Da li je moguce uspostaviti dodir i komunikaciju sa duhovnim svetom

VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Izvinjavam se, moja greska.
Naziv ove metode je "automatsko pisanje"
 
Član
Učlanjen(a)
30.09.2012
Poruka
1.589
Laodikeja nije ovo nista novo, oduve su postojali ljudi koji su pricali sa duhovima i cetovali o seksu sa djavolom, vidjam ih i po autobusima stalno, ali zna se kako racionalna osoba odreaguje kada mu neko izdiktira razgovor koji je imao sa sotonom.
 
Član
Učlanjen(a)
15.10.2010
Poruka
572
@laodikeja
Oni koji Božju riječ proučavaju sa željom da Sveti Duh prosvijetli njihova srca, neće ostati u tami o značenju Riječi

živim za taj dan kada češ ti početi propovjedati Krista srcem a ne mozgom kako su te naučili
Ja takodje zivim za taj dan kada ces ti propovedati Hrista a ne Jehovu!!!!nisi ni svestan kad pominjes Sv Duha da je to Duh Bozji odnosno sam Bog!!!ali neka ti Bog oprosti,jer Isus rece neznaju oni sta je Duh Sveti jer ga ne poznaju zato ga i nemogu primiti jer ga neznaju.

Pozdrav.
 
Član
Učlanjen(a)
15.10.2010
Poruka
572
Nisam cuo glasove, taj kontakt koji sam opisao je bio putem automatskog pisanja.

Demoni su uvek tu oko nas, pitanje je da li smo predani potpuno Bogu, i time pod Bozjom zastitom da nam oni ne mogu nauditi, ili prilaziti da nas kusaju.
Ha,ha,ha,ha e jesi lajik...................

Pozdrav.
 
Član
Učlanjen(a)
27.11.2009
Poruka
381
Mozes li me upoznati sa tim izrazom, i pojasniti ga malo, sta znaci 'automatsko pisanje' ? Mozda i znam sta znaci ali ne pod tim izrazom, a ne bih zeleo da spekulisem i pricam napamet.
 
Član
Učlanjen(a)
19.07.2010
Poruka
1.691
Ja takodje zivim za taj dan kada ces ti propovedati Hrista a ne Jehovu!!!!nisi ni svestan kad pominjes Sv Duha da je to Duh Bozji odnosno sam Bog!!!ali neka ti Bog oprosti,jer Isus rece neznaju oni sta je Duh Sveti jer ga ne poznaju zato ga i nemogu primiti jer ga neznaju.

Pozdrav.
mnogi misle da su primili svetoga Duha jer su im to obećali i dali crkvene vođe. a jovan kaže da to moiže dati samo Isus.no oni nikad ne odu u gornju sobu kao apostoli po obećanje.rimljanima,8.16.stih je bitan.

Man of God-Jagnjetova knjiga života (Part 2.) - YouTube
 
Član
Učlanjen(a)
05.11.2010
Poruka
1.246
Mršavkiću , Božiji duh svedoči našem duhu da smo deca Božija , OK ali to nije nikakav pečat o kom govoriš. Ako smo danas deca Božija to ne znači da ćemo i sutra biti , doslovno sutradan. Ne treba biti toliko siguran da si udovoljio Bogu i da zaslužuješ njegov blagoslov ili najveću nagradu od njega , život večni. Na kraju krajeva i sam Isus je u jednom trenutku pomislio da ga je Otac ostavio kad je rekao : Ili, ili lama savahtani što znači Bože moj zašto si me ostavio. Krajnji bol i iskušenje fizičko plus psihičko kada je pomislio da je potpuno ostavljen ali i u takvom stanju je ostao besprekoran prema Bogu. Više ćemo obradvato Boga ako realno sagledamo stanje u kom se nalazimo nego ako uobrazimo da smo njegova deca a ustvari nismo ili još gore, da smatramo kako zaslužujemo njegov blagoslov.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Mozes li me upoznati sa tim izrazom, i pojasniti ga malo, sta znaci 'automatsko pisanje' ? Mozda i znam sta znaci ali ne pod tim izrazom, a ne bih zeleo da spekulisem i pricam napamet.

Postoji vise nacina prizivanja pomocu pomagala, pomocu case i ispisanim slovima na tabli gde casa na pitanje ide od slova do slova i ispisuje odgovore, pomocu ouija originalne table koja se moze kupiti u nekoj prodavnici spiritistickog materijala uglavnom na zapadu, sto je nesto slicno samo sto se tu ne koristi casa vec neka druga vrsta pmagala odredjenog oblika, pomocu knjige obesene o starom kljucu i koncu, gde se na razlicitim stranama knjige ispisuje DA i NE, i na pitanje knjiga se naginje u levo za da i u desno za ne, i putem automatskog pisanja, gde se olovka drzi u jednom polozaju fiksirana u jednu tacku, i na pitanje ispisuje odgovor, koji uglavnom predstavlja ruzno napisana slova, jer je ruka u tom trenutku opustena i u nekontrolisanom stanju od strane onoga koji priziva, jer je neverovatnom brzinom vodi spiritualna sila ispisujuci odgovor.
 
Natrag
Top