš kakav je osećaj, da skineš taj teret. Plati cavu u krajnjem slučaju.

I treće, to što ne prilaziš devojkama nema veze sa time što si, kako kažeš, optimista. Jer, da jesi, onda bi mahinalno prilazio svakoj i ne bi te bilo briga kakva će biti njena reakcija jer bi znao da će bar jedna da pristane.

Zaključno,
Ja mislim da ti imaš mnogo veći problem nego što si ga ovde predstavio. Mnogo, mnogo veći kao i da nisi baš sve rekao.
I to što kažeš da ti masturbiranje ne nedostaje a s druge strane ništa ne sexaš, to što tražiš ljubav bez svega toga u radnji ili mislima .... To meni nema nikakve logike.

pa nisam imao sex. odnose, ja sam ti brate ono sto ljudi nazivaju "hakeri" odnosno non-stop za pc prilepljen u pm zato sam jos nevin jbg u pm! To si u pravu sa zdravsvenim probl. necu da izgubim vid mestrubiranjem! A sa druge strane ja sam covek od reci, kada nesto kazem to i uradim. Ma valjda ce biti bolje, nezaposlen sam, trenutno polazem za B kategoriju da mogu da fizikalisem, jer u radu je spas, ja sam ti lenstina bre jer u ovoj zemlji je strasno dosadno a pogotovo jbt kada si sam! Ali, mora, jednostavno mora da dodje prolece -prolece uvek dodje, pa zelim iz ljubavi da je sex ali vise nisam opterecen sexom, jbt bio sam sexualni manijak, ju brate samo da si me video pre tri godine kako sam izgledao:-D! Jednostavno sve mora da bude dobro:) cak sam razmisljao da se ubijem ali previse volim zivot da bi to uradio al sta mi vredi kada sam sam!

Dodato posle 19 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

A kakve veze ima taj smrtni slucaj i prestanak tvog masturbiranja? o_O
Mnogo je cudno sto u tim godinama niti si imao sexualni odnos, niti si imao djevojku. Nemoj pogresno da me shvatis, ali nadji neku polovnjacu, "odradi posao" s njom, neka se procuje da si i ti u igri i polako ce poceti da raste interesovanje i znatno ljepsih djevojaka za tebe... To ti je jedan od nacina kako da se malo relaksiras i rijesis tu tvoju napetost. K'o sto bi Zika Pavlovic rekao: "Neka protera kera." :D

pa cudno jbt jeste al nije za krstiti cudo:). Prolece uvek dodje. Hvala za "pocera kera" ali ajd da se pohvalim, ipak je zivot lep i nema vremena za tugu, evo: imam veliki nos, znate kako kazu kakav nos takav ponos:-d (izvinjavam se damama). Nije mi to od presudnog znacaja sex, kao sto je nekad bio, verujem da kada pocnem da radim da cu naci dev. ipak u parama je sve a ne u sexu! Svet se vrti oko para. Pa nije me briga sta ce koja reci, al jbt koja sam budala ne znam ni gde da trazim dev? Po kaficima, restoranima bilo gde, ali opet za to treba para.
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top